ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 czemu uniknie więzienia?
2
@Danny Gaucho dlatego Ty jesteś w tych 5%
2
@marcin62 ale spokojnie, u nas lewica tez liczy te niezgłaszanie, które samo sobie wymyślają.
0
@Borneo a moja ciotka z Marsylii mówi, ze to ci co przybyli po 2015 roku okradają sklepy i pała budynki. Nie wierzysz jej informacjom?
3
Czym różni się kapitalizm od socjalizmu?
W kapitalizmie człowiek wykorzystuje człowieka natomiast w socjalizmie jest na odwrót.
0
@Borneo tak, przy wyborach sprawdza się każdy głos. A ty myślisz, ze podają szacunkowe wyniki?
I nadal nie odpowiadasz na pytania.
0
@Borneo aaa, czyli ta profesor sprawdzała paszporty. Ale jak z pierwszej ręki to co? Paliła budynki razem z nimi?
Ponowię pytanie o masakrę w bataclan. Jak to wpisuje się w te teorie?
1
@kynio302 pewnie cos tam przemycają.
6
@mindbender84 how dare you?
0
@Borneo zapytam jeszcze raz jak rozróżniałem, którzy robią zadymę? Widziałeś och obywatelstwo? Maja to na czole napisane? Czy to twoja kolejna teoria? To jak odniesiesz się np. Do ataku na bataclan, gdzie część sprawców to przybysze z Syrii? Jakoś nie spina się to z twoja teoria
1
@Borneo A ty jak tych imigrantów odróżniasz? Patrzyłeś im w paszporty?
2
@hayek wreszcie jakoś sensowny program ze strony lewicy. Teraz maja mój głos
1
Wpisując się w nurt ostatnich dyskusji polecę klasykiem
0
@Sawik_10 a masz już takie paskudne spuchnięte uszy od tego?
1
@Ostatnikrwawygang tez sadze, ze nie wszystko należy wiązać z zakazem broni palnej.
Co do statystyk to zabójstwa czy samobójstwa z broni palnej rzeczywiście zmalały, ale patrząc z dłuższej perspektywy to tego typu samobójstwa miały tendencje spadkowa już od 1987. Co ciekawe od 87r cały czas wzrastał odsetek samobójstw bez użycia broni palnej i najwyższy poziom osiągnął właśnie w 1998 roku ( później już spadek).
Jeżeli chodzi o zabójstwa z broni palnej to tez miały tendencje spadkowa od 1987( poza rokiem 96). Ale zabójstwa bez broni palnej utrzymywały się na tym samym poziomie i zaczęły maleć jakoś od 2002roku.
0
@Ostatnikrwawygang szukaj a znajdziesz. Jak widać tam wszystkich nie znalazłeś. A co do tej pory przyjmowałem jako masówkę? Nawet ta Wikipedia podaje, ze masówka to minimum 3 ofiary( w USA wydaje mi się, ze 4 ofiary to masówka) a później się tego nie trzyma? Jeżeli biorąc minimum 3 ofiary to po 97 takich przypadków było przynajmniej kilka:
Chippendale Blackmarket Nightclub Shooting, 1997, 3 dead & 1 wounded by firearm
Wright St Bikie Murders, 1999, 3 dead & 2 wounded by firearm
Oakhampton Heights triple-murder suicide, 2005, 4 dead by firearm
Roxburgh Park Osborne murders, 2010, 4 dead by firearm
Hectorville Siege, 2011, 3 dead & 3 wounded by firearm
Hunt family murders, 2014, 5 dead by firearm (perp committed suicide)
Jak widze te „ bzdury” nie zostały wyjaśnione tylko w większości potwierdzone, ze był znaczny wzrost. A jak statystyki brałem stad
https://archive.is/RYNcY
Jednak wychodzi z tego, ze armed robbery wzrosło o ok. 44% a nie jak sugeruje twój artykuł o 20%.
0
@Ostatnikrwawygang to świetne masz źródło informacji, takie niezbyt rzetelne. Nie, nie zapomniało mi się tej strzelaninie, ale biorę pierwszy lepszy artykuł i mamy strzelaninę w Australii, która spełnia kryteria masowej. A szukałem tylko artykuły polskojęzyczne.
https://natemat.pl/274953,strzelanina-w-hotelu-w-australii-nie-zyja-co-najmniej-4-osoby
https://wiadomosci.wp.pl/strzelanina-w-australii-trzy-osoby-nie-zyja-6032723952509569a
Ciekawe tez, ze po wprowadzeniu tych obostrzeń w Australii momentalnie wzrosła liczba napadów rabunkowych z użyciem i bez użycia broni palnej. Wzrost był tez jeżeli chodzi o napady na tle seksualnym.
0
@Ostatnikrwawygang A te dane to skąd wziąłeś, ze zero? Chyba jak zwykle z du.y. Co ciekawe przed 1987 nie było publicznych strzelanin w Australii chociaż dostęp do broni był łatwy.
Ciekawe tez, ze w takiej Nowej Zelandii, gdzie nadal jest dostęp do broni po 1997 roku miałeś chyba tyle samo strzelanin co w Australii w tym samym okresie albo i mniej.
3
@7black4 albo jakiś Niemiec z Bayernu
3
@Sensible ten moment, gdy patrząc na sam filmik zastanawiasz się czy to wojna na Ukrainie czy pokojowe protesty we Francji
3
@hayek i tak od 30 lat są rozliczani.
0
@lucca87 a to nie wystarczy kupić gadżety albo koszulki?
0
@tristan87 @Tom0VeB @Azi w sumie to nie dziwi mnie wasze zdziwienie i podejrzenia o trolling. Tez pierwszy raz widze kogoś z tęczową flagą, który wypowiada się z sensem
0
@Lucerfi Vinicius by się obraził za te dźwięki
0
@13th To mogłeś ich nie uciskać i nie prześladować przez tamte lata bo rozumiem, ze mówisz za siebie
0
@tbas za pare lat będziesz tak pisał o Polsce? Może tylko bez tych kolonii
5
@RoberDzik jak widać ty im zaglądasz
0
Zacząłem nowy sezon czarnego lustra i już po 5 minutach mamy faceta w sukience, gadanie o śladzie węglowym i oczywiście śniady chłopak. Ach ten netflix. Dobrze, ze mam za darmo bo szkoda na to kasy.
0
@AFA90 to zawodnik z dobrym strzałem?
0
@Survier a w którym klubie gra?