ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@arasz1819 po nicku arasz nie warto czytac dalej bo i tak nie ma pojecia o czym pisze.
59
Ludzie naprawde są coraz głupsi, jeżeli Wystarczy zrobić taki paszkwil nie przedstawiając dodawkowo żadnych dowodów i nagle wszyscy twierdza, ze Jan Paweł 2 ukrywał i chronił pedofilów. Ciekawe, ze za życia nikt tego nie robił a nawet te same gazety chwaliły za walke z pedofilią w kościele.
Tak, Jan Paweł 2 walczył z pedofilią w kościele za co w roku 1994 otrzymał tytuł „Człowieka Roku” amerykańskiego tygodnika Time. Redakcja uzasadniała: „W roku, w którym tak wielu ludzi oglądało upadek wartości moralnych albo próbowało usprawiedliwić złe postępowanie, Papież Jan Paweł II z całą mocą głosił wizję prawego życia i wzywał świat do jej przyjęcia. Za tę jego niezłomność, czy też bezwzględność - jak powiedzieliby jego krytycy - został ogłoszony Człowiekiem Roku”. Co ciekawe było to właśnie po tym jak zainicjował walke z tym zjawiskiem w kościele w USA.
Tak jeszcze przypomne jak Niemiecki Der Spiegel już po śmierci Jana Pawła II pisał o Nim: „nie trzeba nawet dodawać, że nakazywał postępować jak najsurowiej wobec winnych pedofilii we własnych szeregach”.
Teraz paru śmieszków jedyne co potrafi napisac to, ze Wojtyła ukrywał pedofilie nie podając żadnych dowodów. Żal mi takich ludzi probujacych niszczyc autorytet nie posiadając dowodów.
0
@Emhyr połowę użytkowników tej strony trzeba byłoby pożegnać
0
@Tarins ale to Barcelonie mieli sedziowie pomagac. Gdyby nie var to nadal by krecili.
0
Grado ostatnio jak oglądałem to fajnie sędziuje i pozwala grać, czasem aż za bardzo. Nieraz za mało kartek pokazuje chociaż się należą.
0
@Cygan BRC tylko na razie żadnych dowodów nie podałeś. To, ze cos ukrywają to jest pewne, ale mowa jest o czymś innym. Skąd masz wiedze, ze Wojtyła ukrywał pedofili a Sapieha nim był?
0
@Cygan BRC i na co jest to dowód? Ze został przeniesiony ze wzgledu na prace naukowa? Gdzie tam jest cos o pedofilii? Do tego pisza, ze byl agentem sb wiec jesli byl pedofilem do sb go chroniło wiec skad wiesz, że Wojtyła wiedział?
A co to za ksiadz, o ktorym piszesz? Jak sie nazywa i czy znał sie z nimi, że wie takie rzeczy? Może to kolejny sbecki konfabulant. Może ich nigdy na oczy nie widział? Podali chociaż nazwisko?
0
@Cygan BRC przeciez nikt nie chce dostepu do akt Wojtyły wiec to głupie pytanie. Akta Wojtyły są przecież ogólnie znane.
A dlaczego nie wpuszczają ich do archiwum? bo nie muszą, bo nie chcą, bo po co mają wpuszczać dziennikarzy akurat tvnu. Wystarczy?
0
@Cygan BRC nie, nie trzeba żadnych dowodów, wystarczy tylko, ze ty tak twierdzisz.
Sapieha był pedofilem bo tak uważasz. To Wojtyła na pewno też. Wystarczy, ze tak twierdzisz a dowody niepotrzebne. To nie ja mam szukac dowodów na niewinność. Pokaż choć jeden wiarygodny dowód winy bo chyba tak to powinno działać.
Ale tobie wystarczy prosty banał "bo wszyscy to wiedzieli" i juz kazdy musi w to uwierzyc.
Tak jak napisalem wcześniej, ze juz takvw to wierzysz, ze nawet w dowody niewinnosci bys nie uwierzył
0
@Cygan BRC widze, ze jestes juz na takim etapie, ze nie potrzeba ci zadnych dowodów, wystarczy samo przekonanie, ze na pewno tak jest jak myslisz. Pewnie nawet jakbyś zobaczył dowody na niewinność to i tak bys w nie nie uwierzył.
0
@Cygan BRC czyli świadkowie po 50 latach (prawie 20 po smierci Papieża) sobie przypomnieli i na pewno są wiarygodni.
A akta są albo ich nie ma. Jak sie robi taki reportaż to dowody powinno sie miec, a nie liczyc na to, że moze cos sie znajdzie. Komuchy od zawsze kierowali sie zasadą, ze rzuć gównem a coś sie zawsze przyklei.
0
@Cygan BRC to czekaj. Napisales, ze po reportażu nie masz wątpliwości, że Papież wiedział, ale nie jestes w stanie podać żadnego dowodu, ktory by na to wskazywał?
Czyli dowody są, ale nikt ich nie widział bo kuria nie pozwala XD.
0
@Cygan BRC ale czy możesz w takim razie wskazać te dowody pokazane w reportażu?
0
@Rastafarnianin co to znaczy "tuszowanie poznania prawdy"?
Czyli podsumowujac dowodow żadnych nie mają i liczą, ze moze cos znajda?
1
@Rastafarnianin czyli brak dowodów jest dowodem?
0
@Mathew16 nadal w twoim opowiadaniu nie ma nawet podanego motywu. Jakie korzysci mieli zamiar osiagnąć?
3
@Mathew16 durna historyjka bo nie wskazałes jakie korzysci mialy przez to zostac osiagniete, a chyba to jest najwazniejsze
0
@Azi niedomówień? Raczej hipokryzji.
1
@Azi a mogła dopisac czemu to polskie stocznie ich nie wybudowały
0
@Tomo1989 przeciez sołtysi nieraz nawet nie dostają tyle a tu dodatek wiekszy od diety
2
@szkutnik91 swietny na prawą strone bo tam są braki. Swietny drygling, szybkosc. Gdyby tylko miał lepszy strzał i bylby idealny
0
@FcPortoFan1999 niestety tak, chociaz mysle, ze przed powrotem zaczy jeszcze o jakąś lige belgijską
1
@FcPortoFan1999 moze źle zrobił, że poszedł do ligi najwiekszych rzeźników. Gdyby wybrał np. Włochy mogłoby być inaczej. Zresztą Bielik w tych nizszych ligach angielskich też ciagle kontuzjowany
7
@Essos top 4 bo przed nim Ansu, Ferran i Raphinha
1
@FcPortoFan1999 czy to znaczy, ze mają nie próbowac sił w "prawdziwej" piłce tylko siedziec w naszym grajdołku?
0
@Tasde a widze, ze z Elche pauzowal
0
Jeżeli po 5 kartach sie pauzuje to kiedy Vinicius pauzował w LL jak widze, ze dostal chyba 8 kartke.
0
@Uukasz_93 nie widzialem meczu, ale z Twojego opisu to wygląda jak ustawiony pod zakłady mecz.
1
@Kazragore ciekawe jakby sie skończyło, gdyby to nauczyciel zrobił z 16-letnia uczennicą?
8
@FcBarcelonaFanMSN był słaby