1

@Ghostface a czym się różni COVID od grypy? Jak rozróżniasz objawy grypy od objawów covida?
Zniknęły tez testy na COVID i skończyło się np. bezobjawowe chorowanie.

„Twierdzisz, że badania służyły wprowadzaniu obostrzeń, szerzeniu zamordyzmu ”
I znów coś zmyslasz. Nigdzie tak nie twierdziłem. Stwierdziłem, ze badania miały to usprawiedliwić lub uzasadnić i oczywiście, ze nie wszystkie. Te, które się nie zgadzały z tezą to przecież były dla szurow.

„Nie uważasz, że po 2-3 latach było już dużo danych statystycznych, mogliśmy stwierdzić kto choruję, kto umiera, jak leczyć, jak zapobiegać? Zweryfikować skuteczność (lub brak) szczepień?” i rozumiem, ze uzgadniało to zawieszenie całej służby zdrowia i zaprzestanie leczenia na inne choroby bo trzeba leczyć ludzi na chorobę, której śmiertelność liczy się w promilach? A czy skuteczność szczepień nie potwierdza się w badaniach klinicznych zamiast na całej populacji?


1

@Comentateiro po i znów jak widzę frustrat nie odwagi mnie zawołać jak coś o mnie pisze. Typowe.
Ps. Jeżeli dobrze pamietam to dla ciebie fakty są nieważne bo ty zawsze wiesz lepiej

1

@Ghostface próbowałeś uchodzić za znawcę sugerując np ze bycie cukrzykiem mogło go eliminować jako biorcę. A w sumie to ostatecznie pewnie żartowałeś. XD
Może obejrzę ten film i zrozumiem, ale na razie ty jakoś tego jeszcze nie rozumiesz. No chyba, ze ta zasada działa tylko w stosunku do ciebie.

Ale jeżeli chodzi o ten artykuł to czy chociaż go przeczytałeś? Ok, wybrali sobie 40 artykułów z 600. Ale spojrzales tez na tych zmarłych? Średni czas od transplantacji do zgonu to 8 lat. Ale wiesz jak jest ze średnia. Wśród tych osób byli ludzie żyjący nawet 20 lat po zabiegu. O wieku tych ludzi nawet nie wspomnę. I teraz próbujesz to sugerować,ze 35 letni facet nie dostanie nerki bo jakiś 80 latek zmarł na COVID 20 lat po przeszczepie? Fajnie

Zdecydowanie psychologiem również jesteś ponadprzeciętnym. Żona tez powiedziała, ze muszę być zły na ciebie bo ktos ci przyznał racje. Myśle, ze to właśnie to. Pozostaje mi tylko pogratulować ci jedynego sukcesu w życiu.

„Swoja subiektywna opinie (bo absolutnie nie sa to fakty, wiemy za mało o tej sprawie) poparłem jakimiś badaniami i faktami„
To czekaj. Czyli teraz to jest twoja opinia, ze się nie nadawał do przeszczepu? Na początku wypowiedzi napisałeś, ze nic takiego nie twierdzisz. To jak to jest z tobą bo można podważać jedna wersję, nie koniecznie definitywnie opowiadajac się za druga?

„Większość twojej wypowiedzi do upieranie się w kwestiach covida.”
Ale wiesz, ze cala moja wypowiedz jest tylko odpowiedzią na to co ty napisałem? Wiesz, prawda?
Proszę tez o przytoczenie mojej konkretnej wypowiedzi gdzie napisałem „był zły, przesadzony, nie poczatkowo, a zawsze" itd
Widac widzisz coś czego nie ma.
Ps. To „początkowo” to były twoje słowa.

0

@Hellrider ciekawi mnie co takiego @Ghostface wyjaśnił jeżeli chodzi o ten przypadek. Czy gdzieś podważył to co jest w tym twicie? Jak widziałem w jednym jego linku nawet uprawdopodobnił taki przebieg zdarzeń bo nie byłby to pierwszy taki przypadek

1

@Ghostface fajnie się czyta takiego pseudointeligenta, któremu się wydaje, ze wszystko wie bo znalazł jedno badanie i zgrywa eksperta.
„Był zdecydowanie rozdmuchany poczatkowo przez media itd.,”
Początkowo? Chyba tak przez 2 lata aż przyszła wojna i problem z covidem się skończył. COVID się skończył to grypa wróciła do łask.

Czyli jednak twierdzisz, ze cukrzyca jest przeciwwskazaniem. To ekspercie sprawdzmy. Pierwszy artykuł i mamy „Wskazaniem do wpisania pacjenta na listę osób oczekujących na przeszczep jest nieodwracalna niewydolność nerek. Najczęściej dotyczy to osób z niewydolnością przewlekłą, wywołaną chorobami takimi jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, wielotorbielowatość czy zapalenie kłębuszkowe” czyli piszą ze najczęściej dotyczy to m.in. cukrzycy, ale na pewno wiesz lepiej.

Tak odnośnie twojego artykułu to fajne te badania polegające na wyszukiwaniu przypadków do badań m.on. w google. XD
Ale teraz to dowaliła, ze dzięki badaniom zniesiono obostrzenia XD. Chyba raczej badaniami próbowano uzasadnić coraz to większe obostrzenia.
„Łatwo jest rzucić hasło "covid jest nie groźny", ale madrzej jest wpierw to zbadać, obiektywnie, i wtedy orzekać. ”
I znów się mylisz bo na takiej zasadzie rzucono właśnie, ze jest cos takiego jak COVID zamiast grypy i przez niego ludzie padają jak muchy na ulicach a później przez 2 lata próbowano te bzdury udowadniać.

„Co do różnicy w statystykach, nikt nie broni znaleźć ci takich danych. To nie jest wiedza tajemna, ukryta przed światem. Poszukaj, wyrób sobie zdanie, zadawaj pytanie, będziesz madrzejszy. Na razie zatrzymałeś się na etapie - "ja wiem lepiej"”
Masz problem taki, ze próbujesz się wymądrzać a nawet nie czytasz co się do ciebie pisze. I jak widać zjadłeś już wszystkie rozumy bo nie potrzebujesz żadnych danych do porównania, ważne, ze była wrzuciłeś badania na podstawie wyszukaj w Google.

Sam wspomniałeś o infekcjach po przeszczepach w tym o przeziębieniu. Jakie szczepienia miałeś przeciw przeziębieniu, których brak eliminowałby ze szczepienia?

A tobie na razie nie ma czego gratulować bo niby zjadłeś rozumy a jeszcze nie zrozumiałeś. tobie niczego nie trzeba, aby stwierdzić, ze on nie nadawał się do przyczepu.
Jakbyś jeszcze potrafił rozumieć to co czytasz to czekam aż zacytujesz moje słowa, gdzie stwierdziłem, ze to na pewno przez brak szczepienia został odrzucony.

0

Kolejny następca. Ciekawe gdzie skończy? Japonia?

0

@Ghostface po pierwsze to jak były robione te przeszczepy przed pojawieniem się tych szczepionek? Nie były robione?

Nie znam się na tym, ale czy właśnie niewydolność nerek ze względu na cukrzyce nie jest wskazaniem do przeszczepu nerki bo z twojego wpisu zrozumiałem jakby to było przeciwwskazanie.

Artykuł odnosnie śmiertelności na COVID pacjentów po przeszczepach z 2020 roku czyli okresu, gdzie nawet smierć w wypadku była liczona jako COVID nie jest chyba miarodajne. Ciekawsza byłaby ogólna liczba wszystkich zgonów po przeszczepach porównując ten 2020 do np. 2023. Ciekawe czy jest różnica.

Jeżeli były inne przeciwskazania dla odmowy przeszczepu to ok, ale jeżeli odmowa była tylko z powodu braku szczepienia, które i tak nie chroni przed covidem (który zniknął w momencie rozpoczęcia wojny) to cos jednak jest nie tak.

26

@RoberDzik to jak ci ludzie wcześniej żyli i jak te transplantacje mozna było robić do 2020 jak wtedy nie było tych cudownych szczepionek?

24

Jeśli to co tutaj napisał jest prawdą to niektórych już naprawdę pogrzało.
Ratować nie, ale organami chętnie się zaopiekują.


1

@ranger3120 przewrócić to jeszcze nic, ale ze udało się wstać to jestem zaskoczony.

0

@Encore a za ile Onana odszedł za Barcelony? Za darmo?

0

„Groziło mu nawet dożywocie, ale wszystko wskazuje na to, że Ukrainiec, który nożem zaatakował dwóch tomaszowskich policjantów, nie pójdzie do więzienia. Sąd uznał, że z powodu uzależnienia od alkoholu podejrzany nie wiedział, co czyni.” Akurat jak ich atakował to był trzeźwy.

Ciekawe czy ten co ostatnio rozjechał dziewczynę po pijaku tez uniknie kary.

https://www.kronikatygodnia.pl/artykul/37053,tomaszow-lub-ukraincowi-grozilo-nawet-dozywocie-a-pojdzie-na-odwyk-wszystko-przez-wodke


0

@Aragorn33 zaproponowałeś przejrzeć cały wątek u niej i ewidentnie nie jest bezstronna i od pierwszego wpisu atakuje policję. To chyba nie jest zachowanie godne sędziego, który na dodatek nie zajmuje się sprawa wiec wszystkiego na pewno nie wie.

0

@Aragorn33 jest tam napisane, ze telefon jej oddaje bo nie było podstaw do jego zatrzymania ponieważ powiedziała policji, ze tabletki kupiła przy pomocy laptopa i dlatego oddano jej telefon.

1

@Survier haha niezłe. Pierwszy raz to widze.

1

@Aragorn33 i z tego uzasadnienia wynika, ze jednak laptop został zabezpieczony zgodnie z prawem o czym mogła wiedzieć bo telefonu nie chciała oddać.

PS. Jeżeli to sędzia to czy z zasady sedzia nie powinien być bezstronny i obiektywny. Już sama ta jej wypowiedz temu przeczy.

1

@Aragorn33 nie dam rady przejść do drugiej strony wiec nie widze uzasadnienia.

Chyba widzisz cos czego tutaj nie ma. Jak nagranie pokazuje, ze utrudniali cos medykom? Jak z nagrania wynika, ze cos było niezgodnie z prawem? Po pierwsze trudno jest w cokolwiek uwierzyć osobie z problemami psychicznymi.
Po drugie może nie znam prawa, ale czy policja musi pytać o zgodę, aby przeszukać rzeczy jeżeli mogą się tam znajdować nielegalne substancje itd?
Nagranie tylko pokazuje sprzeciw medyka chociaż on sam tez jak widać nie wie co policja może.


2

Bruksela. Interwencja policji
https://streamable.com/qmrkrn

0

@Aragorn33 może nie potrafię tego otworzyć, ale jest tylko jedna strona i uzasadnienie jest ucięte w najważniejszym momencie.
Nie pytałem czyje to nagranie tylko co ono udowadnia.
A w którym momencie ta policja kluczy?

1

@Aragorn33 A gdzie to uzasadnienie bo akurat ta cześć została ucięta.

A to nagranie to niby co udowadnia?
Jest tez opcja, ze mamy do czynienia z wariatką a policja robiła to co do nich należy.

6

@DLFCB gdzie te czasy, ze ekolodzy protestowali przeciw firmom, które rzeczywiście niszczą planetę dla zarobku? Teraz takie firmy im płacą, aby w imię pseudoekologi utrudniali życie ludziom.

1

@AlwaysBlaugrana tez liczę, ze to będzie dosyć udany transfer. Jeśli się nie sprawdzi to może uda się wtedy komus z rezerw wejść do składu

1

@Aragorn33 a czy sąd cos powiedział o zabraniu laptopa? Rozumiem, ze do tego nie miał zastrzeżeń.

1

@tbas Możesz pisać po polsku, abym mógł zrozumieć o nie musiał się domyślać?
Co do nazizmu to jestem przeciwny bo z zasady nie lubię lewaków

1

@Aragorn33 to jest jej wersja. Policja z kolei twierdzi, ze protokół został sporządzony.
Z tymi przysiadami może i tak było, nie będę się kłócił.

1

@tbas nie znam go wiec jak mam oceniać? A skazany został za dotykanie torebki?

0

@Aragorn33 a możesz konkretnie wskazać jakie procedury nie zostały zachowane bo na razie to samymi ogólnikami rzucasz

0

@Aragorn33 możesz podesłać to oświadczenie policji, które to potwierdza bo tutaj na przykład niczego takiego nie ma.
https://wydarzenia.interia.pl/malopolskie/news-interwencja-wobec-ciezarnej-joanny-policja-przedstawia-swoja,nId,6911569

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Aragorn33 a skąd wiadomo, ze policja kazała jej się rozbierać i robić przysiady?
Tylko ze słów niezrównoważonej osoby?
Co do zabrania sprzętów to masz na to oświadczenie policji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?