0

@Deviler a skąd on wie, ze pytał o picie piwa? Może chciał mu dać do plecaka co i tak zrobił na końcu.

0

@Kgorecki2500 może mieli na musli Niemców ;)

0

@DonMatteo901 ale jak to? Przecież tutejsi znawcy od dawna twierdzą, ze Konfa to koalicjant PISu.

0

@Arkon co ciekawe w tym wyliczeniu jest, ze pozostali chcą podana kwotę wydać a w przypadku Konfy to takiej kwoty nie chcą ludziom zabierać.

2

@Ojciec5tkidzieci czyli kobieta to tez człowiek

0

@Bykunn to słabo się starasz, ze tak niewiele ci ciągniesz z MOPSu. Trzeba być profesjonalistą.
Koleżanka pracowała w kasie banku spółdzielczego, gdzie co miesiąc przychodziły wypłacać kasę. To z zasilkow łącznie wypłacały więcej niż ona zarabiała. A jaki sajgon robiły jak im kasa nie wpłynęła na konto na czas.

7

@HighestInTheRoom a gdzie napisał, ze tylko 500+ się utrzymują? Napisał o rozdawnictwie.

0

@reakwon wyroki dla kogo? Póki co tylko Wawrzyk poleciał ze stanowiska za ten system wizowy.

16

To Araujo jest niezły. Już leczy kontuzje, której dozna 17 września.

0

@hayek a to już go skazali?

0

@Kgorecki2500 chyba na rowerze

0

@BorzyKrzys a nie przypomniała co robili jej rodzice?

1

@Comentateiro ciekawe co 14-latek i 13-latka robili po północy na torach?
„W nocy z wtorku na środę w Swarzędzu w województwie wielkopolskim doszło do tragedii na torach kolejowych. Kilka minut po północy pociąg towarowy relacji Warszawa - Berlin potrącił dwoje nastolatków. „

0

@Kgorecki2500 miejsce na liście jest tylko po to, ze ludzie nie wiedza nawet na kogo głosują i dają głos na partie czyli najczęściej pierwszemu na liście. Jeśli jest tam tak znamy to nawet mając 5 miejsce może wejść

0

@joloskyy to zawiesza telewizje i redaktor nie zagra w kolejnym meczu

0

@Destroyer_of_Worlds odmowa ślubowania powoduje wygaśnięcie mandatu wiec chyba tez.

0

@Kgorecki2500 niby tak, ale spójrz na treść ślubowania:
"Ślubuję uroczyście jako poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej."

A obywatelstwo polskie nie musi oznaczać narodowości polskiej
Edit: dodam jeszcze, ze w sejmie masz posła mniejszości niemieckiej. I komu on ślubuje?

8

I już wiem czemu posłowie postępują tak a nie inaczej. Niby ślubują, ale nie wiadomo komu.


1

@VegetaPolska ma strasznie wielki łeb. Dosłownie.

6

Lewica XD


0

@Danny Gaucho całe 4 mecze dla nich zagrał i sobie go przywłaszczyli jak napisał @th@les

1

@Emhyr czemu Puskas ma flagę hiszpańską a nie węgierską?

0

@MarcepanowyKsiaze czyli już o to co ma robić zamiast tego holowania nie wolno zapytać. XD

2

@MarcepanowyKsiaze tyle jest w tym klubie i jeszcze nie nauczył się podawac do obrońców?

1

@Comentateiro Wystarcza dowody, ze brakuje ci piątej klepki, chociaż jestem pewien, ze nie tylko piątej.

0

Xavi miał obiecujący początek, pozniej chociaż obronę poprawił, ale to co teraz grają to jakaś masakra. To wyglada gorzej niż za późnego Valverde choć on akurat miał Messiego.
Ciekawe czy Cancelo już żałuje transferu?

4

@BorzyKrzys problem tez w zamykaniu orlików. W podstawówce do której chodziłem o każdej porze ktoś był na boisku i grał w piłkę (kosz, nożna), szczególnie w wakacje. Od 10 lat jest ogrodzony orlik. Chciałem raz pójść ze swoim dzieciakiem porzucać do kosza (wakacje, godzina ok14). wszystko zamknięte na klucz a otwierane w godzinach 16-20. Nie wolno grać bo się zniszczy

9

„Obniżasz pensje albo już mam Ukraińców na twoje miejsce” w praktyce.


0

@Dawidfcb1998 tez dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?