8

Wrzucacie tutaj jedzonko to ja tez się czymś pochwalę. Winko się robi, za jakieś pół roku będzie można już pić

https://zapodaj.net/plik-KKjWFDLzEQ

1

@Waniliowy jak czytałem to pisano, ze jest spokrewniony z jakimś wysoko postawionym policjantem a nie że policjant, który był na miejscu jest z nim spokrewniony, ale do tego się już nie odnieśli.

36

O co im chodzi? Przecież nic się nie zmieniło, nie ma żadnych nowych dowodow a jedynie zmieniono podejście bo nie mogą udowodnić, ze płacenie za raporty miało jakikolwiek wpływ na sędziowanie wiec wymyślili, ze samo płacenie to już korupcja. Tylko za co były te wpłaty?

3

@AxelF tzn jakich antyukraińskich haseł w polityce? Nie słyszałem, aby były w polityce hasła mówiące o zabijaniu Ukraińców, ale może mnie poprawisz.

Dla jednych Suski uchodzi za eksperta dla innych jest nim Petru czy czy Trzaskowski i wyborcom każdego wydaje się, ze są elitą wiec nie bardzo rozumiem porównania.

A czy właśnie nie na tym polega demokracja, aby ludzie mieli głos?

0

@BorzyKrzys to ładnych masz współpracowników. Pracujesz w jakiejś lewicowej fundacji?

7

@AxelF to teraz zacytuje cos co często jest tu pisane przy ukraińskich wybrykach: ale w Polsce jest ponad 30mln obywateli. Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca.

0

@misterio pomidor

0

@misterio szczepionki

0

@tbas a ktos ci broni wrzucać takie filmiki ze wschodu?

2

Ładnie się bawią na tym zachodzie. Poniżej filmik z wczorajszej strzelaniny w Marsylii.

https://streamable.com/g5j17n

2

@hayek przecież to jakiś następny przekręt. Jakoś nie widzę na stacjach, żeby ludzie się tak rzucali na paliwo jak to było chyba na początku wojny a paliwa i tak niby brakuje. To jakieś ich celowe działanie, tylko ciekawe po co?

10

Nie wpuszczają bez biletu na „zieloną granice” i robią push back hipokryci.
#ZadenWidzNieJestNielegalny!!!
Bilet prawem, nie towarem!!!

Znalezione w necie.

2

@misterio widać nie tylko stolik, ale i szafę wywrócili. Maja mój głos.

1

@BorzyKrzys W ramach protestu pewnie wrócą na Ukrainę.

4

@mindbender84 w komentarzu to jest niezłe. Ostrzelała go za brakujące frytki. Pewnie nie był w krawacie


0

@Barcasub bo jest w odpowiednim wieku

0

@Rewolucja123 a to nie wyborca Konfederacji?

3

@Eto'o9 R10 „Pushbacki są nielegalne i ktokolwiek próbuje to usprawiedliwiać, to wspiera przestępstwo.”
I dlatego też jestem za tym, ze powinni do nich strzelać.
Ps. Dobrze, ze to przekraczanie granicy jest legalne XD.

5

@Bobo25 wszyscy agenci zostali zmobilizowani na premierę. Ciekawe czy w kolejnych tygodniach ktos na to pójdzie.

1

@FcPortoFan1999 czyli tak jak politycy

0

@marcin62 a trafiają się tam jakieś białe owce?

0

@hayek a jak to mówił chyba Burmistrz Londynu ataki terrorystyczne są jednymi z uroków życia w wielkim mieście.

0

I znów ci biedni Ukraińcy uciekający przed wojną. To chyba przez traumę tak się zachowują
https://www.lublin112.pl/trzej-mlodzi-obywatele-ukrainy-pobili-42-latka/

1

@tristan87 i chyba nie do końca tak jest.


PS. W związku z tym chyba o jej rodzicach nie może pisać.

0

@MESSIah16 dziś w radio słyszałem, ze prokuratura ma teorie, ze to Kia wjechała w BMW przez co później uderzyła w bariery o się spaliła

1

@ranger3120 napisali, ze choroba jest w drodze czyli jeszcze jej nie stworzyli.
Do tego już pracują nad szczepionka na chorobę, której jeszcze nie ma XD.
Niezłe jaja

1

@Dari0G nie zjawił się tylko przyleciał na nietoperzowych skrzydłach.

21

@tomek8756 w tym przypadku nazwanie blondynką to była diagnoza

1

@van Baster „ ja nie dostrzegłem w ogóle, że to jakiś paszkwil na służby. Wręcz przeciwnie główny bohater ze Straży Granicznej na końcu przymyka oczy na nielegalną imigrację czyli trochę staje po drugiej stronie. ”
I według ciebie to cos pozytywnego? Tzn przymykanie na to oko, niewykonywanie swoich obowiązków itd.

0

@pioz123 ale w pierwszej połowie nawet sytuacji nie było podobnie jak z Getafe czy Cadiz.
A pamietam np z Interem, gdzie nie uznali prawidłowej bramki czy Inter miał chyba bramkę ze spalonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?