0

@Matheu12 co najlepsze to Rumunii wcale nie chcieli go obalać. Tutaj ciekawy dokument jak służby zachodnie zrobiły przewrót w Rumunii


7

@urbipl ale przecież niektórzy tutaj twierdzą, ze jakby był Trump to cała Ukraina już byłaby w rękach rosyjskich.

1

Majówka w Warszawie. Niektórzy chyba za ostro zabalowali, ze z siekierą ruszyli na policjantów

https://m.facebook.com/reporterwawa/videos/mężczyzna-zaatakował-policjantów-siekierą-mamy-nagranie-do-zdarzenia-doszło-wczo/774582420664526/

0

Co się zadziało wczoraj w meczu Realu? Oglądam dzisiaj z odtworzenia bo wynik był piękny i widze, ze eleven wyciał 5 minut miedzy 57 a 62 minutą. Nie widziałem np czerwonej kartki. Co się tam działo? Czy może komentatorzy byli tak bezstronni, ze musieli wyciąć czy to tylko przypadek?

0

@don'T.R.I.P.e skoro cię to nie ziębi to w czym masz problem? I co to znaczy, ze się tym sugerowałem?

Tak? a przypomnisz mi poprzedni przypadek taki, gdzie wrzuciłem nieprawdę czy tylko tak z dupy dałeś komentarz?

Ps. Aby być precyzyjnym to nie jest nieprawda a tylko parodia jej słów, które w sumie niewiele się różnią od tych prawdziwych i są tak prawdopodobne, ze się nabrałem


0

@don'T.R.I.P.e A widzisz gdzieś moje oburzenie?
Ps a słyszałeś original? Równie mądry jak i te slowa

1

@Lucerfi sparodiowali jej słowa, które są równie mądre jak te.

0

@SelloutCrowd racja, to przeróbka równie mądrych jej słów

0

Cóż za filozoficzne podejście XD
Today is today. And yesterday was today, yesterday. And tomorrow will be today, tomorrow. So live today, so the future today will be as the past today, as it is tomorrow.


3

@marcin62 szkoda, ze to jednak tak nie wyglada

3

@MarioVeB! Marzyły pokolenia? Przecież UE powstało w 1993roku.

0

@Borneo ale z ciebie antyszczep. Ministerstwo udostępniło już 5 dawkę a ty dopiero jesteś po 2? Wstydź się.

1

@Explode coś czuje, ze on dostanie znacznie więcej niż te 12.

5

Czemu już się nie szczepicie? Minister zamówił po 6 sztuk dwudawkowej szczepionki na głowę i teraz musi to zutylizować. Nie dość, ze przez was antyszczepy 9 mld zł poszło w błoto teraz musieli otworzyć specjalistyczny ośrodek do utylizacji niepotrzebnych szczepionek, który kosztował tylko 500 mln.

https://m.pch24.pl/nadmiarowe-szczepionki-przeciw-covid-zostana-zutylizowane-resort-zdrowia-dumnie-otworzyl-specjalny-osrodek/

1

@Allbi super, szkoda tylko,że zgodnie ze słowami niemieckiego ministra z każdego euro, które dostajemy 85 centów i tak wraca do Niemiec.

2

@Borneo to nie rozumiem czemu Tebas tak przyczepił do Barcelony. Pokaz mu artykuły i ze to jest coś normalnego bo inni tez tak robią i będzie można robić transfery

1

@AmigoBlancos moim zdaniem mógłbyś to pisać na stronie, gdzie kogokolwiek by to obchodziło

1

@Derean bo nie ma kto mu dogrywac

3

Rayo wygrywa z pierwsza w tabeli drużyną, aby za kilka dni dostać lanie od ostatniej w tabeli druzyny.

2

@Comentateiro oficjalnie to lepiej idź się leczyć. Przyda ci się

0

@macio_944 wystarczy, ze Biden parodiuje sam siebie.
A gdyby babka miała wąsy to wiesz co. Tak samo z tymi twoimi przewidywaniami co by było. Wiemy na pewno co jest i za czasów Bidena Rosja weszła na Ukrainę.
Skrajna lewica jak widać słynie z opowiadania głupot.

1

@Survier ale przynajmniej będzie próbował strzałów z daleka. Będzie 6 strzałów poza stadion, ale za to jeden w trybuny.

4

@Kgorecki2500 niezły maja tam wybór: klaun vs. niepełnosprawny umysłowo. U nas to przynajmniej sami złodzieje.

3

Trump parodiuje Bidena. Tez uważacie, ze nie powinno się śmiać z ludzi mających demencję nawet jeśli byłby to prezydent USA?
https://streamable.com/pu35ag

4

@Emhyr zacięta rywalizacja o to, który zagra słabiej

0

@Emhyr z Donbasu to byłaby chyba jeszcze dłuższa droga. raczej strzelałbym, ze gdzieś spod samej Moskwy wyleciał

0

@Emhyr a myślisz, ze ten dron to Kijowa leciał?

2

@Comentateiro i kto to mówi XD

0

@Kgorecki2500 a to prawdziwa miłość była

1

@DonMatteo901 Ten Rodrygo wcale nie lepszy chociaż akurat nie ma tak wrednej mordy i nie jest taki pyskaty, ale widać w meczach jego chamskie zagrywki, złośliwe kopnięcia, łokcie, ostatnio chyba nawet powinien dostać czerwo za podobne zagranie co Angel Correa.
Ogólnie to chyba domena piłkarzy Realu takie złośliwe zagranie, za które sędzi i tak nie zwróci im uwagi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?