ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani ach lewacy. Czyli ja mam szukać zapisu, o którym twierdzę, że go nie ma a nie ty, który twierdzisz, że jednak jest, ale w sumie to tego nie wiesz. XD
To teraz sparafrazuje ciebie: nie ma takiej umowy i w D mam co moi sąsiedzi robią
5
@Safrani No może konkretnie zacytujesz fragment, gdzie jest o przyjmowaniu inżynierów bo według mnie nie ma nic takiego.
Lewacy nigdy nie przestaną mnie zadziwiać.
5
@Safrani w którym traktacie jest zapis o tym, że mamy od nich przyjmować inżynierów, którzy przybyli nielegalnie?
5
@Kinginiesta nie zgadzam się. Po pierwsze, że kryzys dotyczy nas wszystkich. Jeżeli kraj graniczny nie strzeże swoich granic i przyjmuje wszystkich jak leci to czemu zrzuca odpowiedzialność na innych? Czemu no. Takie Węgry w 2015 roku, gdy szła na nich szarańcza, potrafiły zbudować ogrodzenie na granicy i pilnować aby nielegalnie się nie przedostawali?
Czemu Hiszpania, Włochy czy Grecja chcą przerzucić na innych odpowiedzialność za swoją politykę względem przybyszów?
Po drugie jeżeli twój sąsiad zrobi w swoim domu przytułek dla bezdomnych, ale braknie mu miejsc to jako należący to tej grupy społeczeństwa jego sąsiad przyjmujesz od niego tych ludzi do swojego domu? Ilu bezdomnych mieszka u ciebie?
Nie rozumiem czemu za błędy jednych mają odpowiadać inni.
„kontrola na granicach zostanie wzmocniona między innymi po przez badania medyczne, skany twarzy czy pobieranie odcisków palców,” ale kontrola granicy XD. To nie jest kontrola na granicach.
Poza tym to co zostało zaplanowane wcale nie zmniejszy ilości migrantów bo będą płacić krajom, do których będą ich odsyłać co spowoduje, że tamtym będzie się opłacało ich wysyłać z powrotem
1
@Safrani czyli ekspert się wypowiedział, ale nawet sam nie wie co jest w środku.
11
@Safrani nie musi? A ile musi wtedy zapłacić za każdego nieprzyjętego?
I jak będą sprawdzeni? PO paszportach, których nie mają? Jak sprawdzeni to rozumiem, że normalnie przekroczą granicę z paszportem w ręku a nie na pontonie bez dokumentów.
0
@Lukiss a jeszcze przeliczając to na minuty to ich chyba dystansuje
3
I Roberto jest już drugim najlepszym strzelcem Barcy w lidze w tym sezonie. XD
2
Po dwóch bramkach w tak ciężkim meczu to muszą mu przedłużyć kontrakt o 2 lata.
0
@abram3k niech będzie. Zapomniałem o nich
1
Nie chce krakać, ale jak Barca ostatnio strzelała więcej niż jedną bramkę to przegrywała mecz
0
@Krzywy95 ale nadal nie ma zawodnika do rozegrania. Co z tego, że absorbuje obrońców jak nic na tym nie zyskują. I tak jest 5 w linii i nawet nie ma jak mu zagrać piłki. A tyle miejsca jest między obroną a pomocą
1
Jest i czarny koń Barcelony. Jak to będzie zwycięski gol to trzeba przedłużyć mu kontrakt ;)
1
Jak można grać 2 pomocnikami? Czemu Fermin jest ustawiony jako 4 napastnik i brakuje kogoś do rozegrania. Po co jest w ogóle 4 zawodników wklejonych w linie obrony przeciwnika?
0
Ale będzie wstyd jak Lewy zostanie w tym meczu ściągnięty z boisku i to bez strzelonego gola.
Chociaż nie. Felix już zmieniony.
0
@Seledynowy myślałem, że napiszesz, że gra na równi z Almerią
1
I tyle bramek w meczu
0
@tomek8756 a słyszałeś o asystencie społecznym?
0
@Comentateiro jesteś za głupi, aby zrozumieć prosty tekst, który sam wrzuciłeś więc znów zapytam cie o dowody i znów obsrasz zbroje i nie odpiszesz.
„Około jedna trzecia osób czerpie wiadomości wyłącznie z nich, nie mając dostępu do prywatnych nadawców"
Dawaj dowód na to, że 1/3 osób w Polsce nie ma dostępu do nadawców prywatnych. Rozumiem, że TVN tylko w kablówkach dostępny.
0
@Comentateiro widać takie mają pojęcie jak i ty o wszystkich tematach, w których się wypowiadasz.
0
@Comentateiro jednak polecę ci klasykiem:
Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je.ał,
bo to mezalians byłby dla psa.
1
@Kgorecki2500 a to ta izba ma jeszcze jakąś powagę?
0
@Sulimo ach ten Kaczyński wymyśli, aby zabrać babci dowód i coś o moherowych beretach. A to świnia, aby tak dzielić ludzi
5
Obecna sytuacja w TVP oczami normalnego człowieka
0
@Murazor w jakim czasie?
0
Od powrotu grał prawie wszystko od dechy do dechy (no może do 85 minuty).
0
@Kgorecki2500 byłem blisko
5
@tristan87 pewnie, że to coś innego bo miało miejsce w kościele a nie w synagodze.
0
@peetwithbarca bez Alonso. On odchodzi po sezonie
3
@LS a wyślij paczkę do miejscowości oddalonej o kilkanaście kilometrów to dojdzie za tydzień.