0

@pioz123 jak pamietam za Guardioli to nawet z takimi autobusami trojka wpadała wiec jak to nie wymyślił?

2

Xavi musi cos innego wymyślić na drużyny grające 5 obrońcami w taki sposób jak Celta. Pierwsza połowa zupełnie na straty bez jakiejkolwiek okazji. 5 napastników w linii z obroncami niewiele dało. Druga połowa lepiej wyglądała, ale Barca już grała mocno ofensywnie co z kolei stwarzało Celcie sporo miejsca na kontry.
Ciężko się Barcelonie gra z tak broniącymi się drużynami, a ewentualna strata punktów z nimi może kosztować mistrzostwo. Oby kolejne mecze poszły łatwiej niż ten.

2

Dobrze, ze jest La Rambla bo przynajmniej człowiek wie co się dzieje na konwencji Konfederacji. Ładna grupa fanów się zebrała.

34

Obejrzałem wczoraj ten film „Zielona mila” i zupełnie nie wiem o co tyle krzyku. Bardzo dobry film a Tom Hanks jak zwykle świetnie zagrał.

0

@DonMatteo901 pewnie nie kontaktu do tamtejszego fryzjera

0

@Niente a tuz przed uderzeniem jeszcze widać kierunkowskaz jak chciał zmienić pas na na prawy.

2

@kamyk_23 koroluk o pod rozwagę? Dopiero trzeba być idiota, aby go słuchać.

10

@betonito a później tacy lewicowcy płaczą, ze kobiety są gwałcone w tych uberach.
PS. Zatrudnij sobie Hindusa, aby za ciebie poprawnie linki wklejał.

0

Podobno oddaliśmy im sprzęt, który i tak miał iść na złom a teraz okazuje się, ze „wypatroszylismy” nasze wojsko na rzecz Ukrainy


0

@Szklaner a gdzie napisałem cos o odbycie? Ale głodnemu chleb na myśli.

2

@Borneo tylko kto ten temat zarzucił, który ostatecznie i tak pomoże PiS-owi?

1

Komentarz usunięty

0

@TheNekro94 jednak śmieszne

0

@mkord póki co mnie nie dotyczy bo mam fotowoltaike

1

I kolejne podwyżki prądu. Od nowego roku będziecie płacić za pobór energii biernej.


2

@Katalończyk 99 Jeśli myśleli, ze wypuszczając ten film zabiorą głosy PiS-owi to się na tym mogą mocno przejechać bo efekt może być odwrotny.

2

@TR3YWAY nadal lepiej niż w bloku

8

@fenix1983 „Ojciec znajomego był na wschodzie w pierwszej fali”
Ten ojciec to może ten biegający z niebieską torbą z ikei?

0

Człowiek obejrzał Legie i miał nadzieje, ze Raków choć częściowo podobnie zagra a tu jak na razie kilku podać nie mogą wymienić.

1

Ale Baku ma baki

4

Nie oglądam polskiej ligi, ale jeżeli drużyny graja podobnie jak Legia to może czas zacząć oglądać.

2

@FcPortoFan1999 @Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 moze i stare, ale wyszło fajnie. Jakby było sprzed 5 lat to tez by się zgadzał mój podpis. ;)

3

Djoko to jest gość. Wygrał US Open i zdążył wrócić na wykopki.


0

@Safrani a @Safrani nie, ze nie potrafi tekstu zrozumieć to do tego niecnego mądrego nie potrafi napisać

0

@macio_944 „tak niskiego poziomu inteligencji naprawdę ciężko jest znaleźć gdziekolwiek” - ale pojawiłeś się ty i już został znaleziony.

Czyli nawet nie widząc filmu sugerujesz, ze może być kandydatem do Oscara.
Jakbyś umiał czytac to zauważyłbyś, ze nic nie pisałem o słowie „zapowiada się” bo to nie jest ocena.
„Czyżby polski kandydat do Oscara?” to już jest ocena XD

0

@macio_944 widać mnie jednak nauczyli czytać a u ciebie z myśleniem jest problem jak u każdego lewicowca.

„Czy to kandydat do Oscara” to ewidentnie ocena filmu, którego nie widziałeś bo skąd możesz wiedzieć, ze może byc takim kandydatem.
I teraz już możesz wrócić do swojej nory i się popłakać, ze kolejny raz zostałeś zaorany.

4

@macio_944 jak możesz oceniać film jak go jeszcze nie widziałeś?

0

@Uukasz_93 mnie zastanawia jakie my za to uzbrojenie dostajemy pieniądze albo uzbrojenie z zachodu. Jak kojarzę to kupujemy uzbrojenie a nie dostajemy, ale może wiecie cos więcej na ten temat

0

@Rewolucja123 czytałem kiedyś trylogie Zahna z Admirałem Thrawnem. Całkiem fajna

0

@MesQueUnClub96 w przyszłym roku złota piłka będzie jego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?