1

@TheNekro94 zgadza się. A VAT wcale nie lepszy bo wydając pieniądze, które już były opodatkowane przy każdym zakupie płacisz kolejny podatek.

0

@ChessInfo ale nikt nie powiedział, ze za nic będą auta odbierać. Ty to nazywasz teoria spiskowa a ja zwykłą obserwacją, że wszystko zmierza w tę stronę, aby ludzie nie posiadali samochodów, zaczynamy od pijaków, pozniej pseudoekologów i zabieramy wiekowe auta, pozniej kolejny przepis, ze za przekroczenie prędkości odbieramy auta i tak powoli pozbawiamy ludzi środka transportu. Wiec wychodząc od A dochodzimy do tego E.

0

@Azi Naiwne jest myślenie, ze państwo powinno zabierać ludziom tak duże kwoty bo lepiej wie jak je wydać.

1

@TheNekro94 dobra, to muszę cię przeprosić bo rzeczywiście można i tak to rozumieć. Ja interpretowałem to odrobine inaczej.

0

@ChessInfo jak to nie ma? To jest to przesuwanie granicy. Najpierw zabierzmy pijakom a pozniej piratom drogowym itd.

Co do twoich przykładów to były zwyczajnie głupie. Choć może drugi przykład niekoniecznie bo już słyszałem postulaty lewicy o prawie głosu dla zwierząt domowych lu coś w tym stylu.

9

@TheNekro94 to ci wytłumaczę bo jakaś tępota cię dopadła i masz ciężko z myśleniem.
Nie chodzi o sam zwrot i naliczanie zaliczki. Chodzi o same podatki i zabieranie sporej części dochodu. I nie ważne czy mam zwrot, dopłatę czy jestem na zero jak i tak sporo pieniędzy zostało mi zabranych.

8

@TheNekro94 To pracodawca robi ci zwrot podatku? I rozumiem, ze według ciebie pracodawca dla siebie bierze te zaliczki podatku. Wiec kto tu pierdzieli?

0

@ChessInfo A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak okno Overtona? To najpierw poczytaj.

1

@Comentateiro idac twoim tokiem "myślenia" rozumiem, że twój szef byłby odpowiedzialny za to, ze np kradniesz.

0

@priest9999 tylko ja miałem wrażenie, ze Sergi był bliżej Viniego i był przed nim wiec łatwiej miałby go zablokować. Gdyby ruszył do niego to Busi by pewnie oduścił i został bliżej Camavingi.

0

@priest9999 to fakt, ale tam też fatalnie zmienił pozycje z Kounde przez co Nacho miał zostawione za dużo miejsca. Co do podwojenia to własnie miedzy nim a Viniciusem był jeszcze Roberto, który odpuscił zupełnie.

0

@Faro no i? Pytam o zachowanie w tej akcji

1

To teraz ktos powie co przy bramce dla Realu wyprawiał Sergi Roberto? Najpierw zupełnie uciekł mu Camavinga a później odpuścił Viniciusa mimo, ze był bliżej niego niz Busquets. Dobrze, że odkupił winy strzelając bramkę.

3

Zauważyliście jak O Laboga wczoraj zmienił gadkę odnośnie sprawy Negreiry? Najpierw chciał kar do 3 pokoleń wstecz, odjęcia punktów czy co tam jeszcze a wczoraj nagle mówił o specyfice ligi hiszpańskiej, o byłym prezesie Deportivo, który tylko się śmiał z tej afery i mówił, ze to dopiero wierzchołek i wyjdą znacznie większe kwiatki z innymi drużynami. Mówił tez o ustawianych meczach w Hiszpanii, ze np. Gabi za ustawianie nie dostał żadnej kary itd.
Dziwna zmiana retoryki wiec może być albo ciekawie albo zamiotą wszystko pod dywan i tylko Barca ucierpi wizerunkowo. Bo i tak każdy będzie pamiętał o fakturach niezależnie od tego jak skończy się to w sądzie.

0

@escarabajo ale to chyba nie do końca tak działa bo chyba sa jeszcze prawa do wizerunku, ktorymi pzpn chce zarzadzac. Czy wyobrazasz sobie, ze przyjezdza Lewy na kadre, musi zagrac w reklamie dla reprezetacji i nie dostaje za to kasy bo tak podpisał?

1

@Compadre wczoraj ktos wrzucil oferte c+online za 20zł, ale dla nowych kont. Niestety bez eleven

0

@tadzik447 przecież cały czas piszą o nowych wariantach, ale nikogo to nie interesuje bo przecież Putin jednym ruchem zlikwidował covidka.

1

@Comentateiro zrobisz logiczny postęp jak przestaniesz durnoty wypisywać.
Ty swietujesz tylko pedofilii w sutannach? A co z pozostałymi jak celebryci czy tęczowi? Oni sa dla ciebie ok?
Ten jak już ci całkiem padł na mózg czy to tylko głupota?
Przypomnij mi, gdze broniłem gwałcicieli?
Typowy rezydent Tworek, ktoremu powinni odebrać internet z durnoty, ktore wypisuje.
Teraz juz mnie nie u ciebie nic nie zdziwi bo widze, ze bronisz tylko tych co niesłusznie oskarzaja innych podając nieprawdę.

0

@mordini123 to dla nowych?

0

@Conradxc ok, bo pamietam ja sie śmiałem z koleżanki, że jej facet wziął z nią ślub tylko dlatego, że wyjezdzał na kontrakt do Niemiec i chciał płacić niższy podatek

1

@Survier a w Niemczech nie trzeba przypadkiem płacić bykowego?

3

@draxidox a może tylko my jesteśmy takimibfrajerami, ktorzy oddają sprzet za darmo? Wychodzi na to, że Słowacja oddając swoje samoloty otrzyma w ramach rekompensaty nowy sprzęt.
https://streamable.com/n7o2x6

107

I to powinno czekać każdą laskę, która niesłusznie oskarży kogoś o gwałt. Została skazana na osiem i pół roku więzienia za fałszywe oskarżanie mężczyzn o gwałt i pobicie

https://www.rp.pl/przestepczosc/art38120541-wielka-brytania-falszywie-oskarzeni-o-gwalt-chcieli-odebrac-sobie-zycie

0

@kynio302 gapią sie bo jest zimno a ta bez płaszcza chodzi.

0

@Hadim przestan juz płakać. Najpierw piszesz jakies bzdury nie zwiazane z tematem a teraz do tvn wysyłasz. Ogarnij sie albo powstrzymaj przed durnymi komentarzami.

0

@Hadim a na jakich dokumentach sb opierał sie ten reportaz? Moze konkretnie bo tylko płaczesz o Wałese, gdzie jak dobrze kojarze sam podpisał dokumenty.

0

@Hadim a była w tym reportażu mowa o jakichś spreparowanych przez sb dokumentach? Pytanie wymagające odpowiedzi.

0

@Ostatnikrwawygang tylko ksiadz, o ktorym było w tym reportazu, ze zostal przeniesiony był przecież tajnym wspolpracownikiem sb, ktore ukrywalo jego wystepki wiec tak, mógł o tym nie wiedzieć.

Co do raportu mccaricka to jest tam przeciez napisane, ze dostał list odnośnie plotek z mccarrickiem w roli głównej i sprawa była badana czy to co było tam zawarte jest prawdą. 4 biskup badało sprawe i stwierdzili, ze są to plotki i nie dowodów na ich potwierdzenie.

0

@Awtameok_Klana twierdzisz, ze budowanie kosciołów odbywało sie dzieki współpracy z PRLem? To widze, ze nie wiesz jak budowano te koscioły. To ludzie sami dostarczali materiały na budowe, to ludzie po pracy szli i sami budowali te kościoły.
Ro ma byc twoj dowod na współprace kosciola z prlem?

A czemu dobrze, ze spalono te dokumenty? Chyba lepiej byłoby wiedziec kto i co robił.

0

@fotohobby jakie 2 opinie? Miał donos, którego zlecił zbadanie.
Czy jak policja ma donos to od razu zamyka tego na kogo jest donos czy dopiero bada sprawe, aby dowieść jego prawdziwości lub nieprawdy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?