1

@tomek8756 spokojnie, po wyborach zakaz zdejmą.

0

@prokofiew rozsądek tez podpowiada, ze w sytuacji, gdy wojna jest niedaleko i mimo wszystko mamy granice z agresorem i jego sojusznikiem to nie powinnismy się zupełnie rozbrajać na rzecz jednej a mimo wszystko zostało to zrobione.

0

@Odcinkowy a to oni nam za nie płacili? Myślałem, ze wszystko udostępniamy za darmo

3

@Ptasior i to już usprawiedliwia, ze my mamy zbankrutować?
a jaki Rosja ma powód, aby nas atakować?
A NATO nas nie obroni?

18

@prokofiew a nie mamy takiej granicy?

1

@FcPortoFan1999 to Twoja wina

0

Zawsze po przerwie reprezentacyjnej wyniki meczów są zaskakujące, ale zwykle były na niekorzyść Barcy. Wczoraj wszyscy poza Balde zagrali świetnie. Gavi jak widać nie może udawać skrzydłowego tylko musi grac w środku bo grał świetnie i z piłka i bez niej.
Nie wiem tylko czy Betis był tak słaby czy Barca aż tak dobra.

8

@Eto'o9 R10 tacy fanatycy to jeszcze nic. Najśmieszniejsi w tym wszystkim są jednak fanatyczni przeciwnicy konfy. Z nich to dopiero jest polewka.

0

No nie. Chcieliśmy bajkę obejrzeć na Polsacie a tu Witek orędzie wygłasza bo „musi zareagować na wczorajsze kłamstwa marszałka senatu”.
I już mi wystarczy bajek na dziś.

0

@Vampir707 ale namnażanie ludzi w nieskończoność nie jest rozwiązaniem a ty chcesz nadal w to brnąc. Już był pomysł na odejście od tego czyli OFE i ktoś te pieniądze rozkradł przy okazji rozkradając FRD, z którego pieniądze miały iść na wypłaty świadczeń, gdy już te składki nie byłyby wpłacane.
To co ty proponujesz to tylko przesunięcie tego problemu o kilka/kilkanaście lat a nie jego rozwiązanie.

0

@Vampir707 to byłoby tylko tymczasowe rozwiązanie, aby znaleźć kasę na obecne emerytury. Ale wiesz, ze to niczego nie uzdrowi tylko podtrzyma te piramidę finansowa, bo tym jest ZUS. musiałbyś zwiększać te liczbę ludności w nieskończoność bo na nowych składkowiczów tez później ktoś musiałby pracować.
Rozwiązaniem było, aby każdy powoli zaczynał składać sam na siebie jak miało to być z OFE. Cześć miałeś zbierać na siebie a cześć na obecne emerytury i procent na obecne emerytury zmniejszyłby się aż do zera.

0

@ranger3120 już i nas w wiadomościach straszą, ze 150 osób chorych XD

0

@tristan87 dodam kolejny:
koniec z deratyzacją w miastach.

3

@Tasde jako typowy komunista widze, ze lubisz zaglądać ludziom do portfela. Pewnie jeszcze chciałbyś łapę położyć na tych pieniądzach bo solidarnie powinienem się nimipodzielic XD

3

@Tasde wystarczająco, aby dobrze żyć. Niestety muszę tez składać się na obecnych emerytów.
Nie każdy jest taki jak ty, zeby tylko czekać, aż inni będą na ciebie zbierać.

1

@tbas i mimo tego co napisałeś tez płaczesz, ze Mentzen nie podal tam dokładnej daty co do dnia?

2

@Tasde jak to nikt nie wie co? Każdy sam składa na swoją emeryturę. Ile odłożysz tyle będziesz miał

2

@kuz powinni dać mu czas, jakieś 6 sezonów, a napewno odpali.

0

@Vampir707 a co miał powiedzieć? Ze jutro? Przecież najpierw trzeba zabezpieczyć wypłatę emerytur tym co składali kasę do ZUS.
Niektórzy za to ten okres przedłużyli kradnąc pieniądze z OFE, które każdy miał zbierać już na swoją emeryturę, aby właśnie można było odejść od ZUS.
Ale jak widać niektórych przerasta myślenie.

16

@hayek to nie samo ubogacenie tylko to, ze obecnie czuja się bezkarni. Jak się z nimi nie cyckali tak jak obecnie to aż takich problemów nie mieli a obecnie jest „defund the police”

0

@MesQueUnClub_87 to Ukraińcy wiec ten „cywilizowany sposób” to dla nich cos innego niż dla nas.

0

@Emhyr zaatakują nas naszą własną bronią?

1

@Przemek2323 Akurat nawiązanie do filmu wyszło głupio, ale mógłbyś zacytować jego kolejne słowa bo akurat one były dosyć ciekawe i wydaje mi się, ze prawdziwe.

5

@hayek Mentzen to populista i się z tym zgadzam, ale w takim razie nie wiem jak można nazwać Tuska lub Kaczyńskiego. Mistrzowie populizmu? Megapopulisci?

2

Wyciekł filmik z nowym trenerem reprezentacji Polski;)
https://streamable.com/6u549b

0

@partymaker a to jego wina, ze wtedy nie dochodzili do finału?

0

@barcelonaLM jak pamietam to Sikorskiemu tez się zdarzało zakłócać konferencje

2

@DragonxNF po ostatnim locie kazałem żonie klaskać za każdym razem jak dowiozę ja samochodem na miejsce.

15

Pociąg IC „Wawrzyk” reakcji Bombaj-Warszawa
https://zapodaj.net/plik-3TfRQkoIpv

0

@GeneralXavi lepiej nie bo bachaty to Lewemu nie idzie za dobrze na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?