0

@lukasz222 reszta wypowiedzi to twoja wiec po co mam ja komentować? Z częścią się zgadzam, z częścią nie dlatego pytam o konkret.

Czy przypadkiem ta ustawa, tzw kompromis, była niezgodna z konstytucją napisaną i przyjętą przez lewice?

1

Jak ktoś ma przydomowa oczyszczalnie to musi się przygotować na spore podwyżki. Kolejne wspaniałe przepisy z UE oczywiście dla naszego dobra, ale za to przynajmniej liczba urzędników wzrośnie XD. Najlepiej zmusić wszystkich do podpięcia się do kanalizacji a pozniej rzucać ceny z kosmosu jak ze śmieciami.



A tu jeden z komentarzy spod filmu: Duże oczyszczalnie wprowadziły nową cenę na tego rodzaju ścieki - do tej pory cena za zrzut 1m3 wynosiła ok 10 zł i można było to zmieszać z nieczystościami z szamb które wozi się codziennie. Na dzień dzisiejszy cena za 1m3 ścieków z przydomowej oczyszczalni wynosi 100zł i nie można mieszać z szambami - czyli zabieram 1 oczyszczalnie przydomową i prawie z pustą beczką trzeba jechać na oczyszczalnie. Oczyszcalni przydomowych nie robi się codziennie tak jak szamba więc zgrać 2-3 klientów z okolicznych miejscowości na ten sam dzień i o określonej godzinie graniczy z cudem.
Do oczyszczalni mam ok 25km w jedną stronę , taki kurs do klienta- na oczyszcalnie i z powrotem trwa 2h a czasami 3h jak są kolejki na zrzucie w oczyszczalni, auto na takiej trasie zużywa 20 litrów diesla, więc sumując te wszystkie składniki wychodzi taka cena

0

@lukasz222 Np do czego chce Cię zmuszać? Chce obowiązki chodzenia do kościoła czy co? Proszę o konkrety bo ogólniki to różne można rzucać.

1

@Sulimo oj wyszedł skoro nawet ty wiesz, ze to żart.

1

@Kapitan hawk zależy od składu, jak mocno będzie eksperymentował. Garcia w pomocy+ jakiś młokos (nie licząc Gaviego). W ataku Ferran, Fati wiec ciężko o bramkę. Do tego Lewy tez ostatnio nie strzela. Ile płacą za 1X?

1

@IronSanHybrid racja. Widać praktycznie od samego początku wynosił informacje

1

@IronSanHybrid i ten klapek na koncu XD

0

@IronSanHybrid ale w 2001 nie było ZSRR

7

@Vernon_Roche i teraz nie wiem czy robisz sobie jaja czy nie ;)

1

@osa91 to podam kilkavcytatów z Biblii:
Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością
Tak też Sodoma i okoliczne miasta, które w podobny do nich sposób oddały się rozpuście i przeciwnemu naturze pożądaniu cudzego ciała, stanowią przykład kary ognia wiecznego za to
Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
I jeszcze jest pare innych wiec obiektywnie laczenie Matki Boskiej ze zboczeniami jest obrazą.

Moze nazizm zapozyczyl pewne elementy z faszyzmu, ale sie z niego nievwywodzi. Połaczenia takiego dokonali sowieci bo nie, aby niemiecką socjaldemokracje kojarzono tez z nimi. wracając do poczatku dyskusji to w ideologii faszyzmu nie było rasizmu. Pojawil sie dopiero po wplywach wywieranych przez nazistów. Jak tez kojarze to pełna nazwa nsdap to Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Ciekawe z czym moze sie to kojarzyć? Jak kojarze faszyzm byl wvopozycji do ruchów robotniczych.
To ladnie ten nazizm wywodzi sie faszyzmu jezeli gospodarczo jedyny jedynyvwspolny punkt to interwencjonizm co i tak jest nieprawdą.

Takim miales byc zboczeńcem historycznym a nie wiesz, ze angole chociazby w latach 50-tych ubieglego wieku zakladali obozy w Kenii. A ten Wietnam to wedlug ciebie tez był przed 1918?

Jeszcze raz - w Niemczech nie było faszyzmu, był nazizm co z faszyzmem ma niewiele wspólnego. Oo, i coś nowego, Japonia była też faszystowska? To coś nowego.
To ponowie pytanie. Ile jest ofiar faszyzmu jesli juz wiemy, ze Niemcy i Japonia nie byly faszystowskie?

0

@lukasz222 problem w tym, ze on tez nikogo nie zmusza nawet do zwyklego slubu, ale juz np do elektrykow jestesmy zmuszani

0

@osa91 tak jak myslalem, czysta hipokryzja. Jedno ci przeszkadza, ale drugie nie jest problemem bo akurat w to nie wierzysz.

No tak, narodowa socjaldemokracja to ruch prawicowy wywodzący sie z faszyzmu XD. Takim jestes zboczencem historycznym a takie bzdury wypisujesz. A to "sporo" to jakies pojecie historyczne na ilosc ofiar czy nie potrafisz podac?

To cos slabo jednak z ta historia u ciebie. Tak na szybko przypominam sobie Wietman i masakre w cywilów w My Lai. Juz nie wspominajac ile dzieci do tej pory rodzi sie tambchorych po tych toskynach, ktore zrzucali. Poczytaj tez co wyprawiali w Ameryce Poludniowej.
A Angole i zakladanie obozow smiercie w Afryce i to jeszcze przed Hitlerem?
Ale tak to tylko skutki uboczne wprowadzania demokracji XD
A gdzie widzisz te obrone? Tylko zwracam uwage na glupoty, ktore wypisujesz.
A do psychiatry licze, ze sam chodzisz bo co orawda glupoty tym nie wyleczysz, ale hipokryzje mozesz sprobowac

1

@osa91 ale mowimy o krzyzu celtyckim a nie swastyce, chyba, ze o tej z ciasteczek.
Na obraze uczuc religijnych jest chyba artykul kk. Przeszkadzają ci transparenty pietnujace dewiacje, ale juz z obraza katolików jest ok?
A przeszkadza ci kult bandery i czerwono-czarna flaga?
Potocznie stalinowska Rosja, a skad wiesz, ze nie chodzilo mi o Republike Rosyjską?
To jeszcze skoro faszyzm jest tak zbrodniczy to ilu ludzi wymordował bo tzw panstwa demokratyczne jak USA czy GB maja jednak sporo ofiar na sumieniu.
I czy to przypadkiem nie w tej demokracji była segregacja rasowa?

0

@osa91 jakoś polska prokuratura i policja mają co do tego znaku jednak inne zdanie.
Czyli wedlug ciebie stalinowska Rosja była faszystowska bo tepili pederastów?

0

@osa91 co jest nie tak z krzyżem celtyckim? Przeciez krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół katolicki jako religijny symbol chrześcijan.
A te homofobiczne transparenty to wpisują sie w jaki rodzaj symboli bo o nich pisales?
I czemu uwazasz, ze cos homofobicznego od razu musi byc faszystowskie?

0

@osa91 pod jakimi faszystowskimi symbolami chodzili bo to co napisales jest w stylu "bo w Ameryce Murzynów biją"

8

Komentarz usunięty

8

@IronSanHybrid to mało ważne. Wazniejsze, ze Mentzen chce wziać nierozerwalny slub.

2

Tyle komentarzy o Konfederacji co w ostatnim tygodniu tutaj było to nie widziałem przez ostatnie 3 lata.
Boli was wielka Konfederacja?

0

@sonek boją się potężnej Konfederacji

0

@Hellrider jedynie jak to moge skomentować to wielkie XD.
Widze, ze niektorzy nadal wierza w wielką, mordercza pandemie i tylko szczepienia nas przed tym uchroniły. XD
Ile razy sie szczepiles i czemu tak mało?
I jeszcze smiesz twierdzic, ze to nie było zabieranie wolności. Lockdown był taki prowolnosciowy?
Co do reszty to nawet szkoda komentowac.
Ps. Ile masz lat bo chyba nie pamietasz rzadow 2007-2015

1

@Nano22 tylko po saunie. Natomiast w lecie proponuje brać cieply prysznic. Po zimnym wychodzisz na slonce i jestes caly spocony a po cieplym nie.

3

@ChessInfo moze taka, ze Bokek sam sie do tego przyznał? Chyba u Stokrotki w programie powiedzial, ze zrobil to po to, aby rozpracowac sb

0

@Azi to jeszcze raz zaoytam czemu to nie bylo powodem odrzucenia. Przypominam, ze za 2020 tez poczatkowo odrzucili. Jak czytalem te konta sa dla kazdego okregu oddzielnie. A ze nie we wszystkich okregach Korona dzialala to czesc z nich nie mialo zadnych ruchow na koncie stad tez historii na nich nie bylo. Nie wiem jak w tym przypadku, ale niedlugo zobaczymy.
Tak samo czemu te 500zł z zagranicy nie bylo powodem odrzucenia? Bo moze zostaly pieniadze zwrocone?

0

@Azi albo ty widzisz to co chcesz. To czemu to nie bylo powodem odrzucenia?

1

@Azi cale 500zł z zagranicy dostali. Cala kampanie by za to zrobili.
Ale przeczytales artykuł i wiesz co bylo powodem odrzucenia?
To zacytuje: Jak zaznaczono, formalnym powodem odrzucenia sprawozdania było zlecanie zakupów u osób fizycznych, a następnie zwracanie im pieniędzy przelewem.
Szkoda, ze nie wyjasnili o co w ty chodzi.

1

@Hellrider czy to nie PO chciało jeszcze wiekszego zamordyzmu szczepionkowego, lockdownow, zabierania wolnosci niezaszczepionym przeciw covodowi? Wedlug ciebie to nie jest odbieranie wolnosci?

4

@barcelonaLM a jak rozwiazali bo wcześniej czytalem, ze wymyslili doplaty dla rolnikow? Nic inngo nie potrafia wymyslic poza doplatamivz naszych pieniedzy

0

@Tomo1989 a wystarczy nie byc ignorantem i sprawdzic jak Orlen juz dawno wszedł w energie odnawilna i jak mocno w niavinwestuje.

2

@Tomo1989 tak tylko przypomne kto mu za to płaci. https://streamable.com/pa4s8d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?