0

@maroon przeczytałem. A zapłaciłeś ten jeden abonament? Teraz już nie powiesz, że nie masz telewizora

0

@Kozinho. A skąd weźmiesz części?

4

Gdzie Real nie może
tam sędzia pomoże

0

@bartekvisca skoro tak twierdzisz.

0

@marcin62 eutanazja dla ludzi w chorobami psychicznymi to jest i nazywa się samobojstwo. Do tej pory lewica narzekała, że sporo osób LPG popełnia samobojstwo a teraz chcą im jeszcze robić eutanazje?

7

Dziennikarz, który szkalował Novaka Djokovica z powodu nieprzyjęcia szczepionki na COVID, zasłabł i zmarł nagle podczas relacjonowania Australian Open.
A Nowak dalej żyje i jeszcze wygra AO.

https://humanevents.com/2024/01/20/journalist-who-tried-to-cancel-novak-djokovic-over-not-taking-covid-vaccine-collapses-and-dies-while-covering-australian-open

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@MarioVeB! Znów się odpaliłeś i sam nie przeczytałeś do końca. Czy peowcy komentują wszystko na oślep?
Wytłumaczysz w takim razie jak do tej pory wypłacano te pieniądze z „Czystego powietrza” jak nie było KPO?
Więc co jedno ma wspólnego z drugim?

2

@blakkudium już to widzę. Chyba nie za Xaviego, ale zobaczymy.
W tym meczu w CdR wydawał mi się strasznie elektryczny jakby był przestraszony. Oby się tylko nie spalił.

0

Tych z Las Palmas chyba poj.balo. Z drużyny, która nie mogła strzelić bramki nagle walczą o grę w pucharach.

0

@Matan_Zajcev ale przesłuchałeś ten filmik? Sygnatura akt dotyczy tajnego współpracują o takich danych a nie rozpracowywanej osoby.
„Bo ja np. przeczytałem że "W archiwach polskich, ale i znanych historykom zbiorach niemieckich nie istnieją jakiekolwiek materiały, które świadczyłyby o współpracy Donalda Tuska ze Stasi”
Słowo klucz ”znanych”. Jeżeli niemiecki instytut nie daje nikomu dostępu do tych akt to jak mogą im być znane?

Też ciekawa była odpowiedź jego współpracowników na to pytanie.

Też ciekawe, że za tą coś go nie pozwał jeśli to jest kłamstwo

0

@Matan_Zajcev zanim napiszesz głupotę to mógłbyś się zastanowić.
Po pierwsze dowiedz się najpierw czym jest instytut Gaucka.
Dokładnie tak, jest w aktach Stasi sygnatura teczki założonej na Tuska, ale co jest w aktach to do tego jemu dostępu nie dali. Nie wiem czy kiedykolwiek słyszałeś o czymś takim jak utajnianie akt?
Twierdzi, że te akta są bo jest sygnatura tych akt. Tak ciężko zrozumieć? Według ciebie te sygnaturę to tak dla jaj sobie Niemcy zrobili? A sam instytut też nie twierdzi, że ich nie ma tylko odmawia do nich dostępu, ale dla ciebie to znaczy, że ich nie ma XD
I nie nikt na świecie bo Niemcy widzieli i z jakiegoś powodu nie chcą ich udostępnić.

1

@Rust_Cohle ile chłopak ma lat? 17?

0

@Matan_Zajcev proszę. Jest teczka w niemieckich służbach na nazwisko Donald Tusk



2

@cules100pro przecież jak jest jakiś tłumok w klasie i będzie miał zrobić zadanie przy tablicy, nawet najprostsze to pół lekcji mija i kiedy zdążą zrobić pozostałe zadania? Na kolejnej lekcji? Wtedy ostatecznie nie wyrobią się z materiałem. I masz do wyboru albo wszyscy zrobią tylko to co najprostsze i przerobią podstawę programową albo zrobią też te trudniejsze, ale nie zdążą przerobić podstawy za dany rok.

1

@parpe no patrz. Niby taka bystra i poprawia jego angielski a sama dobrze polskiego nie zna i używa rusycyzmów.

0

@Pedri16Future wydaje mi się że jednak Sewilla jest najsłabsza z tej grupy ćwierćfinalistów.

0

@draxidox patrząc na to, że dziecko odrabiając zadanie w domu nie do końca wszystko rozumie co było na lekcji i niektóre rzeczy trzeba mu ponownie wytłumaczyć (może akurat nie uważał na lekcji) albo podać to w inny sposób to ta zmiana jest głupia.
Mimo, że zajmuje czas rodzicom to przynajmniej więcej mu zostanie w głowie. Widzę to po swoich dzieciach.

1

@Krzysztof1987 ale nie można zagrać z trzema na raz ;)

0

@czosnekfcb na pewno będzie, a później walkower i zakucie w dyby za karę

9

Ale takie mecze to aż chce się oglądać. Szczególnie jak jeszcze Real przegrywa

4

Czemu Vinicius strzela Łuninowi? xD Żewłakow i wszystko jasne

1

@_M4rtin w 2015

0

@aspr1me czemu w Indiach? Chociaż wyglądają jak Indianie. Keylor Navas to dopiero ma typowo indiańską urodę

1

@Culer9002 tak, były zawodnik Atletico

0

@MesQueUnClub96 do Pinto to nie ma podjazdu. Pinto w jednym sezonie był chyba najlepszym bramkarze ligi.

0

Ponad 14tys. online. Wszyscy przyszli komentować tę kompromitację? Nawet przy zwycięstwie ta gra to straszna kompromitacji.

0

@hayek ale to czemu on jeszcze nie siedzi jak oszukał ludzi na grubą kasę?

3

@Foton ale to chyba nie jest kłamstwo. Przecież został zarejestrowany przez niemieckie służby jako wspolpracownik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?