ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo czyli jego wina a nie tych co grali. Zrobili mu na złość, aby zrzucic na niego wine?
2
@Kondziubarca a jakies wady wymienił? ;)
1
Arabia Saudyjska znów szydzi z Bidena
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1639210975722102784/pu/vid/848x464/w0w-K-nKySbGGThB.mp4
8
@Kondziubarca to jest u nas fenomen. Nie majac jeszcze partii politycznej i programu juz mieli po 20%. Od razu widac, ze cos jest nie tak i odpowiedzialni za to są ludzie, ktorzy chca ich wypromować.
0
@Azi a o jakich przelewach piszesz? Jak kojarze to partie moga przyjmowac datki tylko od obywateli polskich. Do tego politycy skladaja oswiadczenia majatkowe wiec o czym konkretnie piszesz?
1
@pluszek i najlepsze: jak Polak może nie wiedzieć co sie dzieje z 300mln kraju w płd-wsch Azji?
2
@Donnie_Darko a Vieira czy Kompany to biali trenerzy?
3
@Kidd ostatnio było na Warner tv i przed filmem jakaś Murzynka przez 20 minut pieprzyła o tym jak masz odbierac ten film, gadała o niewolnictwie na południu i cos jeszcze bo ostatecznie wyłączyłem to jej gadanie
1
@Emhyr ale było ciężko
1
Czyli Alonso na klasyk. Bedzie ciężko.
1
@BartqRKO czy na poczatku zaspiewala save the queen?
0
@tbas toż to pani "profesur". Wednesday się nazywa.
3
@TR3YWAY dobrze, ze chociaz masz koła i kierownice
5
I mamy wyjaśnienie czemu Maradona brał narkotyki
https://www.tiktok.com/@kakakaka2708/video/7210766069861076230
3
@Kondziubarca ale ta wypowiedz jest populistyczna. To ile piłkarze zarabiają na kadrze? Czy oni nie dostają tylko premii np za awans + jakas drobna dieta? Tutaj tez była afera o obiecaną premie a nie o jakies stale wynagrodzenie
0
@AFA90 ciekawe, ze ostatnio na meczu pucharowym w Madrycie tez podobno byly jakies wyzwiska w strone Araujo, ale tego oczywiscie nie slyszal i nie zglosil
0
@AFA90 co jest rasistowskiego w zawołaniu "Vini-umrzyj"? Przyspiewka głupia, ale podpada raczej pod pod cos innego niz rasism.
A jakie rasistowskie obelgi zostaly zgłoszone?
0
@marcin62 a u nas mamy Sadowskiego, ktoremu nic nie zrobili. Cos tam było z zatoką sztuki, ale tutaj nie wiem czy to prawda. Tvn i celebryci do tej pory bronią Polańskiego.
0
@Bezhistorii to nagle 715? A ja czytalem o 200 masowych grobach gdzie cała sprawa statecznie okazała się kłamstwem
0
@draxidox niektore juz na raxhunku doliczają za obsługę
1
@urbipl a zuwazyliscie, ze moze chcial obrazic tylko rzadzacych, ale obraził wszystkich Polaków? Stwierdzil, ze kazdy z was na ich miejscu kradłby tak samo jak oni.
1
@MesQueUnClub_87 i oczywiscie pierścień i róża.
0
@Comentateiro idac twoim tokiem "myslenia" to Bergoglio jest odpowiedzialny za krycie pedofilii. Mowi, ze w tamtych czasach wszyscy ukrywali a on jest w kosciele chyba od 1969 wiec misia ukrawać pedofilii.
Znow sam sobie zaprzeczasz. Z jednej strony papiez wydając przepisy dotyczace walki z pedofilia twierdzisz, ze nic w tym temacie nie robił, a nawet to ukrywał. Gdzie tu logika? U ciebie próżno jej szukać. Do tego Bergoglio powiedzial, ze kosciol ukrywal pedofilii, ale jednoczesnie nic nie robi, aby z tym walczyc, ale dla ciebie to wielki czlowiek. Jest nowym superbohaterem: czlowiek-mem.
0
@Comentateiro wystarczy, ze czytam twoje, gdzie jest zatrzęsienie głupot, chamstwa i jadu.
Jedyne co potrafisz podać to jakieś ogólniki typu „wszyscy wiedzieli”, „oczywista prawda”. A jak pytam o konkrety to żadnego nie podałeś.
Same pomówienia i domysły. Skoro wydał dokument nt. pedofilii i nakazal karanie za to przestępstwo łącznie z wydaleniem to walczył z tym zjawiskiem czy nie?
0
@Comentateiro czyli zatrudniając złodzieja odpowiadasz za wszystko co robi? Większej głupoty nie słyszałem.
Czy Bergoglio powiedział, że JP2 coś tuszował?
Obrzydzenie to pewnie czujesz po spojrzeniu w lustro.
Takie jadu jak w tobie to tutaj jeszcze nie spotkałem. Nie ważne fakty i dowody, ważniejsze, ze ty coś uważasz.
0
@Azi poproszę o przetłumaczenie na polski
0
@Deviler i kolejny akapit, ze najlepsze mecze przypadały tylko na słabsze zespoły LL. Nie wiem czemu dodali, ze rowniez z Realem skoro on się zawiera w tych słabszych zespołach
0
@Comentateiro a kto powiedział, ze kradniesz w pracy? Możesz to robić poza praca.
0
@ChessInfo ta sama data i godzina, ale 2050. ;)
0
@Azi wiem ile zapłaciłem. A czy tutaj jest rozmowa o vacie? I vat wcale mnie nie zdziwi, no chyba, ze nie wiedziałeś o jego istnieniu i to mogłeś się zdziwic