ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel doplaty żeby rozkrecic sprzedaz bo są tak dobre, że bez tego nikt ich nie chce XD.
2
@tbas i przez to, ze gospodarczo są zupełnie różni to na pewno stworzą koalicje bo razem chodzą do kościoła. XD przypominam, ze tak samo jak PIS najczęściej głosowała w sejmie lewica, a pozniej chyba KO. Może jednak z nimi PIS zrobi koalicje?
1
@hayek za stworzenie IV Rzeszy to jej się należy.
0
@tbas tak, bardzo skrajny. Chcą dawać znacznie więcej socjali niż PIS.
0
@AlwaysBlaugrana może gwiazdorzy na treningach.
0
@Kondziubarca i to może być gwóźdź do trumny
0
@Aragorn33 czyli według logiczną konsekwencją zmniejszenia zużycia prądu byłaby likwidacja telewizorów i komputerów i np. żarówek?
I nawet nie potrafisz zrozumieć co napisałem i wyciągasz błędne wnioski. Likwidacja hodowli zwierząt nie jest konsekwencja wprowadzenia robaków do menu. To wprowadzenie robaków do menu jest konsekwencją likwidacji zwierząt, która postępuje i jest forsowana przez ekoswirow.
Ps. Wyglądasz na kogoś zamawiającego z avonu.
1
@AbelKabel to po co piszesz ile to elektryków jest w Norwegii?
Gdyby coś było dobre i się opłacało to nie trzeba byłoby do tego robić dopłat
0
@AbelKabel a czemu jest tam tyle elektryków? Bo były dopłaty, brak baty i innych opłat za elektryki i inne udogodnienia.
A wiesz czemu teraz w Norwegii sprzedaż elektryków spadła o 95%. Bo już tych udogodnień nie ma i masz VAT 25% na elektryki
2
@Aragorn33 nikt tez w 2004 roku nie uprzedzał, ze bedziesz musial wyrzucic kociol na na wegiel i gaz smieci oraz, ze zakażą samochodow spalinowych a jednak to robią.
Jak widac masz jakies rozdwojenie jazni bo z jednej stony twierdzisz, ze w 2004 unia miala takie plany co do likwidacji piecow i ludzie mogli sie tego domyslic a z drugiej piszesz, ze przeciez nie ma przymusu jedzenia robaków, ale nie widzisz, ze uniia to zarejestrowala, jest ogromna kampania w tv w tym temacie a za kilka lat moze bedziesz musial jesc robaki bo unia chce likwidowac hodowle krow czy świń bo są "nie ekologiczne".
Moze zyje w urojeniach, ale przynajmniej potrafie dodac 2 do 2. Za pare lat jak bedziesz zajadal sie robaczkami przyjdziesz i bedziesz szczekał, ale przeciez w 2023 mozna sie bylo tego domyslic bo unia juz wtedy dopuscila robaczki.
Żałosny jestes.
0
@Essos to Laporta jest taki niski czy Ćwiąkała stoi na stołku?
2
@Aragorn33 idź sie czlowieku rozpedz i nie zatrzymuj przed scianą.
Sam sobie zaprzeczasz w jednym wpisie. Po pierwsze umiesz czytać? To gdzie napisał, ze jest obowiazek jedzenia robaków? Napisal, ze bedą musieli. Na razie na to przyzwolili. Skad wiesz, ze za chwile nie beda tego świnstwa dodawać do zwyklej maki i nie oznaczac tego? Sam sie pieklisz, ze można bylo 2004 domyslic sie likwidacji pieców na wegiel czy gaz a jak teraz na podstawie tego co wprowadzili domysla sie dalszych kroków to twierdzisz, ze to fejknius. XD.
Czy wiesz co oznacza slowo redukcja? To sprawdź bo nie oznacza likwidacji. Takvsamo jak piece na gaz. Dopiero byly doplaty bo to ekologiczne, a w ciagu roku okazaly sie nieekologiczne i do wymiany.
Widze raczej, ze twoj wpis jest idiotyczny.
0
@ChessInfo czemu nadal nie odpowiedziałeś na proste pytania. Gdzie w tym co wrzuciles jest fejknius? Rozpisujesz sie a nie potrafisz na proste pytanie odpowiedziec tylko robisz jakies fikolki. Czy wchodzac do unii byla informacja o tym, ze zakażą aut spalinowych?
Czyli unia nie chce zakazać aut spalinowych i dlatego parlament europejski przyjal propozycje o zakazie rejestracji aut spalinowych? Takich glupot to bys sie wstydził pisac.
A tym kawalku artykulu masz, ze Niemcy tego nie chca wiec teraz unia zastanawia sie kompromisem.
O tych durnotach zwanych pseudoekologią szkoda sie juz nawet wypowiadac tak samo jak o patodeweloperce, na ktora pozwalaja ci sami urzednicy przez co w miastach nie ma cyrkulacji powietrza przez co kroisz je maczetą.
I jeszcze te twierdzenia, ze nie jezdzac samochadami uratujesz planete XD.
3
@ChessInfo roznica jest taka, ze to po wejsciu do unii zmienili warunki, ktore do wejscia byly zupelnie inne.
Tylko co innego oganiczyc o 6% wzgledem 1990 w co innego o 50% wzgledem 2005. No chyba, ze dla ciebie to to samo.
To teraz zapytam jeszcze raz bo nie wiedze odpowiedzi. Ktore panstwa oprocz unii chca zakazac samochodow spalinowych?
Ktore panstwa poza unią narzucaja sobie tak drakonskie limity i ograniczenia?
I gdzie w tym wpisie jest ten fejknius bo wyglada, ze fejkniusem jest sam Więch.
6
@ChessInfo ale wiesz, ze w 2005 juz bylismy w unii?
I powiedz, ktore postanowienia mowily wtedy o rezygnacji z samochodow spalinowych?
Przypomnij takze, ktore panstwa zakazaly samochodow spalinowych oprocz unii?
Przypominam, ze zgodnie z protokolem z Kioto mielismy ograniczyc emisje o 6%. Pamietasz moze, ktory premier zgodzil sie na znacznie wyzsze ograniczenia niz byly ustalane?
6
@ChessInfo no ciekawe kto rzadzil, pewnie Konfederacja.
Niby grasz w szachy, ale masz problem z dodaniem 2 do 2. W swietle tego co napisałem, ze mimo porozumien z Kioto komisja ustaliła coś zupelnie innego. Gdzie widzisz ten fejknius?
14
@ChessInfo żalosne jadł i cały ten Wiech, ktory w 2004 to nawet jeszcze czytac nie umiał a sie wymądrza. Jezeli chodzi o protokół z Kioto to wystarczy sprawdzic w glupiej wikipedii i masz jak nas unia na tym oszwabiła:
W porównaniu z poziomem z roku 1988 – bazowego dla byłych krajów socjalistycznych – Polska ma obniżyć swoją emisję o 6%. Ponieważ z powodu zmiany struktury gospodarki narodowej w okresie transformacji emisja gazów i tak zmniejszyła się o 33% w latach 1988–2001, Polska miała możliwość zarobienia na handlu swoimi nadwyżkami[potrzebny przypis]. Komisja Europejska zdecydowała w marcu 2005, by ograniczyć limity przyznane wcześniej Polsce w krajowym planie rozdziału uprawnień na lata 2005–2007 (przyznawany przez KE limit dopuszczalnej emisji zanieczyszczeń jest elementem europejskiego systemu handlu emisjami). Komisja Europejska argumentuje swoją decyzję tym, że przyznanie Polsce nowych mniejszych limitów nie spowoduje ryzyka niespełnienia przez Polskę kryteriów z Kioto
0
@Emhyr jedno nie wyklucza drugiego a nawet spora szansa, ze bedac z Madrytu bedzie tez promadrycki. Czy nie ma teraz tak, ze sedzia z Katalonii nie moze sedziowac meczow Barcelony itp
2
@Bykunn Jakie jeśli? Jeżeli myślała, ze jest facetem to już wskazuje na chorobę psychiczną
16
@Bykunn mysle, ze na pewno choroba psychiczna miala na to wplyw.
32
Niezłe jaja. Czyli wychodzi, ze niczego nie mają a dalej próbują ścigać. Chcą ścigać za to, ze Barca nie chciała samych sędziów z Madrytu?
0
@RoberDzik gdzie tam masz coś o wieszaniu flagi?
1
@hayek a u nas jest najtaniej bo właśnie w panoramie mówili, ze Niemcy stoją w kolejkach na polskich stacjach, aby zatankować.
3
@Nano22 druga druzyna to by sie po nich przejechała. Pewnir nawet juvenil by ich ograł
0
@mekston gdyby wybory miały cokolwiek zmienic to przestano by je organizować.
Ja sadze, ze lepiej zaczac sie interesować tym co lokalnie robią/robili kandydaci i głosować na takich co coś dobrego robią a nie tylko wykrzykuja jakies slogany, nawet jezeli sa w jakichs mało znanych komitetach wyborczych. Obecnie to wyglada tak, ze idziesz glosowac i stawiasz krzyzyk na partii przy pierwszy lepszym kandydacie (nie na darmo walcza o jedynke na liscie) i wtedy wchodza najwieksze szuje, ktore sa najlepiej ustawione w danej partii. Nawet ludzie nie wiedza czy dany kandydat cokolwiek zrobil poza przynaleznoscia do partii.
1
@John_Doe a co za różnica jak wszedzie te same mordy a jedynie szyld sie zmienia?
Jak mawiał wielki zwolennik demokracji XD Józef Stalin: trzeba dać taką alternatywe, ze nie ważne kto wygra wybory, ważne aby były one wygrane.
Wiec nie ważne na kogo oddasz jak i tak ludzie beda mieli przesrane.
0
@takisobiektos do tego do dałbym jeszcze Trincao bo niby sprzedany, ale jednak do końca sezonu jest tylko wypożyczony.
0
@michal26 1. czemu od razu zakladasz, ze zwyciazcą bedzie PIS?
2. Wcale nie jest tak, ze mniejsza frekwencja promuje zwycięzcę. Moze byc wyzsza frekwencja, ale glosy rozproszone na mniejsze partie, ktore nie osiagną progu i wtedy to promuje zwyciezce. Im mniej partii wejdzie do sejmu tym wiecej bedzie mial zwyciezca. Przyklad z 2015r, gdzie gdyby nie to, ze lewica nie osiagnela progu to PIS nie moglby rzadzic samodzielnie.
3. Glosowanie na tzw mniejsze zło zupelnie mija sie z celem. Przeciez wszystkie te partie to zło i nie widac tam mniejszego zła a jedynie ktos inny wyprowadza kase. Przypominam, ze we wszystkich kluczowych kwestiach opozycja glosowala razem z PISem.
0
@JohnnyBarca z ciekawości wyszukałem jej zdjecie i przyznam, ze ma czym wciągać koks.
0
@Tomo1989 brakuje tam tylko dopisku "zgodnie z obecną wiedzą medyczną"