ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Kapitan hawk możesz dać źródło i konkretnie w której szkole to się działo czy to znów słynne listy do redakcji wyborczej bez krzty prawdy?
1
@don'T.R.I.P.e 1. Skąd na zachodzie znają Mentzena jeśli nie z takich donosów „życzliwych” organizacji i redaktorów, którzy znajdują się po przeciwnej stronie sceny politycznej? Ale to już tak od dawna wyglada po lewej stronie, ze należy przypiąć łatkę rasisty, faszysty i te lewicowe media nie będą weryfikowały czy to prawda czy nie bo jest im to na rękę.
2. Porównywanie Mentzena do bandery to dopiero głupota, chamstwo i manipulacja. Przypomnij mi kiedy Mentzen nawoływał do zabijania ludzi?
0
@Deviler nie to zasugerowałem. Pytanie czemu w ogóle mam głosować na zło i nie ważne czy jest większe czy mniejsze. Chciałbym zagłosować tak, aby mi było dobrze.
0
@parpe pierwsze i najważniejsze pytanie. Możesz mi podać cytat, w którym Mentzen mowi, ze Polska nie powinna być częścią EOG?
1
@Deviler a już myślałem, ze mam głosować tak, aby mi było dobrze a nie tylko mniej źle.
17
@macio_944 Ale jak zwykle pierdzielisz jak potłuczony. O jakiej konkretnie historii czarnych mówisz na przełomie wieków? I których wieków? XX i XXI? czy może raczej chcesz nam wmówić, ze wpływ na te ogromna obecnie przestępczość czarnych społeczności miało to co się działo ponad 120 lat temu?
Ciekawe, ze np. Chińczycy w Stanach nie demolują sklepów i nie mordują ludzi a łatwego startu tam nie mieli. Zreszta Polacy migrujący do Stanów tez wedlug ciebie mieli lepszy start? Nie znając języka jakoś nie narzekali na 120 lat zaborów, 2 wojny światowe na swoim terenie i później komunizm tylko pracowali, zarabiali i polepszała ten status zamiast tylko kraść, mordować i handlować narkotykami.
Co do inteligencji to patrzysz jednostkowo czy całościowo? Patrząc jako ogół jednak jest różnica miedzy rasami jeżeli chodzi o inteligencje co zostało wykazane, ze najbardziej inteligenta jest rasa żółta a najgorzej wypada czarna. Oczywiście nie oznacza to ze jakiś czarny nie może być inteligentniejszy od randomowego Chińczyka.
A jak już jesteś przy sebixach to nie wiem czy jednak nie są oni mądrzejsi od typowych lewicowców bo przynajmniej wiedza ile jest płci. XD
0
@michal26 a co oni siłą Ci narzucają? I o jakie inne zdanie Ci chodzi? Ze nie przyjmują innego zdania w kwestii np mordowania nienarodzonych dzieci lub indokrynacji w szkołach przez tęczowe środowiska? To ja tez jestem ekstremistą.
0
@michal26 co to jest skrajny konserwatyzm? Konserwatyzm z definicji to obrona tradycyjnych wartości wiec czym jest tak skrajność a przede wszystkim czym jest ich ekstremizm? A to czy działają tam hipokryci czy nie to już inna sprawa.
0
@michal26 czemu Ordo Iuris to ekstremalny ruch?
0
@IronSanHybrid jak idzie marsz konfidenta to oficerów prowadzących nie może zabraknąć
13
Tak tylko przypomnę, ze jak nie zarazisz nikogo hivem to nie jesteś prawdziwym antyfaszystą
„Simon Mol (właściwie Simon Moleke Njie), kameruński pisarz od pięciu lat mieszkający w Warszawie, został Antyfaszystą Roku 2003. Tytuł przyznaje stowarzyszenie Nigdy Więcej„
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,1879506.html
0
@wasacz i ja tez nie wziąłem w tym udziału wiec tez jestem wśród tych osób. Fakt.
0
Adres siedziby tego nigdy więcej idealnie ich opisuje.
Adres siedziby Bagno 3 / 93, 00-112 Warszawa, Polska
Nigdy więcej „nigdy więcej”
1
@BorzyKrzys on już na zawsze będzie mi się kojarzył z tym
2
@Kozinho. @FCB_dimiC to ile macie lat, ze nie wiecie jak to się robi?
Zacytuje film testosteron: kopulować, kopulować i jeszcze więcej kopulować. ;)
3
@escarabajo a o demencji nic nie wspomniał?
0
@Saviola88 jeszcze widziałem, ze napisali, ze to niezgodne z zasadami fair play jak równość i szacunek XD.
Czy to znaczy, ze z tymi się nie chciał spotkać? Czy może ta równość jest, ale nie dla Mentzena? Hipokryci nie są przeciw dyskryminacji a samo dyskryminują
14
@Encore to Mbappe znów będzie miał w swoim zespole konkurencje do złotej piłki
0
@BorzyKrzys ok. Na Ibanezie to rozumiem, ze sytuacja jak się zderzyli kolanami. Co do Abrahama to chyba kopnięcia nie było, ale noga za wysoko podniesiona i rzeczywiście powinno być sprawdzone.
0
@Comentateiro czemu na 2 karne przekręcony?
0
Ciekawi mnie ile razy dzisiaj Smalling główkował
1
@hayek tych fotografów chyba tyle samo co całej reszty
0
@Nieznajomy z logika to jednak masz niewiele wspólnego albo tylko czytanie ze zrozumieniem kuleje u ciebie. Wystarczy tylko, ze udowodnisz swoje twierdzenie
1
@RivaldoVitorBorba nie wiem czy pod rękojmie tego nie można zakwalifikować.
0
@Ls0811 dzień konfidenta
0
@Nieznajomy może się dowiem. Szkoda, ze sam tego nie przeczytałeś.
Jeżeli cos uważasz za prawdziwe to dobrze to jeszcze udowodnić
5
Część przemówienia? Całe 2 zdania, ale zawsze fajny jest taki gest.
0
@Nieznajomy A może jednak ty masz problem z logiką. Jak stawiasz tezę to zwykle trzeba ja udowodnić.
Twierdzisz, ze nie każdy bogaty będzie złym posłem, ale nie podałeś przykładu takiego posła, który byłby dobry.
Jednocześnie jednego z najaktywniejszych posłów, stającego zawsze w interesie Polski nazywasz złym bo nie ma oszczędności. To jest ta twoja logika?
Odnosząc się do twojego przykładu to zatrudniasz np księgową sprawdzajac wcześniej jak wydaje swoje pieniądze i ile ma oszczędności? Chyba nie powierzasz firmy komuś kto nie potrafi och odłożyć?
To, ze nie jesteś w stanie pojąć, ze może mieć jakieś inne przychody oprócz pensji za prace w jednej fabryce całe życie np. Jakieś tantiemy, wolne zawody i strata jednego źródła dochodu nie musi oznaczać od razu mopsu, ale jak widać według ciebie bez umowy o prace i to na czas nieokreślony to nie da się przeżyć.
0
@wasacz Atletico
3
@Survier brakuje w tym równaniu tylko polityków, którzy dbaliby o interesy Polski.