ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pioz123 jak pamietam za Guardioli to nawet z takimi autobusami trojka wpadała wiec jak to nie wymyślił?
2
Xavi musi cos innego wymyślić na drużyny grające 5 obrońcami w taki sposób jak Celta. Pierwsza połowa zupełnie na straty bez jakiejkolwiek okazji. 5 napastników w linii z obroncami niewiele dało. Druga połowa lepiej wyglądała, ale Barca już grała mocno ofensywnie co z kolei stwarzało Celcie sporo miejsca na kontry.
Ciężko się Barcelonie gra z tak broniącymi się drużynami, a ewentualna strata punktów z nimi może kosztować mistrzostwo. Oby kolejne mecze poszły łatwiej niż ten.
2
Dobrze, ze jest La Rambla bo przynajmniej człowiek wie co się dzieje na konwencji Konfederacji. Ładna grupa fanów się zebrała.
34
Obejrzałem wczoraj ten film „Zielona mila” i zupełnie nie wiem o co tyle krzyku. Bardzo dobry film a Tom Hanks jak zwykle świetnie zagrał.
0
@DonMatteo901 pewnie nie kontaktu do tamtejszego fryzjera
0
@Niente a tuz przed uderzeniem jeszcze widać kierunkowskaz jak chciał zmienić pas na na prawy.
2
@kamyk_23 koroluk o pod rozwagę? Dopiero trzeba być idiota, aby go słuchać.
10
@betonito a później tacy lewicowcy płaczą, ze kobiety są gwałcone w tych uberach.
PS. Zatrudnij sobie Hindusa, aby za ciebie poprawnie linki wklejał.
0
Podobno oddaliśmy im sprzęt, który i tak miał iść na złom a teraz okazuje się, ze „wypatroszylismy” nasze wojsko na rzecz Ukrainy
0
@Szklaner a gdzie napisałem cos o odbycie? Ale głodnemu chleb na myśli.
2
@Borneo tylko kto ten temat zarzucił, który ostatecznie i tak pomoże PiS-owi?
1
Komentarz usunięty
0
@TheNekro94 jednak śmieszne
0
@mkord póki co mnie nie dotyczy bo mam fotowoltaike
1
I kolejne podwyżki prądu. Od nowego roku będziecie płacić za pobór energii biernej.
2
@Katalończyk 99 Jeśli myśleli, ze wypuszczając ten film zabiorą głosy PiS-owi to się na tym mogą mocno przejechać bo efekt może być odwrotny.
2
@TR3YWAY nadal lepiej niż w bloku
8
@fenix1983 „Ojciec znajomego był na wschodzie w pierwszej fali”
Ten ojciec to może ten biegający z niebieską torbą z ikei?
0
Człowiek obejrzał Legie i miał nadzieje, ze Raków choć częściowo podobnie zagra a tu jak na razie kilku podać nie mogą wymienić.
1
Ale Baku ma baki
4
Nie oglądam polskiej ligi, ale jeżeli drużyny graja podobnie jak Legia to może czas zacząć oglądać.
2
@FcPortoFan1999 @Barcanajlepszyteam @MesQueUnClub96 moze i stare, ale wyszło fajnie. Jakby było sprzed 5 lat to tez by się zgadzał mój podpis. ;)
3
Djoko to jest gość. Wygrał US Open i zdążył wrócić na wykopki.
0
@Safrani a @Safrani nie, ze nie potrafi tekstu zrozumieć to do tego niecnego mądrego nie potrafi napisać
0
@macio_944 „tak niskiego poziomu inteligencji naprawdę ciężko jest znaleźć gdziekolwiek” - ale pojawiłeś się ty i już został znaleziony.
Czyli nawet nie widząc filmu sugerujesz, ze może być kandydatem do Oscara.
Jakbyś umiał czytac to zauważyłbyś, ze nic nie pisałem o słowie „zapowiada się” bo to nie jest ocena.
„Czyżby polski kandydat do Oscara?” to już jest ocena XD
0
@macio_944 widać mnie jednak nauczyli czytać a u ciebie z myśleniem jest problem jak u każdego lewicowca.
„Czy to kandydat do Oscara” to ewidentnie ocena filmu, którego nie widziałeś bo skąd możesz wiedzieć, ze może byc takim kandydatem.
I teraz już możesz wrócić do swojej nory i się popłakać, ze kolejny raz zostałeś zaorany.
4
@macio_944 jak możesz oceniać film jak go jeszcze nie widziałeś?
0
@Uukasz_93 mnie zastanawia jakie my za to uzbrojenie dostajemy pieniądze albo uzbrojenie z zachodu. Jak kojarzę to kupujemy uzbrojenie a nie dostajemy, ale może wiecie cos więcej na ten temat
0
@Rewolucja123 czytałem kiedyś trylogie Zahna z Admirałem Thrawnem. Całkiem fajna
0
@MesQueUnClub96 w przyszłym roku złota piłka będzie jego.