0

@tristan87 to jednak trzeba mu pogratulować bo wychodzi, że ona za mniej się szmaci.

1

@MarioVeB! Mam problem tylko z idiotami szukającymi zaczepki, którzy nawet nie mają pojęcia jak ta produkcja w rzeczywistości u nas wygląda. Ważne, że jest nowa propaganda i zielona energia więc jest super

0

@Emhyr to ona nie spadła u nas? Pytam bo nie jestem na bieżąco.

5

@Cvzx ale, że Edgar wraca do grania w piłkę?

9

@Bykunn tak, dostaniesz. A może nawet i więcej. Oby ci tylko pieniędzy na nie wystarczyło ;)

0

@Emhyr jeszcze nie znaleźli winnych zabójstwa dwóch osób w Przewodowie a już trzeba wyjaśniać kolejną rakietę. Może tym razem wyjaśnianie lepiej pójdzie.

7

Chyba pierwszy raz wierzę Donaldowi.


4

@KrychaFCB Nowa jakość w TVP bez propagandy XD
Ale i tak pani ekspert jest najlepsza haha: „mieliśmy już ceny ujemne a mimo to było trudno zagospodarować tę energię.” XD. Przecież to logiczne, że jak miała ceny ujemne to znaczy, że nikt tego prądu nie wykorzystywał.

4

@Luciano99 będziesz musiał sam zacząć odwozić swoich pracowników po skończonej dniówce

0

@mordini123 kto to widział dać 3mld na onkologię przez co teraz nie obejrzycie polskiego zespole w europejskich pucharach.

9

1

@MichuZ44 „w Polsce jest sporo osób czarnoskórych” ale może bardziej konkretnie ile znaczy to sporo. 10? 20? 500? 10Mln?

6

@draxidox piękne to jest oświadczenie policjantki. „To jest mieszkaniec z terenu Polski. On nie pochodzi z naszego terenu”. XD jakie fikołki, aby nie powiedzieć skąd pochodzi.

1

@MESSIah16 ”Znam wiele dziewczyn” przestań kłamać. Mógłbyś chociaż napisać, że znasz je z widzenia

1

@Ojciec5tkidzieci ciężko jest dorwać jego płytę bo bym słuchał.

1

@hayek to są te ich szerokie kadry?

10

@Chaoss czyli jednak nie miał gotowego kapitału tylko sam na niego zapracował.

0

@konajoncek a teraz cyk i deportacja.

7

@Chaoss A skąd miał ten gotowy kapitał na koncie?

0

Czy bitwa o TVP juz dorównuje żenadą tym wszystkim freak fightom czy może zaczęła ich przebijać?

2

@Popitek12 ja ciągle czekam na wprowadzenie menelowe+

0

@MOLESTA no nieźle się tam bawią. I to ma być ta „elita” (mówię ogólnie o sejmie). Przecież to jakaś patologia a PISowcom się w dupach poprzewracało po tych 8latach.

0

@norbi77 a to nie Bogdan powiedział?

2

@Roobo jak to? To nie skażą go za to na śmierć?

2

@norbi77 świat może tak, ale ku.wa zawsze zostanie ku.wą. Zresztą patrząc na jego poczynania od tamtej pory jednak się nie zmienił.
Rozumiem, że za 2 lata to będziesz też bronił Kłeczka.

0

@norbi77 no właśnie to. Porównywali wiadomosci do komunistycznego dziennika a teraz sami zatrudnili dyrektora, który ten dziennik prowadził. To są te nowe standardy?

1

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Nowy dyrektor TVP prowadził dziennik telewizyjny w stanie wojennym.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Zieli%C5%84ski_(dziennikarz)

0

@Rl9k1nG bo z Sergim Roberto stworzą środek marzeń.

0

@Ojciec5tkidzieci to Babiarz już różne rządy przetrwał, ale jak widać drugi raz Tuska nie przetrwa.

1

@tbas jak to na czym. Tak w skrócie to albo bierzesz albo płacisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?