ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martin43 nie, platforma nie budowała zasięgów przez samych sportowców. Dopiero później chyba ich dobierała.
A dzisiaj nadal się to dzieje i buduje się partie na podobnej zasadzie jak platformę, patrz nowoczesna, Hołownia. Jeszcze nie było partii ani struktur a telewizje i sondaże dawały im po 15%. Tak się to robi.
0
@Tomo1989 z tym różnie bywa, ale ja odnosiłem się do twojego komentarza, gdzie stwierdziłeś, ze nie da się kogoś walnąć jadąc przepisowo. Jednak się da a kara to już inna rzecz.
3
@Tomo1989 a czemu? Większość wypadków jest taka, ze jeden z uczestników jedzie przepisowo a drugi nie.
4
@Ojciec5tkidzieci tutaj mam podobne zdanie jak kolega @R-Dinho . Nie mam problemu z żoną Bosaka czy zięciem Korwina, który zreszta chyba nie po raz pierwszy kandyduje, ale Siarkowska to za wiele tak samo jak Tyszka. Mimo tego co robiła w trakcie covidiozy jestem przeciw temu, aby kandydowała. Zdecydowanie wolałbym np Piecha niż ją.
Niestety z osobami z RN, które kandydowały w 2015 roku z list Kukiza jest problem taki, ze w większości się zeszmacili i poszli do PIS jak np. Rzymkowski.
0
@tbas raczej wole im zabrać internet
0
@tbas przypomnisz od kiedy socjaliści są skrajna prawicą?
To kościołom wydzierali tęczowe torby, ze taka karę wymyślili? I rozumiem, ze według ciebie wcześniej nie było takiej kary?
A kto zostal skazany na 3 lata za wyrwanie nietęczowej flagi.
1
@tbas zawsze myślałem, ze ludzie są z reguły normalni i w sumie tylko takich znałem. Od czasów internetu widze, ze ci normalni są jednak w mniejszości albo raczej ci idioci są najgłośniejsi i wszędzie ich widać co pokazuje sytuacja z tą dziewczyną.
Niestety każdy na jej nieszczęściu cos próbuje pokazać/ugrać zaczynajac od tych wyzwisk i „jechaniu” po niej a na dyskusji o zakazie broni kończąc.
0
@tbas na pewno dostał zgodnie z przepisami, ale to nie ważne. Ważniejsze, ze za wyrwanie tęczowej torby dostaje się 3 lata a za zabicie tej dziewczyny może dostać maks 12 lat.
0
@tomek8756 Lubię czarny humor, ale moim zdaniem jeszcze za wcześnie na takie żarty.
1
@PatrychoO ale to nie wykopki stworzyły taka narracje tylko wyborcza albo Onet albo inne gów.omedia tak pisały
1
@tbas jakoś te kary, które są obecnie go nie odstraszyły a przypominam, ze już miał zakaz prowadzenia samochodu. Przypominam jakie są obecnie kary:
grzywna, ograniczenie wolności lub kara więzienia;
zakaz prowadzenia pojazdów od 3 do 15 lat;
kara pieniężna od 5000 zł do 60 000 zł (na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej);
15 punktów karnych.
Przy recydywie kara pieniężna jest chyba podwójna + możliwa konfiskata samochodu ale to dopiero w 2024
1
Kiedy wreszcie zostaną zakazane samochody? Kolejna niepotrzebna smierć spowodowana przez pijanego kierowcę. Gdyby zakazać samochodow to takie sytuacje nie miałyby miejsca
https://tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009
2
@hayek pewnie przechodziła akurat z tragarzami i ja nagrali.
Jakos mi jej nie szkoda. Najpierw zabiła swoje dziecko a pozniej jeszcze poszła do tv, aby się tym pochwalić jednocześnie robiąc z siebie ofiarę.
39
Komentarz usunięty
39
@marcin62 czyli babka kupuje przez internet jakieś specyfiki niewiadomego pochodzenia i składu, które w Polsce są zakazane i po których ma problemy zdrowotne. Ciekawi mnie wasza reakcja jakby była to historia o kimś kto wziął dopalacze.
A najlepsze są te bzdury, ze ciąża zagrażała jej zdrowiu. To w którym tygodniu się dowiedziała, ze jej zagraża? Zaraz po zapłodnieniu? I gdzie w tej sytuacji był lekarz? Jakoś brak informacji jak zagrażała zdrowiu.
Ale sama się zdecydowała, sama kupiła, ale pretensje ma do was.
0
Artur Bartoszewicz przypomina wypowiedź ambasadora USA w Polsce. Otóż ambasador zakomunikował, że wojsko USA jest po to by wpływać na wewnętrzne spawy Polski i interweniować gdy będzie zagrożona "demokracja"
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1681047636399276033/pu/vid/800x360/bUgORMe5hQ_YLA4-.mp4
0
@michal26 pyszne są te ich arbuzy. W sklepach nigdy nie kupowałem. Zawsze ze straganów przy drodze, prosto z pola i były niesamowite.
1
@michal26 dzięki za zdjęcie. To na same arbuzy pare stów wydam.
0
@michal26 to już tyle minęło? Ostatnio byłem w 2019
0
@michal26 bez jaj. Pamietam, ze było po 60 forintów za kilo czyli wtedy ok 0,70zł
0
@michal26 a zawsze tam była taniocha i w drodze powrotnej zawsze brałem 5 arbuzow. Uwielbiam ich arbuzy, bez porównania do tych, które są u nas w sklepach
0
@tbas teraz podobno wszystkie takie filmiki to z Ardą w roli głównej wiec się upewniam.
0
@tbas a to nie Arda?
1
@michal26 a już mam tam zaplanowane cześć wakacji
1
@Seba_89_ tu nawet nie chodzi o przyjaźń, ale widać ze oni dbają jednak o swoje interesy (lub swoich oligarchów) a nasi rządzący tez dbają o ich interesy a nie o nasze.
3
13 lipca 2023 r. Ukraina wydała decyzję o zakazie importu z Polski jaj wylęgowych, żywego drobiu oraz produktów i surowców pochodzących z drobiu. Ma to związek z rzekomym pomorem drobiu
Tu rzekomy pomór, ale jaki był płacz przy blokadzie tego syfu co nazywali zbożem.
https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/ukraina-zakazuje-importu-drobiu-i-jaj-z-polski-dramat-na-granicy,229466.html
2
@hayek a gdzie są ci oburzeni na Konfederacje za mówienie o obniżaniu obciążeń? Bo przecież są wydatki a mówią jak je zmniejszyć. No to niespodzianka KO chce obniżyć podatek i …. podnieść socjal.
0
Rośnie liczba aktów przemocy na niemieckich basenach i w kąpieliskach.
Co oni ustawki robią na basenach? U nas to przynajmniej kibole gdzieś po lasach się spotykali. Ale żeby z Belgii jeździli do Holandii na basen, aby się naparzać.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niemcy-baseny-jak-z-horroru-mieszkancy-coraz-bardziej-sie-bo,nId,6900289
1
@ranger3120 do wyboru powinien być jeszcze Pol Pot.
A który gorszy? Wszyscy smażą się w piekle w tej samej kadzi.
2
@Rl9k1nG Czechosłowacja, NRD, Jugosławia, Austro-Węgry.