ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@GeneralXavi dopiero niektórzy użalali się nad youtuberami jak Rożek czy Hałabała a teraz ci sami wylewają z siebie hejt na kogoś innego. Nieźle.
Nie wiem co było na konferencji, ale widać, że tutaj Tusk próbował mu jakoś dogryźć, ale słabo to wyszło.
0
@Ostatnikrwawygang „A to socjalizm Perona jakimś cudem wyciągnął z biedy miliony Argentyńczyków”
To tak samo jak socjalizm Kaczyńskiego. Ciekawe czy głosowałeś na PIS w tych wyborach.
0
@Essos czemu tam jest „na których TAŃSZYCH bachate”
0
Dyskusja o finansowaniu in vitro szybciej tu zniknęła niż ludzie za czasów stalinizmu.
7
Wszyscy piszą o zajeżdżaniu piłkarzy przez trenerów reprezentacji (Gavi, Cancelo), ale taki trener ma zawodnika jedynie przez 1,5 tygodnia więc o jakim zajeżdżaniu jest tu mowa? Takiemu zawodnikowi to można również w klubie dać odpocząć jakiś mecz.
0
@czarnatom pewnie też zależy które więzadła. Jak grałem w piłkę to niestety widziałem zerwania i za każdym razem padali jak kłoda.
Raz kolega mówił, że wszystko w porządku a dwie godziny później krzywo stanął i padł na ziemię.
0
@antimadridista76 a próbowałeś?
0
@czarek78 raczej nie bo sam by nie zszedł. Tzn sądzę, że przynajmniej nie zerwane
1
@Borneo jakby nie ten Duda to już pierwszego dnia po wyborach mielibyśmy kasę z kpo. XD
3
@tomek8756 to dziś takiego memika widziałem z nim w roli głównej
https://zapodaj.net/plik-m6OCxJtoTF
0
@MeAndSwan pytałem ekspertów. Oni wiedza najlepiej
2
@MeAndSwan i to by byli wszyscy, którzy oglądają
0
@karieraFCB2 nie ma ładnych żeńskich imion. Dałbym Milena.
0
@marcin62 i mówią tak osoby wyśmiewające starszych ludzi wpłacających kasę Rydzykowi.
No rzeczywiście wszędzie ta konsekwencja.
Każdy ze swoją kasą niech robi co mu się podoba i niech nikogo nie obchodzi czy daje komuś na wódkę czy na leczenie.
A jeżeli chodzi o krytykę to już nie jest ona dozwolona?
3
@Danny Gaucho dzięki. Teraz nie mogę przestać się śmiać.
1
@ranger3120 ale to nie jej wina, ze idioci się na nią składają.
1
@LjakRoberciik ale Boniek przestał grać jeszcze w latach 80-tych.
0
@ranger3120 to nie jakiś fejk?
0
@maroon a co w tym dobrego, ze nadal będą nas truć?
11
Trzaskowski demokratycznie zakazał protestu przeciwko Izraelowi. Co ciekawe podobno dzień później odbędzie się pro-Izraelski protest bez żadnych problemów. Jaka szkoda, ze oni wszyscy nie wyjechali stąd w 68r.
3
@hayek ale lewica chce tez robić test przedsiębiorcy wiec to B2B tez może średniowio wyjść.
1
@blakkudium a kolejnym krokiem będzie Barcelona.
1
@Herato z tym klepaniem goli to tylko będąc w grupie z Legią, Dinamo Zagrzeb, Victoria Pilzno
0
@Cvzx niestety nic to nie daje bo te słabsze drużyny graja 5 obrońcami w linii i w żaden sposób nie rozciąga to obrony.
2
Tak patrzę na grę skrzydłowych Barcy i mam wrażenie, ze są strasznie statyczni. Żadnego ruchu nie widać, wyjścia do zagrania, cofnięcia się po piłkę. Stoją tylko przyklejeni do linii czekając na piłkę. Niby rozciągają tę grę, ale nic z tego nie wynika bo jest zbyt statyczne, ale może to jest moje wrażenie.
Dotyczy to głównie prawej strony bo od kiedy jest Felix to lewa strona trochę inaczej wyglada bo on schodzi do środka robiąc miejsce obrońcy, który z kolei gra tak statycznie jak prawy skrzydłowy.
2
@DonMatteo901 sejm to chyba jest odzwierciedlenie społeczeństwa.
0
@mleczkoo nikogo to chyba nie dziwi. Ale to już plucie ludziom w twarz, ze takich tłumoków wybrali jak ta zukowska czy gasiuk-pihowicz
1
@draxidox a kiedy zmienia konstytucję, aby ta ich ustawa była z nią zgodna?
0
I kolejne ubogacenie kulturowe w Niemczech i to w środku dnia na terenie szkoły.
https://dojczland.info/hamburg-dwoch-mezczyzn-zgwalcilo-kobiete-na-szkolnym-podworku-w-bialy-dzien/
7
@RosjaninBut nie Niemcy a spadkobiercy hitlerowcow