0

@esem91 to by pewnie było pierwszy raz jak powiedział prawde

26

Chłopaki z szatni chyba ostatnio zaniedbują Rudigera pod prysznicem bo widać, ze czegoś mu brakuje. Najpierw przytula się do Ramosa, teraz znów przytulał się do Lejuena.

4

To co Real wyprawia to jakaś masakra. Czy oni maja immunitet na kartki?
Vini uderza w twarz bramkarza, gdy chce zabrać pilke i bramkarz dostaje kartkę.
Rodrigo bez piłki kopie zawodnika tuż przed sędzią i nic.

0

@Dankho94isback a może im uciekl a teraz przez to szuka go pół Polski? Nie wiem, nie znam sprawy i tylko gdybam

1

@Dankho94isback może samobójcą nie zastal go w domu i stad takie rozwiązanie?
Ciekawe jest tez, ze inny żołnierz z Gdyni wczesniej zrobił dokładnie to samo tzn zabił psa, dziecko a później nożem zadał sobie rany śmiertelne.

3

@pt9 chyba Oyarzabal się już kładł jak Kounde go dotknął. I patrząc na kontakt to równie mocno został dotknięty Felix, który rzucił się na murawę, ale dopiero po kontakcie.

8

6

Barca to ogólnie pięknie gra pilke tylko ci przeciwnicy nie pozwalają im tego pokazać

10

I nie zawiodłem się na Chabiniaku. Karny dla Realu i ogólnie fatalne sędziowanie przez co Barca wygrała. Brak kartki dla Araujo.

0

Aż obejrzę Elecen gol live. Oby w studiu byli fani Realu bo aż ich usłyszeć

0

@damiano996 jest jedna drużyna co zawsze na farcie do finału dochodziła.

4

Panie Laboga, a może cos o lekkim kontakcie powiesz jak w pierwszej połowie?

2

@don'T.R.I.P.e ale to zaczyna być denerwujące. Mówię o samych powtórkach. Jakby to był Real to z każdej strony byłaby powtórka. Wejście Araujo było pokazywane aż do znudzenia a tutaj tylko jedna i to z daleka

2

Czemu nie ma powtórki z bliska wejścia w Roberta od tylu? Czy to nie było na czerwo?

2

@barcelonaLM No chyba, ze to byłby Vinicius to już co innego

1

Oni robią sobie jaja dając Laboge do komentowania Barcy

0

@Kgorecki2500 Bardziej szkoda Krystiana Kamińskiego, ze nie wszedł do sejmu

0

Pamiętajcie, ze w dzień swieci slonce a w nocy wieje wiatr i stad będzie mieć energię elektryczną.
Kto takich ludzi wybiera do sejmu?

https://www.tiktok.com/@polityczny.shot/video/7295264099477228832

14

@AmigoBlancos od Atletico dostaliście w pałę 3:1 a nie 2:1.

3

@Comentateiro haha znów ta frustracja z ciebie wychodzi. Nie tutaj bardziej żałosnego typka od ciebie.

5

@Comentateiro wciąż bardziej prawdopodobne niż to, ze taki stary sfrustrowany pryk jak ty zmądrzeje.

7

Nagroda im. Czesia Michniewicza

0

@Ojciec5tkidzieci następne aktywiszcze. Ja prdl

8

@LS najlepsze, ze dzielą już skórę na niedźwiedziu. Najpierw niech może powstanie rząd bo jeszcze się może okazać, ze PiS go stworzy razem z PSL i dopiero będzie smiesznie.

9

@Kgorecki2500 jeżeli Palestyńczycy są narodem semickim to czy to oznacza, ze Żydzi są największymi antysemitami?

3

@Faro pewnie przyjechał z Krakowa w odwiedziny

2

@Kessie mało realistyczny mem. Skąd tam ojciec się wziął?

0

@koksik2700 porównaj sobie oba grzyby, gdy są jeszcze nierozwinięte i maja zamknięte kapelusze. Wtedy są podobne i stad mogą sie brac problemy z ich odróżnieniem.

4

Ostatnio tego nie śledziłem, ale czy FIFA, UEFA i inne komitety wykluczyły już Izrael ze wszystkich międzynarodowych rozgrywek a państwa sprzeciwiają się grać przeciwko ich drużynom i zawodnikom ze względu na mordowanie ludności cywilnej w Strefie Gazy?

0

@Faro ale zaszaleli XD za Bartomeu już by mieli po 40mln brutto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?