ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 to akurat ciekawe bo zdjęcia to on miał z Komorowskim
0
@Gaz TVP mowi, ze z Tuskiem są ugadani
0
Human Rights Watch twierdzi, że ten biedny Izrael użył białego fosforu w Strefie Gazy i Libanie
2
@tristan87 a już myślałem, ze chcą aborcji przez co więcej dzieci się będzie rodziło XD. Miło mnie zaskoczyli
0
@urbipl a tyle straszenia było koalicja z pisem a okazuje się, ze będzie koalicja z PO
0
@Awtameok_Klana właśnie to zrobiłem. Żonie tez powiedziałem. Ze do niedzieli misi zatankowac
0
Czy dzisiaj na wszystkich orleanach benzyna jest po 5.99? Mijałem 3 i na wszystkich ta sama cena.
0
@aleksandrowielki konstytucja, która ma niejednoznaczne zapisy to akurat nie jest sukces. Jeszcze w referendum wzięło udział chyba 40% ludzi, gdzie spora liczba była na nie.
NATO- ok, ale starania zaczęły się jeszcze za Wałęsy i juz wtedy Stany podjęły decyzje o rozszerzeniu NATO.
a co sie stało dalej? Uczestniczyliśmy w dwóch amerykańskich wojnach, gdzie z tego tytułu nie wynegocjował niczego poza łapówką dla siebie.
UE - ale wynegocjowali XD. wzięli co im dawano i niczego nie wynegocjowali. A sorry, pamietam jak Miller chwalił się sukcesem, ze wynegocjowali więcej mleka. Pamietam jak Miller się spieszył, aby podpisać akces bo zaraz potem dostal wotum nieufności. A traktat akcesyjny to chyba rząd negocjował i podpisywal.
Pomarańczowa rewolucja - a to w Polsce było, ze to dla nas niby zrobił?
0
@IronSanHybrid a tak konkretnie to co zrobił dla Polski będąc prezydentem?
Kojarzę go tylko z problemami z nieruchomościami tak jak obecnego premiera i wzięciem kasy za więzienia dla talibów
0
@Deviler przekonałeś mnie
0
@draxidox tez mnie przekonałeś
12
@_barti Ale masz jeszcze kilka lat, aby się zastanowić zanim otrzymasz dowód.
2
@Roobo pewnie ci co nie mają tam rodziny ;)
Stary dowcip: 10-osobowa delegacja rządowa jedzie do Izraela. Ile pokoi zarezerwują?
Zero bo każdy zatrzyma się u rodziny.
0
@Firestone jak dobrze, ze nie oglądałem
0
Komentarz usunięty
0
@Hadim żałosny jesteś i z logika jesteś na bakier.
Pisałem o kradzieży, ale sam dodałeś sobie, ze chodzi o PO i broniłeś ich porównując jak to PIS kradnie typowy lwowski symetrysta.
Takiego betonu to nawet w PIS nie ma.
1
@Messibestplayerintheworld chłopaki zapomnieli, ze już nie są w Realu i już takie cos nie przechodzi.
0
@destornillador ale czy ktoś broni ci pracować nawet do końca życia? I do ilu lat chcesz podnosić ten wiek? Bo przecież młodych ci nie przybywa aż w takim stopniu wiec co? Do momentu aż wszyscy będą płacić i nikt nie będzie pobierał?
Ale już chyba trzeba byc orłem, aby widzieć, ze do niczego to nie prowadzi a jedynie odrobine odsuwa w czasie upadek tego systemu.
Ale lepiej pieprzyć 3po3 jak typowy wielce oświecony peowiec.
0
@Hadim uwłacza myślącym ludziom to ktoś taki jak ty twierdzący, ze jest homo sapiens. Jak widać najtwardszy elektorat PO. XD Bronisz ich jak niepodleglosci choć nigdzie ich nie atakowałem, ale jak napisałem o kradzieży OFE to wiedziałeś kto je ukradl. Ciekawe. A sam piszesz, ze ci drudzy TEZ ukradli to co zostało.
Wnioski wyciągasz jak typowy wyborca PO i jedyne co masz do powiedzenia to „a PIS robi to samo” XD.
Większy mam wpływ głosując w referendum niż ty głosując na kolejnego durnia, który wejdzie do sejmu.
A to, ze chcą ugrać na tym kapitał polityczny nie oznacza, ze nie można tego wykorzystać
0
@Hadim wiesz czym jest kradzież? Czyli jak ty cos komuś ukradniesz, ale dasz to innej osobie to już nie jest kradzież?
Tutaj to chociaż pozory legalności dali bo te pieniądze były twoje na twoja emeryturę a nie na obecne.
A nie 15% jeżeli przeniosłeś na indywidualne konto?
Ooo wielkiemu ekonomiście skończyły się argumenty wiec porównuje jednego złodzieja do drugiego XD.
Ale ty jak widze nie należysz do tych o zdrowych zmysłach wiec ta teoria się wali.
Jedyna szansa, gdzie można mieć na cokolwiek wpływ, ale Tusk powiedział, ze nie wolno głosować to barany idące za nim tak zrobią.
I co to znaczy dla „waszego elektoratu”? Ja wcale nie jestem za PIS
2
@SelloutCrowd Noe wyjechał mi nagle, przecież dzieli ich spory kawałek. Musiał zwolnić, ale nie musiał ostro hamować. Miejsca tu było sporo
0
@korn234 jak wygra PO to będzie to samo. To oni zaczęli zadłużanie na ogromna skale, ale PIS wyniósł to już na wyżyny.
0
@Hadim chłopie naiwniaku. Zbierałeś w OFE pieniądze na swoją emeryturę i teraz twierdzisz, ze to to samo co subkonto i masz pieniądze na subkoncie w ZUS? XD Przecież na tym subkoncie masz tylko zapis a nie masz żadnych pieniędzy bo poszły na obecne emerytury.
Takim ekspertem ekonomii jesteś a tego nie wiesz? A wiesz co będziesz mógł sobie zrobić z tym zapisem na subkoncie? Oczywiście pod warunkiem, ze papier nie będzie śliski.
Ale pracuj sobie nawet i do setki.
Jak to co rozpierniczyli, kasę z rezerwy demograficznej, kase z prywatyzacji, która miała tez pokryć emerytury, gdy składka na OFE miałaby wzrastać, i oczywiście samo OFE.
Taki bystry a nie domyślasz się, ze brakuje słowa „ma”
"Ale wiesz, ze głosując w referendum nie ma obowiązku tez głosować na PIS?"
0
Za nazwanie lesbijki z nadwagą „grubą lesbijką” został skazany na 60 dni więzienia.
https://nypost.com/2023/10/04/swiss-writer-who-called-journalist-fat-lesbian-sentenced-to-60-days-in-prison/
0
@destornillador cóż za merytoryczna odpowiedz. Jesteś jedynym człowiekiem w tym kraju, który wie jak ten system działa.
2
@KrwawiaceoczyVEB widze atakujące biale koszulki wiec w ciemno można strzelać, ze nie.
0
@tristan87 a co tu jest zaznaczone? Koniec rękawa?
1
@pt9 ale powtórek tego prawie nie jakby to był Real to w transmisji miałby to pokazane z każdej strony
2
Czemu w transmisji prawie nie ma powtórek spornych sytuacji takich trzymanie Christensena w polu karnym lub wejście chyba Gundogana w pole karne, gdzie się przewrócił bo chyba był trzymany za koszulkę? Przecież to były potencjalne karne
1
@arsenallondyn0 ale nogi to ona ma aż po samą du.e.