0

@Safrani ot taka ciekawostka o której jest nawet Wikipedii „octan uliprystalu wykazuje embriotoksyczność w badaniach na zwierzętach. Przed zastosowaniem leku należy więc wykluczyć ciążę”

0

@udarpawarotam i zrozumiałeś? Bo to chyba twój poziom

0

@Safrani tzn którym hormonem? I jak czytam to te tabletki mają wpływ na aktywność progesteronu, który z kolei odpowiada za prawidłowy rozwój dziecka.

0

@SuagryzIPogryzl to czemu w przeciwwskazaniach jest, nie mogą być stosowane u kobiet, które podejrzewają, że są w ciąży?

0

@bartas97 sądzę, że nie musi jak masz przeciwwskazania, jeżeli podają, że nie może być stosowana u kobiet, które podejrzewają, że są w ciąży, ale też nie jestem ekspertem. Skoro jednak podają takie przeciwwskazania to coś jest na rzeczy

0

@Safrani ale dla zdrowia dziecka chyba jednak warto byłoby ją mieć.

1

@Safrani a są badania, które temu zaprzeczają? Masz pewność, że te tabletki nie zaburzają gospodarki hormonalnej i prawidłowego rozwoju dziecka?

0

@bartas97 nie zadziała w sensie, że nie zabije dziecka, ale to chyba jest tabletka hormonalna więc raczej będzie miała wpływ na rozwój takiego dziecka.

12

@bartas97 to sam widzę zabłysnąłeś. Powiesz kto takiej dziewczynie zabroni to wziąć nawet będąc już w ciąży? A jaki wpływ to będzie wtedy miało na dziecko?
I następny bystrzak @pioz123

5

Przewaga tłustego czwartego jest ogromna

https://zapodaj.net/plik-zENLuEf4ey

0

@TR3YWAY najlepsze będzie zwycięstwo Barcelony a na dokładkę porażka Realu.

1

@Safrani a można też nie kupować kubka i walić z gwinta.

1

@JimMorrisonFCB rzeczywiście. Nie patrzyłem tam.

1

Wiecie, że weszła w życie opłata konsumencka od jednorazowych kubków z tworzyw sztucznych w wysokości 20-25gr od sztuki? Kupujesz kubeczek za 30 gr to sklep dolicza ci jeszcze 20gr opłaty. To nic, że już płacisz sporą kwotę za wywóz segregowanych śmieci, do których te kubki zapewne trafią.
Oczywiście to wszystko dla naszego dobra i dla dobra środowiska.

http://karolla.com/nowa-oplata-za-kubki-papierowe/

0

@kynio302 ale o co chodzi? Że prowadził kampanię za pomocą fejkowych kont? To akurat chyba nic strasznego.

0

@Colon ale tamten Milan chodził. Jeszcze do tego Weah, Savicevic, że o obronie nie wspomnę.

3

@El Madridista. Jak kojarzę to mamy już granicę z Rosją i oczywiście z Białorusią, która już w sumie jest rosyjska więc nic nas nie oddziela. Kojarzysz takie manewry rosyjskie jak „Zapad”? Więc o jakim oddzieleniu piszesz?

1

@Kinginiesta „niech zrozumie że Ukraina jest obecnie jedynym buforem dzielącym nas przed wchłonieciem przez ruskich”
Hahaha tak, na pewno.

2

@barcanawieki Rodrygo bez piłki z premedytacją uderza bramkarza w głowę i tylko żółta.

0

@MESSIah16 napisałeś to tak jakby ni można było. Więc jeszcze raz. To czemu trzeba być głupim, aby porównywać lewice do upośledzonych dzieci? Bo zrobi ci się przykro?

3

@MESSIah16 a czemu nie można? Bo zrobiło ci się przykro?

1

@jacobFCB niedługo może go spotkać ponownie.

13

Gdyby netflix brał się za nagranie 4 pancernych i psa XD

https://zapodaj.net/plik-sHt6ehwsew

0

Trzech za jednego zawodnika i to nie jakąś gwiazdę?

1

@Herato strzelili bramkę na euro.

0

@KrychaFCB mądrzejsze o tym nie wspomnieć. To wcale niepodobne

0

@Bykunn kiedyś to też była kara śmierci dla urzędnika za branie łapówek, ale wszystko się zmienia i często na gorsze.

12

@MESSIah16 dziwi mnie tylko, że jeszcze kogoś to dziwi.
A śmieje się z tych, którzy naprawdę myśleli, że teraz będzie inaczej.

0

@RosjaninBut najpierw obraża emerytów a zaraz potem mówi coś o szacunku XD. Za to właśnie tak nie lubię polityków

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?