16

Gdyby nie ta mentalność narodu to więcej dziewczyn by się kur.iło. Ale wszystko jeszcze przed nowoczesnymi Polkami.

http://video.twimg.com/ext_tw_video/1650852103420538882/pu/vid/576x768/K_4LnmQZOfaWqS74.mp4

3

@kamyk_23 A ty bierzesz ma poważnie jakiegokolwiek polityka?

4

Nieźle można się naciąć. To jest jawne oszustwo.
https://streamable.com/6o1f6o

0

@Ojciec5tkidzieci a myślałem, ze czarnym humorem jest nazywanie go profesorem

0

@Ojciec5tkidzieci mam problem z alkoholem. skończył mi się.

0

@hayek zastawia mnie jaki artykuł ustawy złamali bo jak się orientuje to piwo można reklamować pod pewnymi warunkami.

Ps. Z ta ustawa z czasow komunizmu o przeciwdziałaniu alkoholizmowi to tez niezłe jaja. Ostatnio chyba Lisa wysłali na badania psychiatryczne za reklamę alkoholu w gazecie.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

11

Kilka słów prawdy o tej idiotce z tytułem profesora, ktora jedyne co potrafi to kłamać i to w dodatku za nasze pieniądze.


0

@IAmLegend jakieś stare bo jeszcze Totenham był w czwórce

2

@arasz1819 nie napisałeś, ale zasugerowałeś na kogo nie głosować.
To, ze nie ma nadziei to się zgadzam. Co prawda troche im spadło poparcie bo chyba mieli pod 40%, ale dla mnie ta głupota dotyczy obu stron. Zarówno głosujących na PIS jak i na PO bo zapominanie o złodziejstwie i matactwach poprzedników również jest głupotą. Wiec w tym momencie można powiedzieć, ze ponad 60% z cała pewnością to debile.

Taka komunistyczna mentalność już została. Wcześniej Moskwa mówiła co mamy robić, teraz robi to Bruksela z Waszyngtonem.

1

@arasz1819 Czyli najważniejsze to noe nie głosować na tych tylko ze względu na ustawę o zbiórkach.
Pal licho zamordyzm covidowo-szczepionkowy, dalsze rozdawnictwo w którym wszyscy się prześcigają czy paranoje klimatyczna. Najważniejsze są zbiórki i należy głosować na tych co byli przeciw tej ustawie

0

@okiemtypera_lucaxx95 wszystko pod warunkiem, ze nie chcialby pozniej bawic sie w lekarza z innymi 6-latkami.

0

@Matheu12 a brak istnienia panstw narodowych spowodował pierwsza wojne światowa.
I nie, nie stad obrzydzenie wobec panstw narodowych. Przeciez dla komunistow narody nie istnieją a liczy sie tylko proletariat wiec to co napisales o wplywie wojny na ten cytat to bzdura.

Do tej pory to nie był prawdziwy komunizm, ale ten juz na pewno bedzie tym prawdziwym i na pewno sie uda

0

@tristan87 bo kasy brakuje a tak to marketing, koszulki i kasa bedzie leciała

0

@FCB_dimiC nie wiem, ale w nowym samsungu nie bylo wtyczki tylko sam kabel

0

@draxidox "ugruntowany konsensus naukowy" XD to jest tak glupie, ze aż śmieszne.
Ciekawe czy to ten sam konsensus?
https://zapodaj.net/075e2310ac511.jpg.html

0

@FCB_dimiC samsung tez juz ich nie dodaje

0

@Criss18Barca a jak jestes na b2b i wystawiaz fakture to do jakiej instytucji zadzwonisz jak ci nie zapłaci?

7

@RosjaninBut 1.wskaz mi tę jego antyukrainską narracje. Poprosze cytat z odnosnikiem
2. Jaka wojna jest w Polsce, ze jest ona problemem tego kraju?
3. Nie wiedzialem, ze armia tez jest problemem. Powiedzialbym, ze raczej jej brak albo brak uzbrojenia, ktore dodatkowo oddajemy za free.
4.kolejne lewackie bzdury o nierownosciach spolecznych. Co to jest? XIX wiek?
5. Sojusze? Moze wlasnie czas, aby wreszcie prowadzic polityke wielowektorowa, ktora nam sie oplaci anie wstawac z kolan po to, aby upasc na twarz i sobie glupi ryj rozwalic.
6. Rzeczywiscie niskie podatki to najwiekszy problem bo ludzie w Polsce mogliby na nich skorzystać.
7. Co to znaczy "coś budować z Ukraińcami"? Czy znaczy, ze oni placa a my odbudowujemy czy raczej my placimy za to, aby Niemcy odbudowywali?
8. A moze dobrzy byloby, aby ktos wreszcie realizowal cos w polskim interesie?


0

@BorzyKrzys rozumiem wegiel, piwo czy samochod, ale co zrobily im karty?

0

@kuz na skrzydle zobaczyłbym tego Estanisa, ale z jakąś slabsza druzyną

0

@tristan87 a co sie stało? Czad czy ktos ich zaatakował?

0

@Ojciec5tkidzieci tylko nie kupuj dzisiaj wafelków bo policja prewencyjnie Cię zgarnie

0

@JohnnyBarca 4 stopien - gra w Barcelonie, pół roku.

1

@Deviler kochani, a czy chociaż się zadławił?

0

@neymar77 1. widac znał sie i wiedział wiecej niz inni. Czemu na trenera Barcy wzieli Xaviego a nie Michela Jordana?
2. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze duzo wyzsze?
3.masz wyraznie napisane w komentarzu, ze wtedy powstal odpowiedni dział. Wystarczy czytac ze zrozumieniem.

0

@Emhyr wracaj bo trzeba podbić cenę przy sprzedaży

0

@tristan87 w europarlamencie dobrze płacą

0

@Zoker wszystko zależy od tego jak podchodzą do tych dokonań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?