ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker historia jest po to, aby o niej pamiętać, wyciągać z niej wnioski i nie powtarzać błędów popełnionych przez poprzednie pokolenia.
0
@Zoker jeżeli nie ma nic wspólnego to czemu tak bardzo się jej wstydzą i chcą ją zmieniać?
0
@TheNekro94 mieli, ale jak kojarzę to był żydowski klub tzn było w nim sporo Żydów i nawet nim rządzili, ale jak nadszedł Hitler to musieli spierniczać.
Jak kojarze to TSV było hitlerowskie a Bayern raczej był zmuszony do zmiany herbu. Oczywiście mogę się mylić bo znam aż tak dobrze ich historii.
Edit widzę, ze już ktoś to opisal
0
@TheNekro94 Bayern? A czemu?
4
Czy jest inna drużyna w Europie poza Realem Madryt, która tak bardzo wstydzi się swojej historii, ze musi ją po latach zmieniać?
2
Torre grał 2 minuty i został oceniony?
7
Ale ich zapieklo
0
@tomek8756 a to nie przez Rosje i import ich zboża? Ostatnio minister rolnictwa cos takiego mowil
0
@Tasde po pierwsze okresl co oznacza wychowanek bo np w Anglii to moze byc nawet 40 latek, ktory przed 21 rokiem zycia gral w Anglii. I nie masz przymusu wystawiac go do gry.
I co ma piernik do wiatraka? Piszesz o przymusie gry mlodziezowcow. W ktorej lidze top 10 masz taki przymus?
Czyli teraz jeszcze twierdzisz, ze to dzieki PZPNowi i limicie mlodziezowcow Lech doszedl do cwiercfinalu? Dobre sobie.
Twierdzisz, ze jakby byl przymus mlodziezowca to Lewy gralby w Legii? Przeciez wzieliby kogos kto byl w szkółce i uwazali za lepszego. A to ze sie nie poznali to jiz ich strata. Przyklad Lewego rzeczywiscie jest dobry bo bez zadnych przymusow gral w 2 lidze, pozniej wzial go Lech i gral w regularnie mimo, że pzpn tego nie wymagal a jednak byl na tyle dobry, ze go wystawiali. Czy Klopp trz musial go wystawiac? Jak przymus gry by mu pomógł?
Widocznie taki masz poziom ligi, ze odpad w sekunda jest w tej lidze jednym z najlepszych. Czy wrzucenie jeszcze slabszego mlodziezowca podniesie ten poziom? Sadze, ze powinni jednak grac z lepszymi od siebie zawodnikami, aby podniesc poziom.
Co wyjscia 2 Polakami w pierwszym skladzie to ilu najczesciej Hiszpanów gra w pierwszym skladzie Realu? Zwykle jeden. Czy to oznacza, ze są słabi?
0
@Ojciec5tkidzieci politycy dostosowali sie do tych Ukrainy i kradną na potege i bez konsekwencji bo w koncu chca polączyc z Ukrainą.
1
@Tasde oczywiscie, ze nie ma sensu na siłe wstawia c kogos tylko dlatego, ze jest młody. Kiedyś nie było limitów i jakos wchodzili młodzi i grali jezeli byli dobrzy. Teraz nawet moze olewac treningi bo i tak gobwystawia, aby kary nie płacić.
Ciekawe, ze w takiej niemieckiej czy francuskiej pelno Afrykańcow i jakos ciagle młodzi potrafią sie przebic. Jak masz za trenerow mlodziezy jakichs zadaniowcow jak nasz telefonista to nie ma sie co dziwic, ze mlodzi nie potrafia grac.
1
@don'T.R.I.P.e obaj grają w Barcelonie
0
Jak może być spalony po zagraniu z rożnego? A komentator gada o spalonym
0
@Emhyr nie pierwszy raz graloby 4 pomocników
0
@Firestone Ceballos to straszna gnida. Idealnie pasuje do Realu
0
@Emhyr zwykle ustawienie widac dopiero na boisku. Nie wiedzialem, ze teraz przed meczem oprocz skladu podaja tez ustawienie
0
@Emhyr zdziwisz się jak Balde zagra na prawej a Roberto w pomocy
1
@bari_94 ten zgromadzony przed ślubem nie jest dzielony. Kupisz dom przed ślubem to nie będzie go mogła zabrac
0
@sokot przecież już dawno prezydent Przemyśla o tym mówił https://fpg24.pl/prezydent-przemysla-ukraincy-drenuja-nasze-kieszenie/
0
@Szklaner a Lewy ile bierze i ile ma lat?
0
@tom9001 jak tak obnizyli to juz lece kupic. Promocja dlugo nie potrwa.
1
@Eto'o9 R10 ale wydluzenie wieku emerytalnego nie mialo na celu zwiększenie wyplat przyszlym emerytom tylko to, aby moglivodciazyc systembi mieli z czego wyplacac enerytury.
Chyba orientujesz sie, ze nie skladasz na swoja emeryture tylko z tych pieniedzy wyplacaja kase obecnym emerytom.
4
@bari_94 nie wiem jak tam, ale u nas dzieli sie majątek, ktory wspolnie zostal wypracowany tzn w trakcie malzenstwa. Nie oddadzą jej majatku, ktory np. odziedziczyles. Uwazam, ze to sprawiedliwe bo ona w tym czasie, gdy Ty pracowales zajmowala sie domem i dziecmi.
Nie podoba mi sie to, ze po rozwodzie moze dostac alimenty na siebie bo jej sie pogorszą warunki życia. Alimenty na dzieci ok, ale na byłą żonę? Ma dwie rece i moze pracowac na siebie.
0
@HighestInTheRoom bo Legia to taki polski Real. Nikt ich nie lubi poza sedziami.
2
@Pawlak1992 tez zrobil swoje i odszedł a co najwazniejsze strzelił Realowi na 1:0
6
@Ptasior do tego ściągnął Suareza i chyba Rakitica.
0
@goldmetaxa teraz obsadzi lewą flanke na lata
1
@Inko Sane oczywiscie bo to Niemiec. mam za duze palce by pisac na telefonie. Juz poprawione
7
@Essos moze obraził mu rodzine? I teraz juz mozecie go bronic
1
@Bykunn podobno ludzie z pis stoja za sprowadzaniem tego syfu.