0

@tbas No biedni Żymianie. Przecież oni tylko burzą domy Palestynczykow, mordują ich, nawet dzieci. Jak ci Palestyńczycy śmią ich zabijać w odwecie?

2

@ranger3120 a to tylko przez to się czepiają, ze nie podoba im się to co mówi. Zauważ, ze nie odnoszą się do tego co mówi, ale jak to robi.
Brak argumentów wiec trzeba wyśmiać

2

@Mathew16 Dziwne bo im bliżej wyborów tym sondaże powinny być w miarę wiarygodne, aby po wyborach nie okazało się, ze sondażownie znów sie ośmieszyły

0

@FcPortoFan1999 a to jeszcze ich nie wygrał?

5

Tak tylko przypomnę, ze nie tylko Morawiecki był zarejestrowany jako tajny współpracownik niemieckiej Stasi, ale Tusk również.
Przypominam tez, ze pieniędzmi FOZZ była sponsorowana kampania Tuska w latach 90-tych podobnie jak kampania partii braci Kaczyńskich.


0

@okiemtypera_lucaxx95 co to za imprezy, ze chodzą na nie 14-latki? I gdzie są ich rodzice?

0

@AbelKabel spójrz na datę wpisu. Czy było wiadomo, ze to kontuzja u Lewego?
A jak Raphinie uważasz za podstawowego? W ilu mecze u zagrał od pierwszej minuty? Araujo, który grał tez doliczysz do kontuzjowanych?

W drugiej połowie to dolicz jeszcze Felixa, ze nie było z podstawowych no i Gaviego XD

3

@Reviven a zakres obowiązków to jaki masz wpisany?

0

@Sulimo obaj na raz go popchnęli czy pojedynczo?

0

@Ojciec5tkidzieci przecież to jakiś jeleń

4

@_barti wystarczy jak w wyborach będzie powyżej.

0

@gaucho104 obecnie ledwo 3 kontuzje bo Pedri już trenuje z czego 2 po wejściu przeciwnika.

0

@KrwawiaceoczyVEB ten ma wątpliwości przy tylu powtórkach a Soto Grado z Getafe bez powtórek nie miał wątpliwości

0

@Krzywy95 komentatorzy mówili, ze ręka zaczyna się tam, gdzie kończy się rękaw koszulki XD

0

@AbelKabel jaka plaga? Masz obecnie 2 kontuzje: de Jong i Raphinha.
Pedri już trenuje.

0

@Tomo1989 z nich to jest pojazd bo za to samo co Barce krytykują to Real jest przez nich chwalony.

0

@Kidd wczorajszy mecz był ala Real Madryt. Nic nie grasz, ale przez wylew w obronie wygrywasz. Może na takim farcie dojdą do finału?

0

@Tomo1989 Fajne mecze od czasu do czasu robią mi nadzieje a pozniej znów to samo klepanie piłki w obronie

0

@FcPortoFan1999 dokładnie, dostali prezent od przeciwników co do tej pory się nie zdarzało w LM

0

@FcPortoFan1999 patrząc na pozostałe drużyny w grupie to wyjście jest obowiązkiem.
Różnica jest taka, ze Barca to nie Real, aby nieważne co się działo to i tak zawsze coś wepchnie. Jak stwarzasz sytuacje to jest duża szansa, ze wreszcie coś wejdzie jak ostatnio w Sewillą. Jak nie podchodzisz nawet pod pole karne to trudno coś strzelić.

1

To nie getafe i teoretycznie powinno się Barcelonie wczoraj lepiej grać. Niestety, ale getafe to Barca wczoraj odstawiła. To jak Porto rozciągało obronę i wchodziło za plecy obrońcom ładnie wyglądało. Barca co nieco mogłaby z tego przenieść na swoje granie.
Niestety wyglada jakby Xavi nie rozwijał tej drużyny w ofensywie a do tego gorzej niż w poprzednim sezonie idzie im w obronie. Ale za chwile przyjadą jakieś placki do Barcelony jak np. Real i dostaną cztery bramki co znów zamaże ten marazm w ataku i przy konstruowaniu akcji

3

@tristan87 a za to samo Felix dostał kartkę w drugiej połowie

1

@Uukasz_93 chyba jej nie naostrzył

0

@barcelonaLM a ja myślałem, ze to teraz Konfa kontra lewica/KO

3

@Seba_89_ nie tylko Ty. Tylko tego Wardege kojarzę z głupkowatych żartów.

8

Jest i główny obrońca Realu.

13

Jak mowi, ze płacono arbitrom czy arbitrowi to którym/któremu? Negreira nie był już sędzią gdy dostawał przelewy

0

@MadafakinGuy a pod filmem „Wielkie dzięki dla Patronów kanału i za masę wiadomości inspiracji dla
Koroluka, Nocnego_Pingwina i Gromoty.” fajnych macie idoli XD

0

@AdiKingu96 Messi

2

Strona, na której domy dziecka ogłaszają czego potrzebują.

https://www.domydziecka.org/potrzebujemy_pomocy,1.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?