ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall hałabała? Ogromny populista.
To coś ci zacytuje o tych oczach. Zgadnij kto to napisał XD
„jednak okazuje że jednak nie do końca te otwarte oczy czy połączone kropki mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.”
To jak to jest z tobą?
3
Ciekawy wywiad z dr Bartoszewiczem na temat ostatniej wrzutki wiatrakowej. Też na początku ciekawą sprawę poruszyli. Czy ktoś nie zarobił dużych pieniędzy na spadkach Orlenu mając wcześniej informacje o tym co jest planowane
2
@tomek8756 rozumiem, że chciałeś pokazać, że nowi krętacze nie różnią się niczym od tych starych.
A przecież miały być nowe standardy.
1
@urbipl przypadek
0
@Gall a po czym to wnioskujesz? Też potwierdził tak samo jak ten koleś z mojego wpisu? Czy jednak nie doczytałeś tego?
Łał, aż znalazłeś 2 przypadki z czego jeden jest strasznie słaby bo zgodnie relacja uczestników ci, którzy ich atakowali już dawno uciekli a spisali samych Gruzinów.
A obsesji nie mam tylko ciekawe, że najczęściej w takich akcjach przewijają się Ukraińcy.
Widzę, że znasz nawet moich kolesi. Ciekawe. Połączyłeś kropki czy inaczej do tego doszedłeś?
„No twoje łączenie kropek z wywłaszczeniami ile godzin odzwierciedlało "rzeczywistość" ?”
A wystarczyło przeczytać co mówią o tym prawnicy a nie populistyczni politycy np tutaj https://globenergia.pl/czy-beda-wywlaszczenia-pod-wiatraki-komentarz-prawnika-do-projektu-ustawy-ko/
I jak tam twoja rzeczywistość XD
3
@MarioVeB! Rower i łódka z wiosłami.
0
@tbas widać już pracują nad tym, aby zrobić to jak najtaniej mistrzu
1
@Borneo „Co do turbin wiatrowych jeśli eksperci twierxzą że dla polski 500m jest ok to tyle jest ok”
to zależy. Jakby im wiecej zapłacili to twierdziliby, że 50 metrów jest ok. Zwykle eksperci twierdzą to samo co ten kto im zapłacił
0
@tbas spokojnie. Nie po to wartość Orlenu spadła, aby PO tego nie wykorzystało i nie sprzedało resztek Orlenu
0
@Maker0 ale czemu nie zbadali czy pod ich domami można je było postawić? Naprawdę łudzisz się, że jak nawet co kawałek będzie wiatrak to ty zapłacisz mniej za prąd?
1
@Gall a wy akurat niczego nie widzicie nawet jak dostaniecie tym w twarz to nadal próbujecie zaklinać rzeczywistość. I jednak te połączone kropki najczęściej okazuje się, że mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dajesz przykład ukraiński i na mnóstwo sytuacji, które kojarzę na razie dwie okazały się nieprawdą. Ale jak widać dla ciebie ty te dwa wyjątki uznajesz za regułę.
5
@Borneo to może sobie pod domem zamontuj taki wiatrak. Rozumiem, że wierzysz w to, że jak będą wiatraki to ceny prądu dla odbiorców będą niższe i nie będzie trzeba mrozić cen? A czy przypadkiem nie chcą mrozić ich, aby razem z tym przepchnąć te wiatraki?
1
@Gall nie ma dowodów, są tylko znaki XD. I jak tu teraz bronić przyszłych rządzących?
6
No i super. Przez pół roku będzie dobrze grał zanim przyswoi taktykę dostosuję się poziomem do reszty.
15
Nowy sejm - stare standardy. Posłowie KO i Hołowni wrzucają projekt ustawy o wiatrakach pozwalający stawiać wiatraki prawie pod domami. Do tego podobno będzie możliwość wywłaszczania z ziemi pod wiatraki.
I ciekawostka bo żoną doradcy Hołowni do spraw klimatu i energii jest dyrektor firmy zajmującej się energetyką wiatrową.
Oczywiście wszystko to przypadek bo ten doradca, jak sam twierdzi, nie zajmuje się wiatrakami.
Ach te standardy, nie to co za poprzedników XD
0
@mekston ten numer jeden to Douglas
0
@tristan87 czemu to zawsze muszą być kibice Legii?
12
@DonCarletto nikt się nie kłócił. Kto ma oczy i oglądał mecze nie miał żadnych wątpliwości. Kto oglądał tylko statystyki to się kłócił.
Aaa i oczywiście kibice Realu się kłócili, ale oni zawsze mieli jakieś zaburzenia
5
@ranger3120 http://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/11/PQcwLFmQ5X25B5oFlJR5ri5azq3DrGyZ.mp4
0
@ranger3120 niestety też widziałem chociaż tylko urywek. Wygląda mi to na GB bo gość ma taki angielski akcent (tak sądzę)
0
@AlphaNumeric ok, bo już chciałem go porównać z Coutinho w Barcie.
0
@vangoor miałem to samo napisać.
0
Właśnie oglądam skrót wczorajszego meczu ManU i tak się zastanawiam ile to oni zapłacili za Onane.
14
Chyba dłużej zastanowią się przed kolejnym włamaniem.
0
@Tasde zapytam też ciebie, gdzie napisałeś o kosztach w przeliczeniu na dziecko?
Łał, przy takich kwotach to ogromna różnica czyli według tego co pisałeś to jednak 46mln jest większe niż 260 mln.
Czemu na 7 mld? To finansujemy in vitro też w Chinach?
Ale badania o czym mam czytać? Przecież bezpłodni chcący się leczyć idą do lekarza i masz statystyki ile jest takich osób. A ty teraz opierasz się na szacunkach na jakiej podstawie? Bo wydaje ci się, że tylu jest chorych? Czy 20% wszystkich par leczy się, że twierdzisz, że aż tylu to dotyczy? Jaka jest podstawa tego założenia?
I zapytam jeszcze raz: czy według ciebie PO finansowaniu in vitro będzie rodziło się o 20% więcej dzieci?
0
@arasz1819 gdybym chciał każdemu odpisać to nie sądzisz, że tak bym zrobił?
A gdzie napisane, że koszt wyższy w przeliczeniu na osobę? I gdzie sugestia, że ten koszt to w przeliczeniu na osobę bo coś sobie dopowiadasz czego z kontekstu jednak nie idzie wywnioskować.
Juz nawet nie czepiłem się sugestii, że in vitro leczy bezpłodność XD.
To jeszcze raz zapytam gdzie jest napisane, że chodzi o przeliczenie na osobę? Wskaż i przestań się ośmieszać bo to dyskutuje z tym co było gdzieś tam wczoraj podawane.
„Potem podważanie szacunków [które zapewne wykonują ludzie, którzy się na tym znają], bo przecież XD” weź się nie ośmieszaj. Napisał o kosztach więc podaj bezwzględne liczby.
„I jeszcze coś o feministkach żeby ułomki klaskały. ” raczej, żeby ułomki się czepiały jak nie zrozumieją prostego porównania wymyślonych szacunków.
„No i z tego co słyszałem to in vitro w większości stanów jest refundowane, ale tu się kłócił nie będę, bo nie wiem na pewno”
Czyli jak zwykle nie wiesz, ale słyszałeś. To po co się wypowiadasz? Jak też nie wiem dlatego zapytałem.
Chciałbym jednak, abyś mi udowodnił, gdzie się skompromitowałem i napisałem bzdurę bo może liczb dokładnych nie podałem, ale skalę już tak.
jak na razie to sam się kompromitujesz.
0
@P33ck to tylko moje przeczucie.
1
@kamyk_23 a jak tam u was w stanach? Ile rząd dopłaca do in vitro?
1
@Tasde „Szacunkowo koło 12-20% ludności nie jest w stanie naturalnie zajść w ciążę, to jest bardzo wiele”
Szacunkowo XD. To tak jak feministki twierdza, że 25% kobiet w Polsce miało aborcje XD.
Czyli twierdzisz, że teraz w Polsce będzie się rodziło o 20% więcej dzieci?
In vitro można było robić a nawet było finansowane to czy miałeś z tego te 20% urodzeń? Więc przestań pisać bzdury, że bez tego nasza demografia padnie. Zawsze możesz sobie za tę metodę zapłacić, ale ja nie muszę tego finansować.
0
@Tasde „A koszt wyższy od in vitro” od kiedy 30mln jest większe od 0,5mld?