1

@koziar ale Niemcy już chyba mogą

6

@MarioVeB! To ja dam ci inną radę. Przestań juz płakać bo komuszki to hipokryci i twoj placz tego nie zmieni

7

@Eto'o9 R10 uuu widze płacz o Konfederacje. Jakby rzeczywiście doszli do 15% to ci chyba d.pa pęknie.

9

@MarioVeB! To nie problem tylko pokazanie hipokryzji socjalistów i komuszków.

0

@BulaKG poczekaj do listopada to i flagi wrócą po wyborach

15

Zaczęła się kampania i nagle wszyscy wstydzą się ukraińskiej flagi?
Przecież Polacy tak mocno wspierają Ukrainę to czego oni się teraz wstydzą tej flagi?


1

@cules100pro a Barca chciała go skusić owocowymi czwartkami

5

@D10SLEO a Karol się doczekał.

5

Pięknie podsumowała wyborców platformy

https://streamable.com/f186gh

0

@Emhyr najważniejszy zawodnik. XD a tak na serio to Balde całego sezonu nie pociągnie. Chyba, ze 4 środkowymi będą grać.

0

@macio_944 naprawdę? To tak można?
Brakuje najważniejszego czyli Alonso. Do tego Balde. Aby ogarnąć rejestracje to chyba jeszcze potrzebują sprzedaży bo inaczej już wszyscy byliby zarejestrowani.

0

@Kengo o Chukwueze tez mówiono a teraz wszyscy płaczą, ze tylko za 20mln poszedł i czemu nie do Barcy.

1

@esem91 jeszcze piłkarzy nie zarejestrowali a chcą kolejnego?

0

@tristan87 wystarczy powiedzieć, ze to wagnerowcy się przedostają przez płot i wszyscy będą za tym, aby strzelac do tych co nielegalnie przekraczają granice

0

@fenix1983 kto bogatemu zabroni

4

@MOLESTA ale sami zawodnicy przestaliby się turlac po boisku, przedłużać wyrzucanie autu czy zejście z boiska bo nic by tym nie ugrali bo czas i tak by stał w miejscu.

0

@tristan87 do tego brak dwóch karnych za zagranie ręką z Villareal, gdzie mecz zakończył się remisem

5

@tbas i właśnie w tym widać różnice między Realem a Barcą. Real zawsze pcha piłkę w pole karne przez co nawet przypadkowo, ale potrafi wepchnąć tę piłkę do bramki albo dostać karnego a Barcelona omija pole karne z daleka.

0

Abde niby robi wiatr na tej lewej, ładnie wychodzi do podań za obronę i miał wczoraj kilka sytuacji do strzelenia, ale nadal wyglada jakby czegoś jednak mu brakowało w jego grze.

1

@MarcepanowyKsiaze to Benjamin Button, z każdym rokiem młodnieje.

0

Tylko nie Yamal bo go połamią

0

O dziwo to może wyjść na plus bo jest szansa na bramkę z kontey

1

Na taki autobus grać czterema pomocnikami? Nie lepiej tu było wyjść 3 napastnikami? Zobaczymy jak pójdzie, oby 3pkt

0

@Ostatnikrwawygang jakby czasami udało ci się cokolwiek przeczytać to może byś zauważył.

0

@Ostatnikrwawygang dla ciebie jak widać jednak ironia jest za trudna.

Informacje są z literatury jeśli wiesz co to takiego.

3

@shahman przecież nie wąchał tylko ścisnął nos

0

@Ostatnikrwawygang „No wspaniała to była dyktatura, miała sama zalety” cieszę się, ze się w tym zgadzamy.

Ps. Jak słyszysz jakieś wewnętrzne głosy to może czas się udać do psychiatry?

0

@Tasde niby coś wiesz, ale bzdury wypisujesz.
To ciekawe co piszesz, ze gestapo formowało PIDE bo ta formacja powstała w 1945 roku a Portugalia mimo neutralności udostępniała bazy aliantom.
Ciekawe tez bo Salazar i jego dyktatura miała poparcie dużej części społeczeństwa wiec które bunty miały poparcie? Te w latach 30-tych robione przez komunistów?
Po pierwsze obalenie dyktatury miało miejsce chyba 7 lat po tym jak Salazar przestał rządzić.
Po drugie za jego rządów Portugalia notowała ciągły postęp i wzrost gospodarczy, ustabilizował walutę, zmniejszył zadłużenie.
Po trzecie mimo braku reform rolnych czy przemysłowych notowała wzrost PKB ok. 7% rocznie.
Po czwarte uniezależniła się od GB i przestała żyć na kredyt a wiec nie wydawała więcej nic miała.
Po piąte niczego sobie nie rozwalił bo nawet mimo wojen kolonialnych gospodarka notowała stały wzrost.

Przypomnisz może jak wyglądała gospodarka Portugalii po 1975 czyli po tym jak komuszki(lub lewica) przejadła władze i zaczęła się nacjonalizacja prawie wszystkiego oraz ta słynna redystrybucja dóbr? Jak zwiększyły sie tez długi Portugalii?

0

@Lucerfi w większości sie zgadzam poza jednym. Ze Abde nie ma dryblingu. Ma drybling i potrafi go wykorzystać chociaż nie jest magikiem jak Neymar

0

@Ostatnikrwawygang to co? Teraz to jest jakieś „bravo girl”, ze dajesz porady kto w kim jest zakochany.
Pytanie było o jakaś udaną dyktaturę bliżej nas wiec podałem a nie o jej model gospodarki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?