ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy za to twojej głupoty już nic nie uratuje.
To dla ciebie co znaczy „powszechny”? To standardowe poniżej 1% społeczeństwa?
0
@joloskyy hahahahahaha. Ale mnie rozbawiłeś. Pewnie według ciebie to z 50% ich jest w społeczeństwie.
1
@Cochise ale to szkoła jest dzieci a nie a nie na odwrót. I to nie szkoła ma chcieć organizować, ale jak już to dzieci po uzgodnieniu z radą rodziców.
1
@Kamilos84 tylko zeby nie wyszło hu.owe
2
@joloskyy W więzieniach rozumiem, ze tez siedzą sami pederaści.
Wyciąganie wniosków u ciebie chyba kuleje. To, ze cos występuje nie oznacza, ze jest powszechne jak to próbujecie dzieciom wmawiać.
0
@Seba_89_ Nie bronię ruskich, ale odniosłem się tylko do tego konkretnego przykładu, który został przywołany
1
@joloskyy tak to było powszechne, ze legionistów za cos takiego czekała smierć.
6
@Kapitan_SW to teraz dowaliła do pieca. To powiedz jaki geny odpowiadają za to, ze rodzą się inne? XD.
Przestańcie dzieciom już od przedszkola wtłaczać do głów te bzdury to się okaże, ze jednak wśród nastolatków nie ma żadnych homosiów
2
@MESSIah16 przypominam, ze mordującym w Katyniu to nie byli Rosjanie, ale osoby tej samej narodowcy co teraz bombardują Strefę Gazy.
1
@czaja86 ostrzegaj, ze gwalt wrzucasz
1
Nie jestem pewien czy to było za czerwo.
1
@LS to dobrze, ze do wczoraj nie doszedłem
3
@maroon a już się bałem, ze tego o tym nie pomyśleli
0
@LS tak jeszcze przypomne, ze poprzednie rządy PO były tak dobre, ze w 2015 zostali wręcz zdeklasowani przez PIS.
0
@draxidox a gdzie podatek od podatku bo chyba tylko o tym zapomnieli
9
@FCB_dimiC najlepiej tych najbliższych
10
Dla wszystkich, którzy narzekają na kontuzje i złe przygotowanie fizyczne zawodników do sezonu to przypomnę, ze kontuzje mięśniowa bez „pomocy” przeciwnika doznali tylko Pedri i Raphinha.
Kontuzje pozostałych zawodników powstały przy udziale przeciwników.
2
@TR3YWAY tak bo pewnie zagrają czterema pomocnikami jak z Bilbao.
5
@Ojciec5tkidzieci jakby Wojtek był obrzezany to Hollywood zrobiłoby taki film.
0
@!34RC3!_0N4 i tu może być problem z tym szkoleniem bo zawodnicy szkoleni w szkółce Realu grają z powodzeniem w innych klubach. Jeżeli chodzi o zawodników szkolonych w Barcelonie to maja oni problemy z graniem w innych klubach.
0
@SelloutCrowd już mówiłeś, ze jakieś google cię boli, ale może w międzyczasie odwiedziłeś lekarza i sam sobie sprawdzisz
0
@gumaz I w nagrodę dodatkowo wyślą ich na front
0
@SelloutCrowd ale to ty próbujesz manipulować statystykami.
Wyglada jednak, ze sam jesteś ignorantem bo nadal wśród tych tych pozostałych zabitych masz np. Zabitych przez policjantów, wojny gangów, gdzie niezależnie od restrykcji i tak maja bron nielegalnie, dochodzą jeszcze zabici w obronie własnej.
0
@Ostatnikrwawygang i tu się mylisz bo chyba najczęściej z broni palnej jest dokonywane samobójstwo. Tak jakoś ok 60%
0
@SelloutCrowd nie wiem co cię boli, ale lepiej idź z tym do lekarza zamiast dzielić sie tym na forum.
A w tej statystyce podaj jeszcze ilość samobójstw z broni palnej bo chyba tez je wyliczasz w te zgony.
Jak to sie nie maja do rzeczywistości. Wychodzi, ze należy tez zdelegalizować samochody skoro bron powinna być zdelegalizowana.
2
@DonCarletto ty twierdzisz, ze bron sluzy do zabijania. To czemu policja nosi bron? Ja twierdze, ze sluzy do ochrony życia. Mając bron mozesz się obronić przed napastnikiem a jak chcesz się obronić przed kimś kto w ciebie wjeżdża autem?
1
@DonCarletto jeżeli możesz nimi zabić to chyba służą tez do zabijania.
A czy w takim razie broń jest przeznaczona do strzelania na ulicach? Czy nóż jest przeznaczony do podrzynania gardeł? Chyba nie.
Zdelegalizuj jeszcze wodę bo przecież ludzie sie w niej topią.
A jeszcze ilościowo to ile osób ginie od broni palnej a ile od wypadków drogowych?
1
@AlwaysBlaugrana czyli sam przyznajesz, ze sprawcy strzelanin najczęściej maja broń nielegalnie.
A tak swoją droga to w wypadkach na drogach ginie więcej osób czy w związku z tym nalezy zdelegalizować samochody?
A może zdelegalizujemy alkohol bo po pijaku ludzie jeżdżą i tez zabijają na drogach?
4
@AlwaysBlaugrana to się zaorałeś bo jest w twicie wyraźnie napisane, ze nie mógł legalnie posiadać broni.
0
A niech mu jeszcze przed sobota ktoś złapie kontuzje bo po co zmiany.