ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Wrzucacie tutaj jedzonko to ja tez się czymś pochwalę. Winko się robi, za jakieś pół roku będzie można już pić
https://zapodaj.net/plik-KKjWFDLzEQ
1
@Waniliowy jak czytałem to pisano, ze jest spokrewniony z jakimś wysoko postawionym policjantem a nie że policjant, który był na miejscu jest z nim spokrewniony, ale do tego się już nie odnieśli.
36
O co im chodzi? Przecież nic się nie zmieniło, nie ma żadnych nowych dowodow a jedynie zmieniono podejście bo nie mogą udowodnić, ze płacenie za raporty miało jakikolwiek wpływ na sędziowanie wiec wymyślili, ze samo płacenie to już korupcja. Tylko za co były te wpłaty?
3
@AxelF tzn jakich antyukraińskich haseł w polityce? Nie słyszałem, aby były w polityce hasła mówiące o zabijaniu Ukraińców, ale może mnie poprawisz.
Dla jednych Suski uchodzi za eksperta dla innych jest nim Petru czy czy Trzaskowski i wyborcom każdego wydaje się, ze są elitą wiec nie bardzo rozumiem porównania.
A czy właśnie nie na tym polega demokracja, aby ludzie mieli głos?
0
@BorzyKrzys to ładnych masz współpracowników. Pracujesz w jakiejś lewicowej fundacji?
7
@AxelF to teraz zacytuje cos co często jest tu pisane przy ukraińskich wybrykach: ale w Polsce jest ponad 30mln obywateli. Zawsze znajdzie się jakaś czarna owca.
0
@misterio pomidor
0
@misterio szczepionki
0
@tbas a ktos ci broni wrzucać takie filmiki ze wschodu?
2
Ładnie się bawią na tym zachodzie. Poniżej filmik z wczorajszej strzelaniny w Marsylii.
https://streamable.com/g5j17n
2
@hayek przecież to jakiś następny przekręt. Jakoś nie widzę na stacjach, żeby ludzie się tak rzucali na paliwo jak to było chyba na początku wojny a paliwa i tak niby brakuje. To jakieś ich celowe działanie, tylko ciekawe po co?
10
Nie wpuszczają bez biletu na „zieloną granice” i robią push back hipokryci.
#ZadenWidzNieJestNielegalny!!!
Bilet prawem, nie towarem!!!
Znalezione w necie.
2
@misterio widać nie tylko stolik, ale i szafę wywrócili. Maja mój głos.
1
@BorzyKrzys W ramach protestu pewnie wrócą na Ukrainę.
4
@mindbender84 w komentarzu to jest niezłe. Ostrzelała go za brakujące frytki. Pewnie nie był w krawacie
0
@Barcasub bo jest w odpowiednim wieku
0
@Rewolucja123 a to nie wyborca Konfederacji?
3
@Eto'o9 R10 „Pushbacki są nielegalne i ktokolwiek próbuje to usprawiedliwiać, to wspiera przestępstwo.”
I dlatego też jestem za tym, ze powinni do nich strzelać.
Ps. Dobrze, ze to przekraczanie granicy jest legalne XD.
5
@Bobo25 wszyscy agenci zostali zmobilizowani na premierę. Ciekawe czy w kolejnych tygodniach ktos na to pójdzie.
1
@FcPortoFan1999 czyli tak jak politycy
0
@marcin62 a trafiają się tam jakieś białe owce?
0
@hayek a jak to mówił chyba Burmistrz Londynu ataki terrorystyczne są jednymi z uroków życia w wielkim mieście.
0
I znów ci biedni Ukraińcy uciekający przed wojną. To chyba przez traumę tak się zachowują
https://www.lublin112.pl/trzej-mlodzi-obywatele-ukrainy-pobili-42-latka/
1
@tristan87 i chyba nie do końca tak jest.
PS. W związku z tym chyba o jej rodzicach nie może pisać.
0
@MESSIah16 dziś w radio słyszałem, ze prokuratura ma teorie, ze to Kia wjechała w BMW przez co później uderzyła w bariery o się spaliła
1
@ranger3120 napisali, ze choroba jest w drodze czyli jeszcze jej nie stworzyli.
Do tego już pracują nad szczepionka na chorobę, której jeszcze nie ma XD.
Niezłe jaja
1
@Dari0G nie zjawił się tylko przyleciał na nietoperzowych skrzydłach.
21
@tomek8756 w tym przypadku nazwanie blondynką to była diagnoza
1
@van Baster „ ja nie dostrzegłem w ogóle, że to jakiś paszkwil na służby. Wręcz przeciwnie główny bohater ze Straży Granicznej na końcu przymyka oczy na nielegalną imigrację czyli trochę staje po drugiej stronie. ”
I według ciebie to cos pozytywnego? Tzn przymykanie na to oko, niewykonywanie swoich obowiązków itd.
0
@pioz123 ale w pierwszej połowie nawet sytuacji nie było podobnie jak z Getafe czy Cadiz.
A pamietam np z Interem, gdzie nie uznali prawidłowej bramki czy Inter miał chyba bramkę ze spalonego.