ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Gdyby nie ta mentalność narodu to więcej dziewczyn by się kur.iło. Ale wszystko jeszcze przed nowoczesnymi Polkami.
http://video.twimg.com/ext_tw_video/1650852103420538882/pu/vid/576x768/K_4LnmQZOfaWqS74.mp4
3
@kamyk_23 A ty bierzesz ma poważnie jakiegokolwiek polityka?
4
Nieźle można się naciąć. To jest jawne oszustwo.
https://streamable.com/6o1f6o
0
@Ojciec5tkidzieci a myślałem, ze czarnym humorem jest nazywanie go profesorem
0
@Ojciec5tkidzieci mam problem z alkoholem. skończył mi się.
0
@hayek zastawia mnie jaki artykuł ustawy złamali bo jak się orientuje to piwo można reklamować pod pewnymi warunkami.
Ps. Z ta ustawa z czasow komunizmu o przeciwdziałaniu alkoholizmowi to tez niezłe jaja. Ostatnio chyba Lisa wysłali na badania psychiatryczne za reklamę alkoholu w gazecie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
11
Kilka słów prawdy o tej idiotce z tytułem profesora, ktora jedyne co potrafi to kłamać i to w dodatku za nasze pieniądze.
0
@IAmLegend jakieś stare bo jeszcze Totenham był w czwórce
2
@arasz1819 nie napisałeś, ale zasugerowałeś na kogo nie głosować.
To, ze nie ma nadziei to się zgadzam. Co prawda troche im spadło poparcie bo chyba mieli pod 40%, ale dla mnie ta głupota dotyczy obu stron. Zarówno głosujących na PIS jak i na PO bo zapominanie o złodziejstwie i matactwach poprzedników również jest głupotą. Wiec w tym momencie można powiedzieć, ze ponad 60% z cała pewnością to debile.
Taka komunistyczna mentalność już została. Wcześniej Moskwa mówiła co mamy robić, teraz robi to Bruksela z Waszyngtonem.
1
@arasz1819 Czyli najważniejsze to noe nie głosować na tych tylko ze względu na ustawę o zbiórkach.
Pal licho zamordyzm covidowo-szczepionkowy, dalsze rozdawnictwo w którym wszyscy się prześcigają czy paranoje klimatyczna. Najważniejsze są zbiórki i należy głosować na tych co byli przeciw tej ustawie
0
@okiemtypera_lucaxx95 wszystko pod warunkiem, ze nie chcialby pozniej bawic sie w lekarza z innymi 6-latkami.
0
@Matheu12 a brak istnienia panstw narodowych spowodował pierwsza wojne światowa.
I nie, nie stad obrzydzenie wobec panstw narodowych. Przeciez dla komunistow narody nie istnieją a liczy sie tylko proletariat wiec to co napisales o wplywie wojny na ten cytat to bzdura.
Do tej pory to nie był prawdziwy komunizm, ale ten juz na pewno bedzie tym prawdziwym i na pewno sie uda
0
@tristan87 bo kasy brakuje a tak to marketing, koszulki i kasa bedzie leciała
0
@FCB_dimiC nie wiem, ale w nowym samsungu nie bylo wtyczki tylko sam kabel
0
@draxidox "ugruntowany konsensus naukowy" XD to jest tak glupie, ze aż śmieszne.
Ciekawe czy to ten sam konsensus?
https://zapodaj.net/075e2310ac511.jpg.html
0
@FCB_dimiC samsung tez juz ich nie dodaje
0
@Criss18Barca a jak jestes na b2b i wystawiaz fakture to do jakiej instytucji zadzwonisz jak ci nie zapłaci?
7
@RosjaninBut 1.wskaz mi tę jego antyukrainską narracje. Poprosze cytat z odnosnikiem
2. Jaka wojna jest w Polsce, ze jest ona problemem tego kraju?
3. Nie wiedzialem, ze armia tez jest problemem. Powiedzialbym, ze raczej jej brak albo brak uzbrojenia, ktore dodatkowo oddajemy za free.
4.kolejne lewackie bzdury o nierownosciach spolecznych. Co to jest? XIX wiek?
5. Sojusze? Moze wlasnie czas, aby wreszcie prowadzic polityke wielowektorowa, ktora nam sie oplaci anie wstawac z kolan po to, aby upasc na twarz i sobie glupi ryj rozwalic.
6. Rzeczywiscie niskie podatki to najwiekszy problem bo ludzie w Polsce mogliby na nich skorzystać.
7. Co to znaczy "coś budować z Ukraińcami"? Czy znaczy, ze oni placa a my odbudowujemy czy raczej my placimy za to, aby Niemcy odbudowywali?
8. A moze dobrzy byloby, aby ktos wreszcie realizowal cos w polskim interesie?
0
@BorzyKrzys rozumiem wegiel, piwo czy samochod, ale co zrobily im karty?
0
@kuz na skrzydle zobaczyłbym tego Estanisa, ale z jakąś slabsza druzyną
0
@tristan87 a co sie stało? Czad czy ktos ich zaatakował?
0
@Ojciec5tkidzieci tylko nie kupuj dzisiaj wafelków bo policja prewencyjnie Cię zgarnie
0
@JohnnyBarca 4 stopien - gra w Barcelonie, pół roku.
1
@Deviler kochani, a czy chociaż się zadławił?
0
@neymar77 1. widac znał sie i wiedział wiecej niz inni. Czemu na trenera Barcy wzieli Xaviego a nie Michela Jordana?
2. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze duzo wyzsze?
3.masz wyraznie napisane w komentarzu, ze wtedy powstal odpowiedni dział. Wystarczy czytac ze zrozumieniem.
0
@Emhyr wracaj bo trzeba podbić cenę przy sprzedaży
0
@tristan87 w europarlamencie dobrze płacą
0
@Zoker wszystko zależy od tego jak podchodzą do tych dokonań