0

@Nieznajomy wiec gorzej nie będzie

20

@DonFerdinando bo z Dembele wychodziliśmy?

0

@partymaker a gdzie w opisie cos takiego zasugerowałem?

17

Obejrzałem powtórkę meczu i moim zdaniem:
- Roberto nie wyglada tak źle w pomocy a na pewno lepiej niż Kessie.
- Dest sie nie nadaje do niczego. w ciągu kilku minut został kilka razy objechany przez Viniciusa jak dziecko. Wczesniej Viniciusa jakby nie było na boisku
- De Jong świetny
- Fati wyglada jakby schudł wiec może i dynamika wróciła, ale nie miał okazji się pokazać.
- na koniec było 4 napastników/skrzydłowych a żaden piłki dobrze nie dotknął.
- Romeu może być dobrym uzupełnieniem składu.

I teraz Real:
- ale maja słabą pomoc. Bez Modrica i Krossa to tam jest zero kreatywności.
- Bellingham miał być dzisiaj napastnikiem?
- Valverde i Czuameni to straszne kołki choć z dobrym uderzeniem.
- podoba mi się nowy lider czyli Vini XD. Jak nie przyjdzie teraz żaden dobry napastnik to w zimie na sile będą kogoś ściągać.
- jedynie Rodrygo mi się u nich podoba. Gra coraz swobodniej będą mieli z niego pożytek.

Ogólnie mecz nie miał niesamowitego tempa. Oprócz kilku brzydkich fauli to jednak był typowo towarzyskim meczem, gdzie nasi pomocnicy mieli sporo miejsca.
Nie można za dużo wniosków wyciągać po tym meczu.
Interesuje mnie jeszcze jak Barca zacznie grać z drużynami, które się murują.

0

Czemu wystawia Dembele? Jeszcze się połamie i PSG go nie weźmie wiec kolejny sezon bedziemy narzekać, ze spędza czas w szpitalach w Barcelonie. A do tego przedłużą mu jeszcze kontrakt.

2

@Rust_Cohle a ja nie i moim zdaniem nie sprawdzi się tam podobnie jak pozostali angole, którzy grali w Realu.

0

@Emhyr myśle, ze sprawdziłby się a na pewno więcej by dał niż Kessie

0

Jeżeli Kessie odejdzie to będzie za mało pomocników szczególnie jezeli Xavi chciałby grać 442. Kto miałby przyjść zamiast niego bo na pewno nie Bernardo Silva?

11

„Lekarze w Barcelonie rozpoczęli strajk jak dowiedzieli się, ze Dembele może odejść” XD
To mnie rozwaliło.

0

@Aragorn33 raczej stawiam na 150% psg chce, Dembuś chce, Barca chce.

0

@Lisek jak kocha to zaczeka aż klauzula wzrośnie.

0

@Lisek a może to nie koniecznie w samych zawodnikach jest problem. Może Xavi nie jest w stanie z tych napastników niczego wyciągnąć i ich rozwinąć.
Jak ogarnął obronę i częściowo pomoc( bez Pedriego nie ma pomocy) tak z napastnikami na razie w ogóle mu nie wyszło. Oby tylko Lewy nie spuścił z tonu bo nie będzie miał kto du.y ratować.

2

Widze, ze Legia zbiera punkty do rankingu

0

@Medium za głupotę i paradowanie z sowiecką gwiazdą należy się conajmniej plaszczak niezależnie kiedy to zdjęcie zrobili.

0

@Katalończyk 99 wiedziałeś to już wczesniej od żony? ;)

2

@mkord a może jedynie ci umieli po polsku zdanie złożyć?

2

@TheNekro94 mnie tez tak zachęcili do jazdy pociągiem, ze się przesiadłem na samochód i lepiej mi się jeździ do pracy i co ważniejsze szybciej.

0

@TaughtMule i jeszcze ten salut rzymski XD

1

@talizmo tylko pytanie w czym Baena kłamał bo pamietam, ze pisano, ze nie ma nagrań z tego zdarzenia. Do tego z budynków Realu wychodził chyba ze śliwą pod okiem.
Może tak jak tutaj nie zgadzał się kolor kalesonów?
https://www.dailymotion.com/video/x14lk01

7

Jak czytam o zainteresowaniu Barcelony Kylianem Mekambe to zastanawiam się kim Barca nie była do tej pory zainteresowana. Nawet kiedyś Krzyskiem Piatkiem się interesowali.

6

@KrychaFCB ona ma 27 lat a wyglada na tym zdjęciu na ponad 40

0

@tomek8756 i w tych stanach rządzonych przez demokratów można spokojnie palić martwymi dziećmi w kominku?

3

19-latka skazana za zabicie swojego nienarodzonego dziecka i porzucenie zwłok.
Jej matka tez jest oskarżona za pomoc i grozi jej do 5lat. Kobiety pisały do siebie na Facebooku o tabletkach aborcyjnych i spaleniu zwłok dziecka.

to teraz możecie protestować jak w Stanach traktowane są kobiety

https://edition.cnn.com/2023/07/20/us/nebraska-teen-abortion-celeste-burgess/index.html

13

@Joe_Pesci ale mu pojechali, ale pokazuje tez poziom polityki

1

@Comentateiro i bezrobocie najwyższe w UE a wśród młodych to ponad 30%. Nic tylko marzyć o takich wskaźnikach

1

@Bogan zapewne WC to skrót od Wojciech Cejrowski. Dawno temu miał tez program w tv o nazwie WC kwadrans.

0

@YeastMoss sprawę znam tylko z artykułów wiec nie wiem czy masz racje czy nie.
Głównie z tego artykułu, ale tutaj jest sporo wypowiedzi żony https://www.thesudburystar.com/news/provincial/sudbury-man-refused-kidney-transplant-due-to-vaccination-status-dies-report


Tutaj jest też napisane, ze we wrześniu został przyjęty do szpitala i miał jakąś operacje a później nabawił się infekcji i podupadł na zdrowiu wiec przestał być kandydatem do przeszczepu. Z tego wnioskuje, ze przed wrześniem jednak nie było przeciwwskazań zdrowotnych do przeszczepu. Żona jego tez cos tutaj mówiła, ze przed wrześniem był wystarczająco silny, aby mieć przeszczep.

„An account at the GiveSendGo website created to support Harper’s family said he had also suffered “a botched surgery that landed him with a staph infection. After that, he was never the same. His health quickly deteriorated and he became septic, which in turn caused a serious heart problem, a collapsed lung, and temporary paralysis. He was told he was no longer a transplant candidate due to his poor health.””


1

@MrCental a myślałem, ze to jednak przeszczep uratowałby mu życie.
Ale sznury miały już chyba tego nie doczekać bo znacznie wczesniej mieli wymrzec w męczarniach przez covid

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

De Jong? Przecież on jest równie bezjajeczny jak Roberto. Ale patrząc na kadrę to zawsze lepiej niż Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?