18

@Aragorn33 jak w ogóle śmią strajkować te ruskie onuce.

1

@bartekvisca straszna. Żeby cos takiego jeszcze pamiętać. To niepodobna o tym mówić.

1

@Forsyth Ćwiąkała to samo a niby neutralny

8

Gość broni ręka w polu karnym a komentatorzy, że to niejednoznaczna sytuacja XD

1

@MESSIah16 czemu kontrowersyjnych? Warto poczuć to co jest o nim w IPN a nie na Wikipedii czy jakiegoś instytutu żydowskiego lub PRL-owskiej propagandy.
ps. Ciekawostka w Wikipedii jest napisane( za polakożercą grossem), że w czasie akcji mordowania żydów kazał zabic „Łazika”, który miał być ich przewodnikiem. Co ciekawe w IPN jest z kolei, że wydał ten rozkaz bo tamten w celach rabunkowych zabił dwóch kupców, co ciekawe Żydów.

0

@MESSIah16 ostro ściga Messiego.

0

@Herato Ferran to jakiś niewidoczny był dzisiaj.

0

@Esteban_ jakby jeszcze potrafił drużynę ustawić to z takim fartem LM by wygrał.

0

Dociągną do końca?

0

Co to za ustawienie? 3-2-5?

0

@kanver_ ale dla tej ligi to przelicznik jest chyba 0.5

0

@Comentateiro tylko do tej pory tobie nie udało się mnie jeszcze wyjaśnić. Dostajesz łomot na każdym kroku. Zastanawiam się czy nie jesteś jakimś starym masochistą bo ciągle przychodzisz po więcej.

Trudno, aby literówka słowa nie zmieniała. Może nie znasz w w twojej nokii 3210 może tego nie być, ale w telefonie masz coś takiego jak słownik, który nawet zmienia słowa.

„Dalej będziesz bredził, ze wiesz lepiej co chciałeś napisać?”
No nie. Teraz już wiem, że ty zawsze wiesz lepiej co ja chcę napisać.

1

@michal26 zobaczymy. Może będzie i tu i tu, ale obecnie wygląda, że w Niemczech powstaną dwie fabryki.

0

@Comentateiro ależ bystry jesteś. Jak to wyłapałeś?
Policzek? Raczej pokazujesz jak żałosny jesteś. Tak na siłę próbujesz się do czegoś przyczepic, że to jest żałosne.
Pozwól, że zacytuję „klasyka” XD tzn ciebie: „brak podstawowej elokwencji cię zaślepia”

1

Nowy rząd to jeszcze lepszy strateg niż poprzedni. Wziął na przeczekanie intela, negocjował lepsze warunki i dostał to co chciał czyli zamiar w Polsce fabryka stanie w Niemczech. Jest kolejny sukces.
Oby tę fabrykę pod Wrocławiem jednak wybudowali.

https://dziennikbaltycki.pl/nie-bedzie-fabryki-czipow-intela-w-polsce-firma-zlozyla-wniosek-w-niemczech-fedorska-to-jest-skandal/ar/c3-18316111

https://www.tabletowo.pl/czy-fabryka-intel-powstanie-w-polsce-oswiadczenie/

0

@MESSIah16 „ Wg mnie na starcie sa równi, życie pokaze kto zdziała więcej” czym to się różni od mojej wypowiedzi? Na starcie czyli kiedy? W momencie urodzenia? Pójścia do szkoły? Rozpoczęcia pracy? Czy ktoś o noworodku mówi, że jest głupszy od drugiego bo jest płci żeńskiej?

Twoją wypowiedź i oburzenie na Korwina jednak jasno sugeruje, że uważasz dzieci za gorsze.

Przez chyba 5 wpisów piszesz tylko o Skłodowskiej i jeszcze nie zdążyłeś znaleźć kolejnego przykładu.

0

@draxidox to Ty stałeś na bramce?

0

@kuz a później wspólnie zapłakali i poszli zmienić podpaski.

0

@MESSIah16 „Kobieta i mężczyzna to ludzie dorosli. Dzieci są dziećmi. ” to jeszcze cię wyśle do całej wypowiedzi Korwina. Zdążyłeś zobaczyć?

Jak to nie napisałeś, że dzieci są gorsze?wedlug ciebie słowa Korwina są obraźliwe dla kobiet bo oznacza, że są gorsze czyli jednocześnie sugerujesz, że dzieci są jeszcze gorsze. Cytuję „Ale osiągnęły dużo i na pewno nie są kimś gorszym. Napisał, ze sa kimś pomiędzy, więc jasno to sugeruje.”

Skłodowska to idealny przykład, że trafiła się jedna taka kobieta nie głupsza od facetów.

„Jeśli dla Ciebie nie jest obrzydliwe, że ktoś z góry zakłada, że Twoja córka będzie głupsza niż Twój syn, to ok.”
Naprawdę to cię obrzydza? To masz bardzo niski próg obrzydzenia. No nie jest to obrzydliwe. Niech będzie jak Skłodowska i udowodni, że jest inaczej.

2

@MESSIah16 jak siedziały z dziećmi to teraz dochodzimy do wypowiedzi Korwina, do której się odnosi jego wpis.

Jak mogłeś napisać coś tak obrzydliwego? Czyli w twoim mniemaniu dzieci są gorsze? To masz na myśli? W dużym te dzieci według ciebie są gorsze od kobiet?

I znów podpierasz się Skłodowską. Nie znasz innej Półki, która osiągnęłaby sukces? Tak jak pisałem wcześniej zawsze znajdą się wyjątki tak jak w ortografii

1

@MESSIah16 to jak podpowiedziałeś to powinieneś też wiedzieć, że nie leżał w sejmie tylko w hotelu sejmowym. Ot taka drobna różnica.
A gdzie napisał, że są gorsze od mężczyzn? Warto też czasami jednak sprawdzić wypowiedź, do której się odniósł.

To teraz porównaj i odpowiedz na pytanie czy przez te 100 lat kobiety osiągnęły więcej od mężczyzn? Czy osiągnęły chociaż 20% tego co mężczyźni?


6

@MESSIah16 nie kojarzę leżących, pijanych polityków w sejmie, ale o latanie z gaśnicą to jednak więcej niż pół Internetu płakało.

A odstawianie takiego cyrku w sejmie nawet o krok nie przybliża ich do Skłodowskiej i porównywanie do niej idiotek co myślą, że jest 90 płci w najlepszy wypadku jest tylko śmieszne.

A co do kobiet to, że znalazł się wśród nich jeden lub drugi wyjątek nie oznacza, że to co napisał jest błędne. To tak jak z ortografią. Masz pewne zasady pisowni, ale i tak kilka czy kilkanaście wyrazów się z nich wyłamuje.

1

@MESSIah16 to Skłodowska dostała te nagrody za taniec?

0

@Pedri16Future na taką wojnę czekałem.

0

@Kratos1990 jeżeli Mekambe podpisze kontrakt z Reale to moim zdaniem na 90% męczennik tego lata odejdzie. Zgarną za niego sporą kaskę a on nie będzie musiał siedzieć na ławie.

0

@Herato Kimpembe

0

@karci0 to, że już się nie będzie nad nim znęcała.

0

@MessiForeverTheBest to jeszcze cię nie zdiagnozowali? Jak przykro.
Jednak będę złośliwy poproszę o cytaty dotyczące:
Słów, że dzieci się czasem przejedzie i że dzieci czasem się gwalci.
Niecierpliwie czekam aż podasz dokładne cytaty ich wypowiedzi, gdzie padły dokładnie te konkretne słowa

0

@MessiForeverTheBest myślę, że jednak karanie sporo da, szczególnie temu dziecku.
A jaki to rodzaj choroby psychicznej, gdzie broni się wszelkiego rodzaju zwyrodnialców i innych chorych psychicznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?