0

@Irmscher10 może masz 10 lat i noe pamiętasz jak było, ale to chyba ówczesny rząd tak zawierzył Rosjanom, ze całe śledztwo oddał w ich ręce.
Można tez przypominać podziękowania Kopaczowej dla Putina, podziękowania za świetna identyfikacje ciał, przkopywanie miejsca katastrofy na 1,5m wgłąb itd.

13

@tbas I teraz dopiero będzie jazda. Ci sami ludzie co mówili, ze Rosja świetnie przeprowadziła śledztwo, gdy zginął Prezydent RP teraz będą mówić, ze nie można im wierzyć a wyniki śledztwa to kłamstwo. XD

8

@DonMatteo901 mam nadzieje, ze będzie motyw z pływaniem przez 6 dni

0

A spalony był sprawdzany? Nie widzę powtórek a ta jego noga tak wystawała przy zagraniu.

0

@DonAndresFCB to teraz powiedz ile masz dzieci i jakie pasje musiałeś „zabić”.
Najczęściej mówią tak ci co nie maja dzieci, aby się chyba usprawiedliwiać.
A wiesz, ze w dziecku możesz zaszczepić podobne pasje wtedy nawet będziesz miał z kim te zainteresowania rozwijać.

0

@DonAndresFCB czegoś więcej czyli czego? Zamiast dziecko wstawić tam wakacje i mamy to cos więcej?

0

@Kubsoleon chyba jednak nie o byle co.
Roberto i rozruszanie gry w jednym zdaniu to chyba taki oksymoron.

0

@Kubsoleon tak, ale Sergi Roberto wszedł i Eric też wszedł przy wyniku 0:0. Rozumiem, ze weszli do rozruszania gry?
Do tego przy 1:0 wpuszcza napastnika przy wyniku na styku. @MarcepanowyKsiaze @Eto'o9 R10 @Azi

0

Widzę, ze Fermin ostro zbiera minuty. Jak sądzicie czy uda mu się nazbierać ich więcej niż miał Torre w poprzednim sezonie?

3

Co ten Lewy odstawia? Idealnie było, aby wejść na wrzutkę tak jak wczoraj Bellingham przy drugim golu a Lewy ucieka z pola karnego, ale po co? aby mu na klepie zagrali? I do tego dubluje się z innymi

10

Prawomocnie skazany oszust z omzrik chce ścigać żołnierzy za śpiewanie „Przybyli Ułani”
Niezle się ośmieszają.


4

Ale jak to? 12 na 16 zatrzymanych ruskich szpiegów to ukraińscy „uchodźcy”?



http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-08-18/washington-post-siec-rosyjskich-szpiegow-w-polsce-mieli-wykolejac-pociagi-z-bronia/

0

@betonito jakim znowu rejsowy? Tylko na rowerze zapi.rdalac

2

Po co upierać się na granie 4 pomocnikami z tak słaba drużyną?

1

@agaFCB obroża foresto. Jak dla mnie najlepsza bo prawie na rok masz spokój z kleszczami.

0

@MrPGG a w czerwcu będą się zastanawiać jak można go wypchnąć z klubu

0

@tbas odpuszczaj jak nie potrafisz nawet podesłać statystyk albo zrozumieć co napisałem. Gdzie masz te statystyki? Oprócz informacji, ze w średniowieczu cos tam czy w ileś lat przed nasza era cos tam. Wiesz co to statystyki?
Wiec zapytam jeszcze raz:
Ile osób rocznie umierało z powodu krztuśca czy gruźlicy w momencie wprowadzenia szczepionek?
Bo zarowno w przypadku jednej jak i drugiej choroby tendencja była spadkowa już przed szczepionkami i było to raczej związane z rozwojem cywilizacyjnym i dostępem do wody biezacej, kanalizacji, ogrzewanie itd.

0

@tbas to co było? Oświeć nas. Przypomnij statystyki. Ile osób rocznie umierało z powodu krztuśca czy gruźlicy w momencie wprowadzenia szczepionek?

1

@tbas a napisałeś o szczepionkach.
Z lekami obecnie tez nie lepiej jak chociażby pokazał ten serial. Ważne, aby sprzedać leki, których człowiek wcale nie potrzebuje.

1

@tbas to nie wiem jak w ogóle dotrwalismy do 2023 roku. Przecież według ciebie to ludzkość już dawno powinna zniknąć z powierzchni bo przecież przez tyle nie było firm farmaceutycznych.

Ale jak pokazuje praktyka te szczepionki ze zdrowiem nie miały nic wspólnego a chodziło tylko o zarobek.

Nie przypominam sobie, abym był w jakiejś partii, ale może ty wiesz lepiej.

2

@pt9 obejrzałem już 4 odcinki i serial jest niezły.
PS. A i tak niektórzy nadal twierdzą, ze te Pfizery i nie firmy farmaceutyczne to wszystko tylko dla naszego zdrowia robią.

0

@Foro bo dawała w szyje ;)

0

@Vampir707 dodałbyś za co chce go skarżyć i sam śmiałbym się tej bzdury

0

@tristan87 komentarz pod spodem jest niezły:
To idealna historia na film a główną bohaterkę powinna zagrać inna kandydatka PO Natalia Janoszek

14

Barca oddała im Griezmana za 20mln a teraz ma zapłacić 8mln za wypożyczenie Felix? To jakieś jaja. Myślałem, ze już skończyło się dymanie Barcy przez Atletico, ale jak widać nawet po zmianie zarządu to jedno się nie zmienia.
Jestem przeciw ściąganiu go, ale jeśli mamy go wziąć to należy przetrzymac ich do końca okienka i za darmo wypożyczyć. I tak nikt go nie chce a oni chcą się go pozbyć bo sieje ferment.

0

@Tasde to od ciebie chcą pieniędzy, ze masz taki ból tyłka?
Rozumiem, ze to już jest dla ciebie spoko.
https://www.money.pl/gospodarka/donald-tusk-zebral-pieniadze-na-kampanie-po-podala-kwote-6896759965678336a.html

1

@Destroyer_of_Worlds były tez wtedy jakieś Kerrisony i inne wpadki, ale jednak szacun za to jaką zbudowali drużynę Rijkardowi i później Guardioli

1

@PatrychoO to komuszki wiec nie próbuj ich zrozumiec.
Regularnie to piorą, ale swoje mózgi.
Ps. Te pozostale dwie flagi według nich nie potrzebują prania?

0

@borzowporzo wolnoć Tomku w swoim domku

0

@MarioVeB! A komuszki mają problem z Konfederacją i to wystarczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?