ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo ale nie powinny ci one służyć jedynie jako zamiennik nogi od łóżka
0
@KrychaFCB co tak rewolucyjnego jest w tej ustawie? Zwiększa kary za znęcanie się? Czy zwiększa tylko biurokracje?
4
@Tomo1989 gaszenie? Ale wiesz, ze obywatelstwo i narodowość to nie to samo?
1
@Aragorn33 Co to znaczy, ze płacił niższe składki niż powinien? O jakich niższych składkach piszesz i gdzie w tym urywku o nich mówili?
Tak celem przypomnienia to twoje składki nie idą na ciebie tylko wypłaca się z nich obecne emerytury. Tutaj masz tylko powycinane urywki rozmowy wiec nie wiem o czym była mowa, ale jak mowi o kasie z 13- tek to pewnie chodzi o obecne wypłaty a nie przyszłe. Tutaj powyżej ktoś już ci wyliczył jak „ogromny” to będzie koszt przy dobrowolnym zusie
4
@Aragorn33 a może zacznij trochę czytać? Nie słyszałem, aby mówili cos o obowiązkowych emeryturach a z tego co się orientuje to obecnie, aby mieć te minimalna emeryturę to oprócz wieku musisz mieć tez odpowiedni staż opłacania składek emerytalnych. Jeżeli tego nie ma to nawet socjaliści z PIS nie dadzą ci minimalnej emerytury.
Wiec ten Petru, który niby go zaorał nie ma o tym pojęcia? Zreszta tak samo jak ta idiotka? A on rzeczywiście powiedział to co zacytowałes i nie wiem czemu, moze przez to, ze tak długo wmawiali mu, ze musza dostać te minimalna.
6
@Aragorn33 wydaje mi się, ze to Petru tak stwierdził bo tak jest obecnie.
PS. A wiesz, ze teraz płacąc najniższe składki i tak takiemu przedsiębiorcy nie wystarczy na minimalna emeryturę?
6
@norbi77 a czemu emerytura ma być wypłacana komuś kto nie płacił składek?
3
@Bartek_VEB a myślałem, ze to dzięki Putinowi COVID zniknął.
1
@Bartek_VEB czemu tylko 3 jak już piąta jest dostępna?
0
@Explode a nazywa się NSDAP?
4
@DonMatteo901 Już samo oko.press wystarczy za komentarz i więcej nie trzeba.
2
„Premier z dwoma patykami przejdzie do historii”. Byłoby to śmieszne gdyby nie było tak prawdziwe i smutne zarazem.
0
@szkutnik91 ale to nie będzie tak wałkowane jak Negreira. Zaraz będzie o tym cisza.
8
@Tasde szkoda, ze to są tylko pobożne życzenia. Póki co to oni nas drenują ile i co się da. Do tego zachowują się niezwykle bezczelnie chociażby w kwestii Wołynia, ale nie tylko bo w sprawie z ich zbożem było to samo. A po wojnie będzie dokładnie tak samo czyli będziemy płacić na ich odbudowę a drenować będą ich Niemcy z USA.
0
@Aragorn33 pewnie czeka aż najpierw przeproszą za wywózki na Sybir, Katyń i to co wyprawiali ub.
3
@macio_944 brak empatii wobec kogo? Tych bestialsko zamordowanych 100tys. ludzi na Wołyniu?
Dobrze, ze ty się empatią wykazujesz XD.
2
@tbas Umtiti tez był tak ambitny
0
@barcelonaLM ale to przecież jakiś Wołyń zabijał bo ukraiński prezydent pisał coś o ofiarach Wołynia.
0
@KlonaZepan sprzedać może nie jest trudno, ale ważniejsze, aby na sprzedaży skorzystać.
0
@MOLESTA ja mam wrażenie, ze inne kluby juz maja Barce za takich frajerów, ze za byle grajka rzucają cenę 2 albo 3 razy wyższa niż jego rzeczywista wartość
1
@Medium powinna być zadowolona, ze przegrała z Freddim Mercury
0
@Gaz kiedy pomocnik Barcy strzelił ostatnio gola zza szesnastki?
0
@Messibestplayerintheworld a jeszcze nawet Lenglet nie odszedł
0
@HighestInTheRoom a to nie są słowa Radka Sikorskiego?
0
@Artysta9 Estanis- liczę, ze z niego cos będzie.
Luismi nie został wykupiony i wrócił do swojego klubu
0
@DonCarletto ok. Nie wiedziałem. Nie oglądam standard- upperow .
3
@Kgorecki2500 tez mnie to cieszy
1
@MessiForeverTheBest normalnie zamordyzm pełną gębą.
0
@DonCarletto jego czy jej?
2
A jednak Socha nie będzie startować w wyborach z ramienia Konfederacji