4

Zboże nie nadajace sie nawet na pasze dla zwierząt zostało sprzedane młynom na mąkę.
Smacznego
https://www.portalspozywczy.pl/zboza/wiadomosci/zboze-techniczne-z-ukrainy-sprzedane-producentom-maki-w-polsce-trwa-sledztwo,222251.html

0

@osa91 poziom podskoczy tylko jak przestaniesz wrzucac komentarze

0

@Tomo1989 ciekawe czy taki sam ekspert jak ten z greenpeace co był u Mazurka

1

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 przyjdzie do Barcelony i zapomni jak sie gra w pilke

8

Czy to nie Valverde chciał oddac swoją żone za finał LM?

0

@Barca1922 @AllBundy a co w tym śmiesznego? Wiecie, ze przed Wielkanocą jest Wielki Tydzień, w tym również Wielka Środa?

24

A co jeżeli Baena powiedział do Valverde, że lubi pizze z ananasem?

7

@Bobo25 jest też ogromna mozliwosc, ze powiedzial mu, ze pali w domu weglem, jezdzi starym dieslem a Greta to idiotka. Ten jako "obronca planety" nie tego odpuscic i poszedl na parking.

Takie domysly sa bez sensu bo masz tutaj slowo przeciw slowu.

1

@Tasde czemu nikt nie wyprodukuje? Tylko unia nie wyprodukuje i kilka innych panstw typu Szwecja, ale swiat na unii sie nie koncczy

1

@bartas97 a sam uciekał przed Najmanem a taka lepa mogłaby mu dobrze zrobic

0

@MesQueUnClub_87 czyli porownanie tego do sytuacji z Araujo jest idiotyzmem bo Araujo ledwo żółtą zarobił.

5

@ini_barca rozumiem, ze Valverde jest tak głupi, ze dopiero po meczu zrozumial co zostało do niego powiedziane

0

@bartas97 pytam czy przeczytales chociaz o jakie wypowiedzi chodzi czy tylko to co napisali ci oszusci?
Zarzucają jej nienawisc i szczucie. Zacytuje te nienawistne komentarze i szczucie.

0

@bartas97 a przeczytales za jakie konkretnie wypowiedzi ją skazali? Przeciez to jakis smiech na sali

1

@takisobiektos co daje ok 12% wszystkich bramek strzelonych w lidze przez Osasune.

1

@FCB24 to nie jest zarzadzanie kadra tylko wymuszone przez kontuzje zmiany

0

@Bartas7VeB ja sie z nim zgadzam i juz jakis czas temu pisalem, ze to bedzie pilkarz, ktory w lecie odejdzie.

2

@LM10GOAT jeszcze sie nie nauczyli, aby nie robic interesow z Atletico

1

@Ojciec5tkidzieci jakby smiesznie to nie brzmialo to jest to prawda. zwolnienie jego kontraktu na pewno do tego przyblizy.

7

@Vampir707 a mozesz cos wiecej napisac o tym jak ich oszukał czy tylko rzucasz frazesami dla idiotów?

0

@osa91 tak jak napisalem wczesniej masz tak fachowe analizy, ze klade sie ze smiechu. XD

A co do Hołownii to moze jakbys cokolwiek czytal to wiedzialbys kto za nim stoi i czyim jest wynalazkiem. Chyba, ze jestes z tych naiwniaków, ktorzy werza, ze pojawil sie z nikąd i nagle w mam talent naszla go mysl na wejscie do sejmu

0

@osa91 i teraz rozumiem, ze ta wspomniana osoba zgwałciła chłopaka, ze sie do tego przyczynila?

2

@osa91 to jaka poslanka popelnila samobojstwo?

0

@osa91 czyli wedlug ciebie niewazne, ze glosuja zupelnie inaczej we wszytkich waznych sprawach, niewazne ze sa przeciwko glownemu postulatowi pis czyli socjalom i oddawaniu wszystkiego za darmo Ukrainie, niewazne, ze nazywaja ich ruskimi agentami, najwazniejsze, ze razem chodza do kosciola i przez to bed razem rzadzic.
Analiza rownie fachowa jak wszystkie twoje wpisy XD

Ps. Pamietaj, ze Holownia to wynalazek Amerykanow wiec jak trzeba to wejdzie w koalicje i dlatego nie idzie w koalicje z ko.

0

@osa91 nikt z opozycji nie pójdzie do koalicji? XD to jest analiza logiczna? Wez i sie nie osmieszaj po raz kolejny.
A mimo tej bliskości swiatopogladowej to reka w reke z pisem glosowala zawsze lewica i ko. Moze jednak oni bo przescigaja sie na socjal wiec beda mieli szanse go wprowadzic?

0

@osa91 to napisz raczej jak polaczyles te kropki. Co wskazuje na tę konkretną koalicję?
Wypisujesz jakies bzdury, niepowiazane porownania i niby logika cie do tego doprowadzila. To napisz chociaz jaka logika na to wskazuje

1

@osa91 ty moze jestes wróżbita Maciej, że przyszlość znasz i wiesz juz o koalicji?
Pewne to jest tylko jedno, ze jak braknie ludzi to PSL wejdzie w koalicje z każdym

2

@osa91 o dwie klasy to ty przecenieniasz tego pijaka, ktory byl kiedys prezydentem

5

@osa91 tak, Miller i Kwachu to idealni politycy. I potrafili wiezienia zalozyc w Starych Kiejkutach czy gdzies tam i kase za to od USA wziac do kieszeni. I Kwachu potrafil byc nawalony jak messerschmidt na uroczystosciach państwowych. Politycy idealni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?