0

@Tasde jakie trzeba mieć IQ, aby nie potrafić zrozumieć jednego pytania?
Nie pytam czy był na tym spotkaniu.
Pytam skąd masz informacje, ze poleciał do Anglii i tam nie został wpuszczony? Cytuje ciebie: „sprawa wyszła gdy poleciał kilka dni temu do GB i go nie wpuścili”.
W takim przypadku by go zawrócili wiec gdzie masz informacje, ze został zawrócony?
Prościej się chyba nie da już zadać tego pytania.

0

@Tasde chłopie, chyba masz problem z czytaniem. Zapytałem skąd masz informacje, ze kilka dni temu poleciał i został niewpuszczony?
Ten wpis wcale tego nie podaje bo Korwin przed wyjazdem miał pismo z zakazem wjazdu wiec ponawiam pytanie. Skąd wiesz, ze poleciał i go nie wpuścili?

1

@Tasde jak ty lubisz zmyślać. Skąd takie informacje, ze kilka dni temu poleciał i go nie wpuścili? Powiesz cos więcej?
Jak kojarzę to sprawa jest stara bo chyba sprzed roku a tak wtedy byl w GB

8

@DonMatteo901 no ciekawi mnie jakby wtedy ta zielona lub tęczowa religia przetrwały.

7

Jesteście gotowi na koniec świata? To przecież ma się stać najpóźniej w przyszlym tygodniu
https://zapodaj.net/plik-MacGIAj5oj

0

@FCBurnley spóźniłeś się. Już pozwałem i teraz Tebas misi mi zapłacić.

0

@Tasde chyba jednak ty masz problemy z pamięcią. OFE zostało stworzone po to, aby ludzie sami zbierali na swoje emerytury co w konsekwencji spowodowałoby, ze ZUS już nie będzie wypłacał emerytur. Nie miałeś dodatkowo zbierać na siebie tylko w ramach obecnych obciążeń wiec nie rozumiem czemu chciałeś zwiększać składkę. Pewnie jesteś z tych co są tez za wydłużeniem wieku emerytalnego bo to dobre tylko ciekawe dla kogo.
A wiec pieniądze z ofe miały buc twoje bezpośrednio na twoja emeryturę a nie na bieżące wydatki Zusu.
Kolejny raz manipulujesz. Jeżeli wybrałeś ofe, na którym nie zarabiałeś to już twój problem, ale nie wciskaj kitu, ze nie zarabiali. Teraz za to ty nic z tego nie masz, ale za to rząd ma na wypłaty obecnym emerytom choć to miało buc na twoja emeryturę wiec tak to była kradzież.

Znów się mylisz bo te pieniądze tylko małej części poszły do FRD a 15 mld poszło do funduszu drogowego.

Czyli według ciebie kradzież, której dokonał Tusk była dobra, ale kradzież Morawieckiego już nie?

To ja mam bonus dla ciebie, tylko się nie przewróć: już od 2009 roku zaczęło się zabieranie pieniędzy FRD wiec to jednak rząd Tuska zaczął je kraść.

A z czego miała iść kasa do OFE jęk nie z OBOWIĄZKOWEJ SKŁADKI EMERYTALNEJ. Chyba na tym polegała tamta reforma, abyś składał dla siebie a nagle to jednak nie twoje pieniądze.

Zapoznałeś się i co? Rozumiem, ze to jest powód do wyłamania drzwi o 5 rano?

Czyli jeśli według ciebie druga połowa to prawdziwe poważne afery to nie widzę z tego powodu oburzenia.
Tu masz ich sporo wypisanych
https://blogpress.pl/node/7889

0

@MarFan a nie zginęło po drodze 20mld? Dali ci wybór, ale tylko na cześć składki, resztę i tak zabrali. Jak ktoś nie chciał przenoszenia to tez zostały przeniesione, ale nie wszystkie a 10 lat przed emerytura i tak wszystkie przeniosą do ZUS. Tak, to kradzież bo to, ze masz jakieś cyferki w ZUS to jedno, ale te pieniądze zostały zabrane, aby zmniejszyć dla publiczny

0

@Tasde chyba jednak nie pamietasz tamtych rządów. Afera za aferą, kradzież pieniędzy z ofe, które im usłużny TK jeszcze przyklepał, wybór sędziów TK awansem, aby mieć tam „swoich”, wbijanie na chatę o 5 rano do gościa co śmiał żartować z komoruskiego, skazanie gościa za atak na komoruskiego bo na wiecu podniósł krzesło itd. I tak można wyliczać, ale według ciebie wtedy była praworządność.

0

@Emhyr To będzie jedyny transfer na prawa obronę bo nie uda się go opchnac

2

@Arczi87 zastanawiam się właśnie czy takie komunikaty la ligi nie można potraktować jako działanie na szkodę klubu i ich pozwać o odszkodowanie

0

@Rust_Cohle na szczęście Barca z nim zrobiła to samo

3

@AxelF z obrażaniem to chyba pomyliłeś mnie ze swoim kolegą. Ja nie muszę tego robić bo wystarczy, ze cokolwiek napiszecie i samo się ośmieszacie.
Wygłupiłeś sie a teraz płacz.

A niby czemu miałeś sie doczekać? Rozumiem, ze fraszki nie zrozumiałeś i dlatego tak chciałbyś ja dostać.

3

Komentarz usunięty

0

@DonCarletto walizka pieniedzy często powoduje zmianę zdania

1

@AxelF możemy również udawać, ze wiesz co piszesz.

0

@kakusus a w te sprzedaż nie wchodzą Umtiti, Trincao, Lenglet, Collado?

1

@DonZibi a o jakiej konkretnie ustawie piszesz? Tej obowiązującej? To ona jest chyba z 1993 roku.

1

@AxelF ale wiesz, ze jest różnica między słyszeć a znać czy to dla ciebie za trudne do pojęcia?
A ty ile znasz kobiet zmarłych przez komplikacje przy porodzie?

Po pierwsze to gdzie masz tam napisane, ze chodzi p kobiety zmarłe przy porodzie?
Po drugie to ta sama lewica twierdzi, ze faceci mogą rodzic dzieci wiec czemu jesteś tak nietolerancyjny?

2

@AxelF Nie znam nawet żadnej kobiety, która by z tego powodu zmarła.

0

@HighestInTheRoom do czego doprowadził? Do uchwalenia konstytucji?

1

@HighestInTheRoom „Oczywiście, że najrozsądniejszą opcją byłoby wrócić do kompromisu, ale póki PiS będzie u władzy to to się raczej na pewno nie stanie.”
ale wiesz, ze to jest niemożliwe bez zmiany konstytucji?

5

@Bykunn a kto taka atmosferę wytworzył i wmawiał ludziom, ze w żadnym wypadku nie można przerwać ciąży?
Może to ty powtarzasz debilizmy, ze lekarze nie mogą ratować życia matki bo poniosą tego konsekwencje. Według ciebie mniejsze konsekwencje poniosą jak dadzą umrzeć matce?

1

@MarioVeB! Rozumiem, ze to władza je leczyła i kilka dni leżały na korytarzach sejmowych a nie w szpitalu.

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 „śmiesznie wyglądają gwarancje ze strony Niemiec z ich armią.” niby armii nie mają a i tak rządzą połowa Europy.

8

@macio_944 a czemu tylko zmarłe kobiety chcieli uczcić?

0

@Mazi „KAPITALIZM i WOLNOŚĆ (z wyłączeniem: wszystkich, którzy nie chcą żyć według jedynej słusznej idei partii).”
Zawsze możesz przenieść się do Korei Północnej i będziesz szczęśliwy bez kapitalizmu i wolności.

0

@maciar Fejk bo np zasiłek dla bezrobotnych masz tylko przez 6 miesięcy

0

@Azi jak widać twoja edukacja wcześnie się zakończyła skoro krótkiego tekstu nie potrafisz zrozumieć.
Nad samą twoją pisownią już nie chce się znęcać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?