ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@osa91 to ona skonczyla prawo? Przypomnij kiedy i gdzie bo jak kojarze to ona jest po filozofii lub czyms takim. Ta jej inteligencja czym sie objawia? Ze nie zna cech płciowych ludzi?
0
@misteriosoVEB nawet wtedy tez jest lepszy od komoruskiego bo tamten chyba nawet slowa nie potrafi po angielsku
0
@Saviola88 widze teraz, ze tam wszyscy niezle odwalili: Alonso bo nie faulował, Kessie bo nawet Busquets był od niego szybszy a startował zza niego, Busi bo na samym końcu sie zatrzymał zamaist doskoczyc do Viniciusa, Araujo bo niepotrzebnie poszedł do Benzemy zamiast zostawic go Kounde
1
@Kinginiesta albo raczej mniej tam psuje
0
@Zoker jest unia i taki orlen ma duze zyski, firmy wywożące smieci, ktore jeszcze zostaly tez sie maja dobrze i o czym to swiadczy?
Zamienilismy male zaklady w mniejszych miejscowościach na pare chodników.
Aby zrobic te inwestycje i "nie stracic" dotacji gminy czesto musialy sie pozadłużać.
I tak jak powiedział niemoecki minister "z każdego euro jaki Polska dostaje z ue 85 centow wraca do Niemiec".
3
Chciałbym cały czas widziec takiego Kessiego jak w pierwszej połowie. Dobrze sie go ogladalo, ale niestety pozniej ten karny.
Sergi Roberto niepotrzebnie faulowal taktycznie Modrica na poczatku meczu. Sytuacja byla raczej niegroźna a on zarobil za to kartke przez przy bramce na 0:2 juz nie mógł go faulowac choc widac, ze chciał.
Jak przy pierwszej bramce Alonso nie sfaulowal Rodrygo i nie przerwal tej akcji na samym poczatku? Przeciez to kryminał. Dostalby zółta jak Eric w drugiej polowie, ale kontry by nie bylo.
Czy oni nie analizują meczów Realu? Przeciez u nich standardem jest wycofanie pilki do nabiegajacego zawodnika jak to bylo przy 1 bramce (Benzema do Viniego) a obaj nasi obroncy niepotrzebnie wbiegali w bramke. Jeden chyba powinien zostac przy Vinim w razie wycofania.
5
@DonMatteo901 nie mam podac reke to zawsze sciagam rekawiczkę. Tak samo nie podam reki jezeli ktos mivja podaje w rekawiczce. Dla mnie cos takiego to brak szacunku
1
W związku z wczorajszym meczem mam da Was "cytat na dziś".
https://www.instagram.com/reel/Cn2LB4aIcbc/?igshid=MDJmNzVkMjY=
0
I to co Eric powinien zrobić Alonso w pierwszej połowie przed golem
1
Jak Alonso mógł go tam puścić i nie faulować? To jest kryminał.
0
Czemu na TVP podają 102 zwycięstwa Realowi a nie 101?
1
@goldmetaxa kim do kontry? Samym Lewym? Do tego nie ma zawodnika, ktory wygralby pojedynek 1na1
5
Polska delegacja witająca Żeleńskiego
https://zapodaj.net/bbb9928603923.jpg.html
0
@Kazragore korzenie ma pierwszorzędne, tatuś służył w armii czerwonej.
1
@WiernyKatalonii a skąd mnie znają?
1
@TheNekro94 ledwo dotrwalem do drugiego sezonu, ktory byl jeszcze gorszy i po kilku odcnkach zakonczylem ogladanie
0
@kolomen2 Roger Milla tańczył przy chorągiewce.
2
@hayek tygodni? Do wyborów mozna to wałkować
0
@Saviola88 a ten dalej swoje. Nie płaca medykom dodatkowo to i COVID się skończył i grypa wróciła
1
@jaras121 glupie pytanie. Wiadomo skąd. Weź kredyt, zmień prace.
0
@Kondziubarca dobrze, ze Umtiti zostanie.
1
@osa91 dziwne jest to, ze opisywałeś wtedy rzeczy dziejące się w Przemysłu jakbyś cały czas tam mieszkał
2
@osa91 czekaj, a czy to nie ty nieraz pisałeś o Ukraińcach jak to u Was w Przemyślu jest wspaniale, jest pomoc dla nich itd? I jak kojarzę to przynajmniej kilka razy w ten sposób pisałeś a teraz nagle jednak w Warszawie mieszkasz?
1
@kiper09 chyba dwóch wprowadził. Jak kojarzę Torre tez nie jest formalnie w pierwszej drużynie
1
@osa91 maly i sredni biznes tez nie korzysta bo nikt kogo znam sie tam nie rozlicza. Dla nas nonejmem. Czy tak trudno to zrozumiec?
37
Ten Mentzen to zupełna sciema tak samo jak jego kancelaria. Niby doradca podatkowy a jeszcze nigdy nie korzystalem z jego usług i moja firma równiez. Ogolnie jak rozmawialem ze znajomymi to nikt nie korzystal z jego uslug. To wielka sciema, ze ma jakichkolwiek klientow bo ja i moi znajomi sie u niego nie rozliczamy.
0
@lukasz222 no i co w związku z tym? Czyli człowieka, który jest podłączony pod aparaturę lub jest upośledzony tez należy zabić bo nie potrafi żyć samodzielnie.
Jak to co ma dna do tego? Sporo bo decyduje co to jest za stworzenie i trzeba być ćwierćinteligentne, aby tego nie rozumieć.
To wy pseudowolnosciowcy chętnie zabijalibyscie bezbronnych i decydowali, które życie jest wartościowe.
To staraj się o 500+, czy ja ci zabraniam?
A gdzie widzisz tu coś emocjonalnego? Na racjonalne argumenty nie jesteś w stanie odpowiedzieć, ale czego innego można było się spodziewać po kimś kto wierzy, ze szczepienia przeciw COVID nas uratowały i jest tak wolnosciowy, ze chce wszystkich do nich zmuszać.
Jak zwykle z takimi pseudointeligentami bywa nie mając argumentow wyjeżdżają z tekstami typu „małolatów lub ćwierćinteligentów, kościółkowi mataczenie macie wpisane w zachowanie„. Żałosne.
Żegnam bo z kimś, kto chociaż jednego argumentu nie potrafi przytoczyć nie sensu pisać.
0
@lukasz222 a wcześniej to już nie jest człowiek? Ciekawe czyje dna wtedy ma? Królika? Zresztą zgodnie ustawą o Rzeczniku Praw Dziecka „dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności".
Oj to katarek a grypa to aż taka wielka różnica jak w większości podobno ta zabójcza choroba była bezobjawowa?
No jest spora różnica bo w jednym przypadku prowadzi to bezpośrednio do tego, ze człowiek nie zostanie zabity.
Takie decydowanie kto ma żyć a kto nie, tak samo jak eugenika czy decydowanie kto jest człowiekiem a kto nim nie jest wprost kojarzy mi się z nazistowskimi niemcami
0
@lukasz222 to według ciebie kiedy dziecko staje się dzieckiem? kiedy jest ten magiczny moment?
Raczej grypa, ale jak rozumiem jesteś tym wolnościowcem, który chce zmuszać wszystkich do szczepień i popierasz lockdowny
0
@lukasz222 no właśnie nie można było chociaż patrząc na to jak lewica zmienia znaczenie pojęć to rożna fikołki mogli robić.
Czyli wolnościowym podejściem jest zabijanie dzieci? Może, aby było bardziej wolnościowe to ogólnie dopuśćmy powszechne zabijanie?
Nie bardziej przeorania niz ekooszołomy, dla których nawet hodowla zwierząt jest niebezpieczna dla środowiska albo wierzących, ze ludzkość od umierania na katar może uratować tylko szczepienie czymś nieprzebranymi.