0

@Kondziubarca mendes dba o swoich wiec za rok go sprzedadzą a i prowizja znów wpadnie

3

@shahman gorsze było tylko granie na deszczu i uderzenie głową mokrej skórzanej piłki.

1

@Danny Gaucho Ale jemu chodzi o ligi miszczów a nie mistrzów a tych Real może mieć i 50.

0

@wojopancer zdecydowanie Real jest miszczem XD

0

@Ostatnikrwawygang nie dziwie się bo jak widać ogólnie niewiele rozumiesz.

0

@Szmulek tylko Mourinho trenuje swoje zespoły maksymalnie 3 lata a jego cykl wyglądał tak, póki był na topie:
1 sezon wprowadza swoje zmiany, motywuje zawodników, osiąga dobry wynik, ale nie ten oczekiwany
2 sezon ma najlepszy - zawodnicy przemotywowani zapieprzaja ma boisku, ale osiągają zakładany wynik - mistrza
3 sezon zawodnicy już są wykończeni, nie wytrzymyją, wynik jest słaby a Mourinho odchodzi.

1

@adambądkowski93 a miał być nowym Neymarem jak przychodził do PSG

1

@hayek jak to dobrze, ze jest internet bo w życiu bym na to oznaczenie nie zwrócił uwagi. Nawet nie wiedziałem, ze jest cos takiego

1

Było, ze Barca nie wygrała mistrzostwa tylko Realowi nie chciało się go wygrać to teraz jest, ze City nie wywalczyło awansu tylko sobie go kupili.

0

@doc już nie raz przekonaliśmy się jak to w la masii wyglada z tymi talentami. Jednak trenerzy na treningach widza więcej niż my. Inna sprawa, ze może to szkolenie w Barcelonie w ostatnich latach nie jest najlepsze. Spójrzcie, w jakich klubach grają wychowankowie. Ciężko im się załapać do dobrych klubów. Tutaj moim zdaniem Real ma przewagę bo jednak ich wychowankowie lepiej sobie radzą poza Realem.

0

@Tibu częściowo mogę się zgodzić, ale jak moim zdaniem słusznie zauwazyl @Wychowanek ze za rewolucją kulturową z lat 60-tych i związanym z nią stosowaniem używek to jednak stały ruchy lewicowe i tacy ludzie byli wtedy raczej marginesem. Od tamtego czasu wartości zostaly przedefiniowane i to co kiedyś było niedopuszczalne dziś się akceptuje lub nawet gloryfikuje a narkotyki traktuje się jako zwykła używkę poprawiająca humor.

To tez ciekawe, ze ludzie nawet wiedząc jak te syntetyczne gowna są szkodliwe to i tak je stosują jak w przypadku tych „naszych” dopalaczy.

6

@Tibu „Zdegenerowane społeczeństwo, pogoń za pieniędzmi i seksem, brak więzi społecznych i takie są konsekwencje...”
Jasne, z tym się zgadzam, ale ta degeneracja nie wzięła się znikąd. Kiedyś w szkołach, w filmach jednak były przekazywane inne wartości a teraz rób co chcesz, narkotyki nie są złe itp. Chyba nie próbujesz mi wciskać tak jak pozostali, ze to wina konserwatystów choć jak zauważyłeś wielkiej różnicy między konserwatystami a demokratami nie ma

3

@aleksandrowielki tutaj się zgodzę, ale przypomnij mi czy w tych latach 80 90 miałeś takie sceny na ulicach? Była walka z narkotykami, która teraz jest negowana. Zamiast walczyć z powodem czyli narkotykami chcą tylko leczyć skutki i depenalizowac narkotyki

8

@Comentateiro tak się mnie przyczepiłeś i tych księży i nie wiem teraz czy dupa boli cię bo na każdym kroku jesteś ośmieszany czy raczej raczej przez tych księży cię boli. Twoja obsesja a punkcie księży i prawakow powinna być leczona.

Rozumiem, ze próbujecie mi wcisnąć kit, ze to wina konserwatystów bo od kiedy demokraci i lewactwo zaczeli indokrynowac ludzi to nagle takie cuda się dzieją i to na taka skale


4

@Hellrider dziwne bo jak ci konserwatyści rządzili to takich widoków nie było. Jeszcze w latach 90 czy 2000 nic takiego nie miało miejsca a opieka zdrowotna tez była płatna. Pozniej miałeś przecież obamacare i jakoś nie polepszyło to sprawy. wzmozyla się tez lewacka indoktrynacja dzieci w szkołach, w tv, ze możesz robić co chcesz bez żadnych konsekwencji i teraz masz efekty. Do tego wcześniej zawsze była rodzina, która pomagała w takich sytuacjach, a polityka lewacka prowadzi do jej rozbicia rodzin i takim człowiekiem nikt się nie przejmuje.
Do tego od ponad 10 lat te środowiska lansują tezę, ze wojna z narkotykami jest zła i należy tylko leczyć z nałogu stad masz efekty.
Jak to fajnie wyglada jak komuszki efekt swoich działań lubią zrzucać na innych.

9

@Ostatnikrwawygang a jak do tego wolny rynek wcisnąłeś? Czyżby te narkotyki były legalne? Oczywiście, ze lewak nie zaczął tej wojny, ale ja zakończył. Od ponad 10 lat lewactwo twierdzi, ze wojna z narkotykami jest zła i jedynie im więzienia zapełnia. Zamiast walczyć z tym chcą tylko leczyć same skutki bo w końcu lepiej zamykać za „mowę nienawiści”.Wiec tak, do tej epidemii swoja rękę mocno przyłożyło lewactwo i dziwnym trafem akurat w tych lewackich stanach takie widoki to norma.

0

@Emhyr a ja sadze, ze Dembele odejdzie po sezonie i obym miał racje.

2

@BorzyKrzys Zwycięstwo demokracji? Przecież teoretycznie każde wybory to zwycięstwo demokracji

1

@FCBparasiempre pięknie Gaurdiola spartolił pierwsza bramkę. Piekny lob Savicevica na 3:0.

1

@arasz1819 może na zachodzie drzewo to drzewo, ale za to baba to chłop i na odwrót.

5

We wczorajszym meczu bardzo mi się podobała gra Stones w pierwszej połowie. To co grał w środku, tworzenie przewagi, spokój. Piękne. Nie odłam ligi angielskiej i nie wiedziałem, ze jest teraz pomocnikiem.

Widać tez ze City mocno rozciągało Real i to co zauważył Wichniarek, ze Camavinga nie byl asekurowany i często zostawał 1na1. Po drugiej stronie Grealish często był podwajany przez Rodrygo natomiast Vini rzadko pomagał Camavindze. Kross tez nie mógł mu pomagać bo w środku City miało za dużo zawodników.
W pierwszym meczu skrzydłowi City cały czas byli podwajani i jedynie co mogli zrobić to podać do tylu. Tutaj tego miejsca mieli więcej.

Jedyne co jeszcze chciałem wczoraj zobaczyć to czerwo dla Carvajala. Liczyłem, ze nie wytrzyma ciśnienia i dostanie drugie żółtko, ale Carlo przezornie zdjął go z boiska.

3

@barcelonaLM i teraz cyk mandacik za używanie telefonu w czasie jazdy.
PS. Widać tam jakieś roboty drogowe wiec co się dziwi

0

@chavez Xavi jest tak dobrym trenerem, ze nawet po treningach u Pepa chłopaki nie mogą się u niego odnaleźć

0

@Vernon_Roche ale potrzeba szerszej ławki oznacza, ze taki skład grałby rzadziej. Tutaj jest raczej potrzeba lepszej opieki medycznej.

2

@reloaded i został niezauważony

0

@jacob345 pamiętam jak Boniek komentował finał LM z ManU. Pobudzony był tylko przy golu chyba Rooneya na 1:1 a tak to smętny cały mecz

2

@Kessie ma problem z Laportą bo ten na każdym kroku młóci Madryt i Tebasa? Jeżeli to co robi Laporta działa to w czym problem? Chyba lepiej pracować z ludźmi, których się zna i wie co potrafią niż z kimś zupełnie obcym.

2

@Herato „mam nadzieję że to pokolenie z PRL jak wreszcie umrze to będze większa świadomość w społeczeństwie”
Obawiam się, ze to płonne nadzieje. Nowe pokolenie jest chyba jeszcze gorsze a nie pamiętając komunizmu wydaje im się, ze to jest super bo równość i inne pierdoly wiec szybciej komunizm może wrócić.

1

Anglicy nie chcieli dodatkowo kupić Ferrara wiec zrezygnował.

0

Jedno proste pytanie i pozamiatane
https://streamable.com/2hr6ra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?