3

@Kinginiesta szczerze to nie wiem co jest gorsze. Czy jak przyszła koalicja będzie spełniała swoje obietnice czy jak ich nie spełni. Wydaje mi się, ze ich niespełnianie będzie dla nas jednak lepsze.

Ps. Śmieszne jest, ze mamy kilka dni po wyborach i jeszcze koalicji nie ma a już z części obietnic się powycofywali bo nie ma pieniędzy. Jest to oczywiście logiczne i właściwe, ale przecież przed wyborami mieli o budżecie dokładnie taka sama wiedzę.

1

Komentarz usunięty

0

@tbas to Holownia musiał się bardzo śmiać jak został nazwany przez Kołodziejczaka psem lub jakoś tak.
To tez trochę dziwne w jego przypadku, ze to żart bo on zwykle to w płacz wpada.

0

@jaras121 a jak tłumaczysz te 7%? Nie uczyli cię jeszcze poprawnie i zrozumiale składać zdań?

1

@Karol32 nie przypominam sobie, aby jakaś partia do mnie należała, ale ty może wiesz więcej niż ja.
Dziury w całym? To już nie można przypomnieć słów tego płaczka?

2

@betonito a w tym filmiku co o tym mówił?

3

@jaras121 poproszę o przetłumaczenie na polski.

20

Komentarz usunięty

11

To jak z tą koalicją? Będzie czy nie bo właśnie wpadł mi filmik jak Hołownia zarzekał się, ze nie wejdzie w sojusz, jeżeli będzie tam Kołodziejczak.

https://x.com/xOstatniaProsta/status/1715070004104704079

10

@MarioVeB! Najpierw musiałbyś wiedzieć co to kultura i jak się to pisze.

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

@DonMatteo901 zabijać wolno, ale tylko tych niewinnych, którzy jeszcze się nie urodzili.

0

@TheNekro94 bardzo dobre, ale w jaki sposób chcesz na nie odpowiedzieć „tak” lub „nie”?

1

@LaLigaPD jakby w Realu cos takiego zrobił to odgwizdaliby spalonego

0

@Popitek12 a w ogóle on kandydował do sejmu?

0

@Majkel34 wybierz tych, którzy już wczesniej rządzili i robili dokładnie tak samo i oczekuj innego efektu.

1

@MarioVeB! Ty masz 10 lat to moze nie bierzesz jeszcze tego pod uwagę, ale politycy są sprzedajni a jak PiS da więcej to kto wie co się wydarzy

3

@Hosh a niedemokratyczna opozycja to jaka?

2

@draxidox jeszcze nawet nie jest kandydatem na premiera a już chcecie go rozliczać?
Poczekałbym jeszcze bo może okazać się, ze ZSL to jednak z PiS pójdzie w koalicje.

1

@kubix05 15 sekund się spoźniłem

1

@Herato Jup Heynkens

1

@don'T.R.I.P.e tak jak nie chcieli zmuszać do szczepienia. Masz wybór albo się szczepisz albo nie wolno ci chodzić do pracy

0

@don'T.R.I.P.e to teraz myślisz, ze masz dobrowolność?

Nowe przepisy łączą obowiązkową solidarność z możliwością wyboru co do rodzaju wkładu państw członkowskich.
Mozesz sobie wybrać rodzaj wkładu np. relokację lub wkład finansowy lub jeszcze cos.

Wiec nie masz przymusu ich przyjmować, ale za to musisz zapłacić.

5

@kuz No chyba nie. Jak kojarze to na terenie Polski nie ma ograniczenia czasowego, po którym głosy nie są brane pod uwagę.
Jeżeli chodzi o zagraniczne komisje to one już maja problem bo maja tylko 24h

3

@Vampir707 to sporo Krzysiek musiał głosów oddać, ze sam ja w sejmie obsadził.

0

@GeneralXavi pamietam jak na wyborach prezydenckich w 2015 Tadla płakała.

0

@AxelF to jak się obrażają jak w końcu przez większość zostali wybrani?

13

@barcadreed Zawsze mnie to ciekawiło dlaczego demokracja jest tylko gdy wygra jedna opcja, ale jak w ten sam sposób wygrywają drudzy to wtedy już jej nie ma

0

@tbas jeżeli jest to lista do newsletera to myślisz, ze na co się zapisali? Na kupno akcji Orlenu?

4

@tbas i jak zwykle fejki bo okazuje się, ze to lista adresatów newsletera


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?