0

@tomek8756 dziwnym trafem znów Wrocław. Tam też jak pamiętam było coś z gościem na którym testowali paralizatory i też zmarł.

1

I teraz co będzie w drugiej? Czy to co w pierwszej czy to co z Realem.

1

Lewy przyspiesza akcję i podaje do swoich obrońców

3

W tym wszystkim umknęło mi jaką piękną grupę dostała Albania. Hiszpania, Włochy, Chorwacja.

2

@Herato Salenko 5 bramek w jednym meczu.
Ale nie wiedziałem, że grał w Valencii

15

@hayek XD. Chociaż tutaj rzeczywiście widzę conajmniej 2 dobre powody, aby puścić to dalej.

0

@marcin62 a co się u niego podziało?

0

@Vampir707 masz pretensje, że pobiera macierzyński bo urodziła dzieci, który zgodnie z obecnym prawem mogła pobierać?

Czyli co? Dokładać do in vitro to ok, ale macierzyński pewnie też ok, no chyba, że to ktoś z Konfy powierza to wtedy źle.

Póki co Mentzenowi kolejne rządy dają zarobić przez coraz większe komplikowanie podatków o ciągłe zmiany

7

@barcanawieki bo tam wyladowala jego kompania i po wojnie oddali go pod opiekę do zoo. Komunisci chcieli go sprowadzić do Polski, ale dowódca kompania nie zgodził się na to bo nie chciał oddawać go komunistom.

0

@Maker0 „Suma energii w sieci jest w miarę stała.” Żebym dobrze zrozumiał co masz na myśli. Chodzi Ci ogólnie o energię czy tylko o energię z wiatraków? Bo jeżeli o energię z wiatraków to ok. Wtedy byłoby to bardziej przewidywalne niż fotowoltaika.

„Cześć energii musi zostać zmarnowana i idzie do ziemi. Wiatraki można płynnie wyłączać i ograniczać produkcję.”
Ale fotowoltaike też można wyłączać i już się to dzieje jeżeli masz za dużą produkcję. Tutaj dochodzi inna kwestia bo jeżeli ilość energii z wiatru jest w miarę stała to jednocześnie elektrownia może produkować mniej energii.

Jednak to wszystko nie zmienia faktu, że wiatraki nie powinny być montowane ludziom prawie pod samymi domami, że już o wywłaszczaniu nie wspomnę.

0

@SZYCHA0005 albo jest zimno bo jest globalne ocieplenie XD.

0

@Kgorecki2500 ja nie mam pewności bo z insta nie korzystam i nie wiem jak zweryfikować czy to jego. Natomiast jest podpisane jego nazwiskiem i jest sporo filmików z nim w roli głównej.

1

OMZRiK twierdzi, że koleś, który strzelał do policjantów to skrajna prawica. Ciekawe od kiedy skrajna prawica głosuje na PO.

To podobno jego instagram
https://www.instagram.com/reel/CybUwmyM9gA/

0

@arasz1819 Tylko na tyle cię stać?
chyba wszedzie widzisz to „chyba ty”. A różowe słonie też widzisz?

Po tylu tych twoich kompromitacjach już dawno powinieneś się uspokoić, ale widać nie masz nawet na tyle oleju w głowie.

0

@arasz1819 gdyby działało wyśmianie to już dawno dawno albo byś zmądrzał albo ze wstydu ukrył się w tej swojej norze i nic więcej nie pisał.
Ale ja nie ukrywam, że jestem mądry i już nie muszę być mądrzejszy.
Ty z kolei jeśli w ogóle masz jakieś resztki mądrości to świetnie je ukrywasz.

Ps. Często przypisujesz sobie nie swoje zasługi?

0

@arasz1819 myślałeś? A to już coś nowego. Jednak nadal słabo ci to poszło.

7

@arasz1819 to cieszę sie, że przynajmniej ty się nie śmiejesz.

8

Podobno samoloty lecące do Dubaju na konferencję dotyczącą globalnego ocieplenia zamarzły na pasie startowym w Monachium.
Pogoda sama śmieje z tych bojowników o klimat.
Tylko czekam jak ktoś napisze: Przecież klimat to nie pogoda XD



0

@Tomala15 wyprostowana noga, ewidentna kartka

0

@Tomala15 druga żółta za wejście w Gumbau. Przecież przy rzekomym karnym sam Cwiakala mówił, że trafienie w piłkę nie jest żadną okolicznością łagodzącą jeżeli później ostro wszedł w przeciwnika

0

@Tomala15 jakby Jude miał już czerwo to nie byłoby karnego

0

@SelloutCrowd jak widać jednak wyszło skoro zareagowałeś.
Może mogłem problem skoro tak celnie siebie opisałeś.
A teraz widzę, że nawet się znamy bo wiesz nawet jakim typem człowieka jestem.
Jednak wciąż nie ma nic gorszego niż bycie durniem.

0

@arasz1819 co to? Bialorycerzyk się znalazł? To twoja niewiasta jest w opałach?
Póki co sam się kompromitujesz za każdym razem jak dotkniesz klawiatury.
A przy in vitro kolejny raz się skompromitowałeś. Jak to było? Wyjaśniłbyś mnie, ale ci się nie chciało? XD. Szkoda, że wtedy nie byłeś taki cwany i już nie odpisałeś.

0

@SelloutCrowd Nie oceniaj siebie aż tak ostro choć przyznaję, że celnie.
Idealnie wpisujesz się w szablon wyborców po o pamięci złotej rybki

0

@LM10GOAT a to tylko po to, aby znów się ośmieszyć

7

Obiwan się nie starzeje

https://zapodaj.net/plik-Q2En1RAVty

0

@SelloutCrowd trzeba być durniem, żeby po takich kadencyjkach PO jeszcze ich tak zaciekle bronić a już nie wspomnę o głosowaniu na nich. Ty pewnie masz 10 lat więc nie pamiętasz

3

@arasz1819 Nie, chamstwo Niesiolowskiego było gorsze

11

@kynio302 to może warto od razu przypomnieć jak PO prowadziło obrady.
https://pl.pinterest.com/pin/383580093265641933/

0

@Gall „NIe nie łączę kropek oczy nie kłamią wciąż te same osoby tu na LR podają określone treści poklepują się po pleckach i lajkują swoje posty.”
A tak swoją drogą gdyby jeszcze to łączy się kilka faktów jak w przypadku twoich niekłamiących oczu miało jakąś nazwę jak np dedukcja albo łączenie kropek. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?