ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 dziwnym trafem znów Wrocław. Tam też jak pamiętam było coś z gościem na którym testowali paralizatory i też zmarł.
1
I teraz co będzie w drugiej? Czy to co w pierwszej czy to co z Realem.
1
Lewy przyspiesza akcję i podaje do swoich obrońców
3
W tym wszystkim umknęło mi jaką piękną grupę dostała Albania. Hiszpania, Włochy, Chorwacja.
2
@Herato Salenko 5 bramek w jednym meczu.
Ale nie wiedziałem, że grał w Valencii
15
@hayek XD. Chociaż tutaj rzeczywiście widzę conajmniej 2 dobre powody, aby puścić to dalej.
0
@marcin62 a co się u niego podziało?
0
@Vampir707 masz pretensje, że pobiera macierzyński bo urodziła dzieci, który zgodnie z obecnym prawem mogła pobierać?
Czyli co? Dokładać do in vitro to ok, ale macierzyński pewnie też ok, no chyba, że to ktoś z Konfy powierza to wtedy źle.
Póki co Mentzenowi kolejne rządy dają zarobić przez coraz większe komplikowanie podatków o ciągłe zmiany
7
@barcanawieki bo tam wyladowala jego kompania i po wojnie oddali go pod opiekę do zoo. Komunisci chcieli go sprowadzić do Polski, ale dowódca kompania nie zgodził się na to bo nie chciał oddawać go komunistom.
0
@Maker0 „Suma energii w sieci jest w miarę stała.” Żebym dobrze zrozumiał co masz na myśli. Chodzi Ci ogólnie o energię czy tylko o energię z wiatraków? Bo jeżeli o energię z wiatraków to ok. Wtedy byłoby to bardziej przewidywalne niż fotowoltaika.
„Cześć energii musi zostać zmarnowana i idzie do ziemi. Wiatraki można płynnie wyłączać i ograniczać produkcję.”
Ale fotowoltaike też można wyłączać i już się to dzieje jeżeli masz za dużą produkcję. Tutaj dochodzi inna kwestia bo jeżeli ilość energii z wiatru jest w miarę stała to jednocześnie elektrownia może produkować mniej energii.
Jednak to wszystko nie zmienia faktu, że wiatraki nie powinny być montowane ludziom prawie pod samymi domami, że już o wywłaszczaniu nie wspomnę.
0
@SZYCHA0005 albo jest zimno bo jest globalne ocieplenie XD.
0
@Kgorecki2500 ja nie mam pewności bo z insta nie korzystam i nie wiem jak zweryfikować czy to jego. Natomiast jest podpisane jego nazwiskiem i jest sporo filmików z nim w roli głównej.
1
OMZRiK twierdzi, że koleś, który strzelał do policjantów to skrajna prawica. Ciekawe od kiedy skrajna prawica głosuje na PO.
To podobno jego instagram
https://www.instagram.com/reel/CybUwmyM9gA/
0
@arasz1819 Tylko na tyle cię stać?
chyba wszedzie widzisz to „chyba ty”. A różowe słonie też widzisz?
Po tylu tych twoich kompromitacjach już dawno powinieneś się uspokoić, ale widać nie masz nawet na tyle oleju w głowie.
0
@arasz1819 gdyby działało wyśmianie to już dawno dawno albo byś zmądrzał albo ze wstydu ukrył się w tej swojej norze i nic więcej nie pisał.
Ale ja nie ukrywam, że jestem mądry i już nie muszę być mądrzejszy.
Ty z kolei jeśli w ogóle masz jakieś resztki mądrości to świetnie je ukrywasz.
Ps. Często przypisujesz sobie nie swoje zasługi?
0
@arasz1819 myślałeś? A to już coś nowego. Jednak nadal słabo ci to poszło.
7
@arasz1819 to cieszę sie, że przynajmniej ty się nie śmiejesz.
8
Podobno samoloty lecące do Dubaju na konferencję dotyczącą globalnego ocieplenia zamarzły na pasie startowym w Monachium.
Pogoda sama śmieje z tych bojowników o klimat.
Tylko czekam jak ktoś napisze: Przecież klimat to nie pogoda XD
0
@Tomala15 wyprostowana noga, ewidentna kartka
0
@Tomala15 druga żółta za wejście w Gumbau. Przecież przy rzekomym karnym sam Cwiakala mówił, że trafienie w piłkę nie jest żadną okolicznością łagodzącą jeżeli później ostro wszedł w przeciwnika
0
@Tomala15 jakby Jude miał już czerwo to nie byłoby karnego
0
@SelloutCrowd jak widać jednak wyszło skoro zareagowałeś.
Może mogłem problem skoro tak celnie siebie opisałeś.
A teraz widzę, że nawet się znamy bo wiesz nawet jakim typem człowieka jestem.
Jednak wciąż nie ma nic gorszego niż bycie durniem.
0
@arasz1819 co to? Bialorycerzyk się znalazł? To twoja niewiasta jest w opałach?
Póki co sam się kompromitujesz za każdym razem jak dotkniesz klawiatury.
A przy in vitro kolejny raz się skompromitowałeś. Jak to było? Wyjaśniłbyś mnie, ale ci się nie chciało? XD. Szkoda, że wtedy nie byłeś taki cwany i już nie odpisałeś.
0
@SelloutCrowd Nie oceniaj siebie aż tak ostro choć przyznaję, że celnie.
Idealnie wpisujesz się w szablon wyborców po o pamięci złotej rybki
0
@LM10GOAT a to tylko po to, aby znów się ośmieszyć
7
Obiwan się nie starzeje
https://zapodaj.net/plik-Q2En1RAVty
0
@SelloutCrowd trzeba być durniem, żeby po takich kadencyjkach PO jeszcze ich tak zaciekle bronić a już nie wspomnę o głosowaniu na nich. Ty pewnie masz 10 lat więc nie pamiętasz
3
@arasz1819 Nie, chamstwo Niesiolowskiego było gorsze
11
@kynio302 to może warto od razu przypomnieć jak PO prowadziło obrady.
https://pl.pinterest.com/pin/383580093265641933/
0
@Gall „NIe nie łączę kropek oczy nie kłamią wciąż te same osoby tu na LR podają określone treści poklepują się po pleckach i lajkują swoje posty.”
A tak swoją drogą gdyby jeszcze to łączy się kilka faktów jak w przypadku twoich niekłamiących oczu miało jakąś nazwę jak np dedukcja albo łączenie kropek. XD