ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 a masz innego obrońcę? Chyba tylko Alonso
2
Napisałbym, ze zimno, ale boje się pozwu XD
0
@Kgorecki2500 pójdzie leczyć ludzi bo w końcu jest doktorem ????
0
@tristan87 a baba ze wsi wiedziałaby jak sprawdzić czy żyje
0
@tristan87 a gałąź już na niego czeka?
0
@KibicBarcy123 póki co to ani Dembele ani Kessie nie odeszli
0
@MrCental ale wiesz, ze jest taki zawód i że nadal jest ich kilkaset i leczą?
2
@MrCental ciekawe ilu z was wie, ze jest jeszcze taki zawód, choć na wyginięciu, jak felczer. Nie jest to lekarz a może leczyć ludzi, wypisywać recepty itd.
7
Nie będzie równowagi w drużynie? Tzn co? Wreszcie będzie dobry skrzydłowy? To Messiego tez nie chciał bo równowagi nie będzie?
1
@PatrychoO to Julian Araujo?
4
@DLFCB sukces bo wytrzymał na nogach przez 10 sekund? Ale mu pokazał XD
6
@Messibestplayerintheworld Sissoko chciał wydymac Freda a to Fred wydyma jego.
Ps. Oby tylko Dembele nie został.
0
@OnlyCules ponoć niskolatające śmigłowce białoruskie można tam oglądać
9
Arda leży sobie sobie spokojnie w szpitalu wiec ma czas na taka zabawę.
0
@Kondziubarca a mafie to gdzie?
0
@qbuteq i za to go lubiłem, ze chyba jako jedyny tak grał przeciw tym chamskim obrońcom
0
Jakoś nie przekonuje mnie ten Fresneda. Bardziej wolałbym zobaczyć w Barcelonie Arnau Martineza.
0
Narodowe Centrum Nauki przyznało prawie 750 tys. zł na badania pt. Trans kobiecość i sadomasochizm/BDSM. Związki i napięcia w polu produkcji płci
I to my finansujemy takie bzdury. I co to jest „produkcja płci”?
https://pch24.pl/prawie-750-tys-zl-panstwowych-pieniedzy-na-badania-sadomasochizmu-skandaliczna-decyzja-narodowego-centrum-nauki/
0
@Kgorecki2500 jak powiedział kiedyś brytyjski polityk
Gdyby wybory miały cos zmienić to już dawno by ich zakazano.
1
Jeśli ktoś teraz je to lepiej tego nie oglądać.
Proceder związany z "spit oil" lub "gutter oil" w Chinach to nielegalna praktyka polegająca na zbieraniu, przetwarzaniu i sprzedaży olejów używanych, które są zebrane z różnych źródeł takich jak kanały ściekowe, restauracje czy zakłady przemysłowe.
Gutter oil to olej, który jest zbierany z odpadów i zanieczyszczeń, np. z kanalizacji. Nieuczciwi producenci zbierają ten olej, oczyszczają i sprzedają jako tani olej do smażenia w restauracjach i innych punktach usługowych.
Spit oil podobna praktyka jak w przypadku gutter oil, ale koncentruje się na olejach pozyskiwanych z tego co zostanie w restauracji.
My mamy sól drogowa czy mięso z chorych zwierząt a oni maja olej z kanałów.
Smacznego
0
@V e B 96 Może nie 2 tygodnie, ale tak będzie. Ja daje 2 miesiące
1
Niech dadzą już tę oficjalkę bo się jeszcze PSG rozmyśli i będzie problem
1
@skubi99 i Bór-Komorowski chciał tez powstania w Krakowie, ale na szczęście „Garda” się nie zgodził.
1
@PatrykBarca i chyba z każdego klubu odchodził pokłócony. 1 sezon Inter, 1 Juve, w City więcej, ale tez pod koniec kłótnie, pół roku w Bayernie i kłótnie.
Jakoś średnio mi się podoba takie zachowanie.
2
Nie wiem czemu tak chcecie ściągać do Barcy Cancelo.
To nie przypadek, ze co chwila zmienia klub.
I zamienią jednego głąba na drugiego.
4
Ile chcielibyście kasy za gościa, który ciagle się leczy i ma jeszcze tylko rok kontraktu? 100 mln?
Dembele to nawet za te 25 mln bym do nich puścił by wreszcie mieć go z głowy.
Rok temu przedłużyli mu kontrakt z dwóch powodów: nikt inny go nie chciał za kasę, która chciał zarabiać oraz dlatego, aby nie odszedł za darmo tylko po kolejnym roku gry można było cos na nim zarobić.
Niech wreszcie ogłoszą, ze od teraz będzie sie leczył w Paryżu.
0
@SinMistico nie było już dla niego miejsca. Przychodził Suarez i Alexis pewnie musiałby siedzieć na ławie.
3
Dembele odchodzi. Już nawet stała rezerwacja na jego nazwisko w szpitalu w Barcelonie została odwołana.
1
@DCHX będzie jeszcze więcej plotek o Neymarze i Verattim w Barcelonie
1
@DonFerdinando jak kojarzę to przy jego kontuzji Raphinha robił dobre liczby.