ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker spokojnie. Jeszcze i tak będzie 2 miesiące zabawy
1
@Emhyr u mnie dokładnie to samo było w sobotę.
1
@bartekvisca firma pogrzebowa tylko 2000? U mnie kasy z ZUS brakło i musiałem dopłacić ok 2000, ale to tez przez to, ze dłużej w chłodni ciało leżało bo czekaliśmy na ciotkę z USA.
U mnie ksiądz 1200, ale z wliczonym w to organistą, kościelnym.
Do tego jeszcze wykupienie miejsca na cmentarzu
5
Tytuł z wyborczej
„Każdy tysiąc uchodźców z Afryki to tysiąc klientów, którzy kupią buty, jedzenie, ubranie”
Szkoda tylko, ze najczęściej „kupują” z odroczoną płatnością.
9
Podobało mi się jak wczoraj Viviena kilka razy przestawił. Tamten wcześniej poturbował kilka razy Felixa a u zaczął jęczeć jak młody z nim zrobił to samo.
I nie sadze, aby Lewy wyszedł do takiej piłki jak przy golu. Robercik raczej wychodziłby do grania na klepke
0
@Traba727 tak, tak sobie tłumacz.
0
Ile już razy Xavi był pokazany jak mowi cos do sędziego? Wczoraj Ancelottiego ani raz nie pokazali nawet jak dostawał kartkę
1
Ile razy komentatorzy wspomną, ze należał się karny Barcelonie za to wejście w Felixa?
1
@Arkadio90 bo kręcić to można tylko Barcelonę i taki Soto Grado powinien Barcie każdy mecz sędziować
2
@FutbolFan tu masz caly dokument o nim chyba z lat 90-tych
Jest tez druga cześć tez o całej akcji jak firmy farmaceutyczne wraz z fda chcieli przejąć jego patenty.
0
@DonMatteo901 trener z klasą i dlatego tak dobrze pasował do Realu
1
@Tasde pierwszy błąd logiczny to taki, ze myślisz, ze do sądu idzie się po sprawiedliwość. Tam idzie się tylko o wyrok i nieraz ze sprawiedliwością ma to niewiele wspólnego
12
@michal26 to jest straszne, ze jedyne na co patrzą to interes partyjny i nieważne czy to co zrobią jest szkodliwe dla Polski.
32
Jest chyba błąd w tytule artykułu. Powinno być: Vinicius ponownie ofiarą losu.
2
@MESSIah16 I usprawiedliwieni. Przecież takie dzieci w wieku poniżej 10 lat nie odróżnisz od wojownika.
1
Wy się śmiejecie w tego madryckiego prowokatora a okazuje się, ze to wspaniały człowiek jest. I potrafi rozwiązywać konflikty. XD.
Taki artykuł widziałem na jednym portalu
https://zapodaj.net/plik-bM1I5x3luc
0
@jaras121 aż sprawdziłem bo w meczu nie pokazali i widze, ze dostał żółtą w 86’
1
@against_modern_football jeszcze Tusk nie zaczął rządzić a już tylu nasprowadzal ;) a tak na serio to aż strach co będzie za chwile jak jeszcze zaczną sprowadzać tych nierobów na zasiłki.
0
Dopiero skończyłem oglądać mecz Sewilli i nieźli cisnęli ten marny klubik ze stolicy. Szkoda straconej bramki.
Tak swoją droga to czekałem kiedy wreszcie sędziowie wkurza się za ten filmiki robione przez telewizje Realu i zaczną sporne sytuacji gwizdać lub nie gwizdac na niekorzyść Realu.
Do tego komentatorzy w pierwszej mówili, ze karnego nie ma, ale w drugiej co chwila powtarzali jak to Real nie dostał karnego natomiast o czerwonej dla Anglika się nie zająknęli.
0
@Karol32 a skąd wiesz o czym ja myśle?
Nie wycofała się? To gdzie ten dobrowolny ZUS? Zamieniony na wakacje?
„ty podgryzasz opozycję i ja to wiem, bo od dawna cie mam na oku.”
Haha. Tatuś czy dziadek w sb pracowali? I co się w moich aktach uzbierało?
1
@Karol32 po pierwsze, a nie wolno nam? Przywoływanie ich wypowiedzi jest zabronione?
Po drugie, czyli te wypowiedzi polityków to co? To nieoficjalnie sobie rodziny to mówili?
Wszystkiego nie zrobią? Zeby chociaż 10% tego co mówili zrobili to już będzie sukces
0
@Karol32 czyli to moja wina. Ok
3
@Janas11224 ja nie mam pretensji, ze się z czegoś wycofają bo w obecnych czasach spełnianie obietnic może byc gorsze niż ich niespełnienie. Współczuje tylko tym, którzy w te obietnice uwierzyli.
Poczekajmy na te 100 konkretów na 100 dni.
5
@MarioVeB! Normalnie, naobiecujesz gruszki na wierzbie naiwniakom a poczniesz mówisz, ze nie spełnisz bo nie wiedziałeś, ze w budżecie jest dziura wiec się wycofujesz z obietnic.
5
@Janas11224 Kloska o podwyższonej kwocie wolnej od podatku
Leszczyna o tym, ze nie wiedzieli, ze w budżecie jest dziura. XD
Lubnauer i Tusk o uruchomieniu KPO dzień po wyborach.
Petru o 100 konkretach KO.
Do tego ten nieszczęsny dobrowolny ZUS, który okazał się wakacjami. A jak mówił Kosiniak ustawa od 3 lat czeka w zamrażarce sejmowej a dobrowolność na wakacje zmienili dopiero we wrześniu.
42
@Janas11224 to jak nazwać polityków obecnej jeszcze opozycji, ze jeszcze nie rządzą a już się wycofują z tego co obiecywali przed wyborami? Przecież to oni sami się z tego wycofują.
7
@Barca1992 czyli sugerujesz, ze głosujący na nich to idioci, którzy uwierzyli w te obietnice.
5
@koksik2700 mnie zastanawia czy przed wyborami nie wiedzieli jak wyglada budżet, ze tyle naobiecywali? Przecież przez tydzień wiele się nie zmieniło. Mogliby zacząć z socjali się wycofywać
0
@betonito zwyczajnie. Jako siedem setnych czyli 0,07
0
@betonito którego psa?