ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 czyli nie tylko zna bramkę z wolnego czekamy ponad rok
1
Kiedy ostatnio w Barcelonie skrzydłowy strzelił taka bramkę jak Abde?
2
@FanBarcy22 zna się na robocie. Wie przynajmniej jak kupić mecz
0
@Aragorn33 jak nie odróżniasz projektu ustawy od ustawy to o czym chcesz rozmawiać?
Nawet nie masz na tyle odwagi, aby odpowiedzieć na proste pytanie bo potwierdzilbys, ze tak jak napisałem ciagle cos sobie dopowiadasz i odpowiadasz na swoje wymyślone pytania.
Jeśli nie zrozumiałem pytania to wskaż gdzie mi je zadałeś?
A jak chcesz pytać Sławek jak chce cos zrobić to zadaj mu takie pytanie a nie mi.
Nawet nie wiesz co to prawa nabyte to co ci będę odpowiadał. Byłeś zawiedziony, ze 500+ nie zlikwiduje a nagle jesteś ekspertem od praw nabytych. XD
To jak darmowe leki to taki przekręt to w czym problem, aby dać kolejnej grupie na tej samej zasadzie? A ty piszesz, ze to niemożliwe do realizacji.
1
@Pogba Po co ekonomia jak tu wystarczy tylko matematyka i logika. W szkole przydałyby sie raczej jakieś podstawy prawa
0
@Aragorn33 jak wiesz to po co się ośmieszasz zadając głupie pytania? To sà projekty ustaw. Chcesz gotowych ustaw tzn takich przeglosowanych i już podpisanych przez prezydenta?
Zapytam jeszcze raz bo może niezrozumiałes pytania. Gdzie w poprzednim wpisie miałeś cokolwiek o nadwyżce budżetowej?
Taki z ciebie ekspert a nie słyszałeś o czymś takim jak prawa nabyte? Zabranie 500+ może nie być takie łatwe.
Może nie zauważyłeś, ale chyba od 8 lat są już darmowe leki. Obyś się nie zdziwił jak zaraz rzeczywiście będziesz miał 800+ a ty piszesz, ze to niemożliwe.
2
@Aragorn33 te, ekspert. A wiesz jak działa wprowadzanie ustaw? Słyszałeś kiedyś może o konsultacjach, poprawkach itp?
Gdzie w poprzednim wpisie poprzednim jest cos o nadwyżce w budżecie? Ja wiem, ze lubisz sobie dopowiadać, ale może przeczytaj najpierw co napisał.
24
@RoberDzik ale za to mamy wolnościowe PO czy lewice, które chciały zamykać w więzieniach za brak udziału w eksperymencie medycznym czy nawet za brak maseczki XD.
To dopiero wolnościowych.
Po drugie odnosząc się do twoich przykładów to Braun odnosił się z batożenie do nadmiernego zainteresowania dziećmi i nastolatkami przez to środowisko wiec
1
@Poro6niec Wydaje mi się, ze nie kierownik a zwykły urzędnik, a pracować gdzieś musiał. W oddziale NBP chyba tez pracował i na co to wskazuje? A do ZLP sam chyba nigdy nie przystąpił. Dyskusje to tez nic złego. A były tam pochwały marksizmu? A kto nie podpisał apelu sztokholmskiego? Nawet chyba kościół się do tego przyłączył. Jak kojarzę dotyczyło to broni atomowej.
Ogólnie wydaje mi się, ze mocno przesadzasz nazywając go stalinista bo chyba nic co pisał i robił na to nie wskazuje.
1
@Poro6niec czemu stalinowiec? Cos więcej o tym powiesz?
0
@Anonymus0608 nie ma magicznej siły poza sędziami
0
@doc przecież Wilki to chyba jest klub Mendesa.
0
@Tasde Mocne przepłacenie to jak zapłacisz 1mln za pare palet i kwiatków na placu bankowym a nie 1tys.
12
@Tasde i później dziwić się skąd ma tyle kasy jak za miliony figurkę wynajmuje. Widać, ze jest niedoświadczonym politykiem bo taki wziąłby 15tys.
2
@Przemek2323 1. Chyba kilkaset kilometrów
0
@tristan87 ale kręcidło z niego
0
@cinero1996 to bierz w sierpniu zaświadczenie i przejdzie
0
@cinero1996 zwykle na zaświadczeniu tez jest informacja czy firma jest w stanie upadłości
0
@galix22 I tutaj wypada mi się tylko zgodzić
0
@galix22 i wtedy zaczyna głosować na popis bo jedyne realne opcje, które mogą cokolwiek w tym kraju zmienić;)
4
@Tridente2015 a czy współpracownicy maja takie samo zdanie czy postanowili siedzieć z dała od Ciebie?
0
@Borneo jak zwykle piszesz jak potłuczony. To był pozew cywilny wiec co policja miała zbierać? Policja się tym nie zajęła bo z daleka widać, ze to przekręt
1
@BulaKG nawet momentami się uśmiałem. Przyjemnie się ogląda i dobrzy aktorzy a ten Stomil XD. Chyba każdy zna takiego gościa jak Stomil.
1
@La Pulgaa sporo nerwów
0
@Borneo ale wiesz, ze to pozew cywilny wiec niczego w aktach nie będzie?
Ale jednak wydajesz osąd bez dowodów.
0
@Borneo tak spójny jak i twoje wypowiedzi. XD
Skoro wszystko jest tak spójne to ponownie zapytam o dowody na podstawie których został skazany
0
@Borneo przynajmniej pracownic nie molestuje jak przykladni demokraci.
A te gwiazdki porno to tez 60-latki jak ta?
1
@Borneo tak się dobierają, ze ma żonę młodzieżą o ponad 20 lat
1
@Borneo ale wiesz, ze to pozew cywilny? I tez ciekawe bo według nich nie było gwałtu. To co było? Sama chciała i dostała odszkodowanie za to, ze powiedział, ze jej nawet nie zna?
I tez ciekawe, ze koleś ruchajacy modelki nagle w przebieralni postanowił zgwałcić randomową 60-latke.
I nadal ciekawi mnie jakie mieli dowody po tych latach, ze nawet nie wiadomo czy to był 95 czy 96 rok
1
@Borneo ciekawe jakie dowody mieli.