0

@Kapitan hawk to przedstaw te dowody i zobaczymy co powiem. Na razie to tylko ty szczekasz i zgrywasz (choć już wiem, ze chyba nie zgrywasz) głupka.
Ośmieszyłeś wrzucając fejka i teraz próbujesz go uwiarygodnić wrzucając inne sprawy.
Przestałbym już szczekać tylko przyznałbyś wreszcie, ze się dałeś nabrać zamiast nadal w to brnąc i się ośmieszać.


1

@KrychaFCB oby na prawej stronie tez był wszędzie.

0

@Kapitan hawk a ja czekam nadal na szczegóły tej sprawy z Podkarpacia, która byłeś łaskawy się podzielić i tak chętnie wyśmiałem tych ludzi. Młody pelikan łyknął bzdurę i próbuje teraz wszystko uogólnić.
Chyba, ze znów będziesz sciemnial, ze w sumie to w ten artykuł nigdy nie wierzyłeś?
Żałosne.

1

@VbamboeB Spokojnie, nie dam się sprowokować. Ten typek już tak się ośmieszył, ze bardziej chyba nie można, ale nadal idzie w zaparte.
To widać jest taki typ, ze mimo wszystko musi mieć ostatnie słowo i dlatego to ciągnie. Ze oglądam mecz to się z nim mogę pobawić.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Spikes tak, ta dyskusja jest o tym, które medium podaje prawdę.

0

@Kapitan hawk to ty się modlisz?
Hahaha teraz to mnie rozbawiłeś ta wieloaspektowoscia XD. Co ty w ubiegłym miesiącu maturę zdawałeś, ze jedno zdanie interpretujesz na pół strony?
Po prostu znów napisałeś głupotę. chciałeś być zabawny a wyszło tak jak z głównym wpisem, ze to z ciebie się śmieją.

0

@Kapitan hawk oj żałość coraz większa u ciebie. Jak z tego jednego zdania( bo noc więcej nie napisałeś) „Nie aż tak zadowolony jak księża, i biskup, którzy w imię Boga tuszowali swoje czyny”
Wyciągnąłeś 2 aspekty i wnioski na pół strony.

To nie prawda, ze możesz być aż tak głupi… nie możesz…
A może jednak?

0

@Comentateiro po pierwsze nie przypominam sobie abyśmy byli kolegami.
Po drugie jak widać wiesz lepiej kogo ja uznaje a kogo nie.
Po trzecie nie jestem takim imbecylem jak niektórzy, aby bez dowodów kogokolwiek oskarżać. Takim jak ty wystarczy pomówienie bo po co dowody.
Po czwarte na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie krytykuje pedofilii? Robiłem to nawet w konwersacji z tobą, ale żyjesz w swoim urojonym świecie i nie potrzebujesz dowodów do szkalowania to piszesz takie bzdury.

A ze jak widać lubisz się wpieprzac między wódkę a zakąskę to ci powiem ze rozmowa dotyczy kłamliwego artykułu, który został wrzucony a nie pedofilii w kościele.
W sumie to macie sporo wspólnego bo obaj nie potrzebujecie dowodów, wystarczy wasze przekonanie, ze tak jest.

A najlepsze jak ktoś niewierzący będzie mi mówił czym jest Bóg czy wiara.

0

@Kapitan hawk i nadal to ty robisz z siebie głupka. Piszesz cały elaborat próbując udowodnić, ze słowa „nie aż tak zadowolony” to tak naprawdę oznacza zero zadowolenia XD. Jedz na olimpiadę bo z takimi fikołkami na pewno złoto zdobędziesz.

0

@Kapitan hawk wciąż to ty robisz z siebie głupka. Jest wyraźnie napisane „Nie aż tak zadowolony” wiec to żadna interpretacja a zwykła umiejetność czytania, której jak widać tobie brakuje.

0

@Kapitan hawk przecież we wcześniejszym wpisie cytowałem twoja wypowiedz. Ale jak masz problem z czytaniem to powtórzę
„Nie aż tak zadowolony jak księża, i biskup, którzy w imię Boga tuszowali swoje czyny. ”
I znów zrobiłeś z siebie głupka, ale do tego już się przyzwyczaiłem.

0

@Kapitan hawk A dopiero pisales, ze jesteś zadowolony tylko nie aż tak jak oni. Ciagle sam sobie zaprzeczasz.

Żałosne są nadal te twoje tłumaczenia,ze „ nigdy nie twierdziłeś, ze to prawda” albo „ ten drugi twierdzi, ze nieprawda bo to wyborcza” lub „nigdy nie twierdziłem, ze ludzie z Podkarpacia są tacy”. Wystarczy prześledzić twoje wpisy i widać, ze takie twoje tłumaczenia to zwykle kłamstwo.
A co do mnie to jeszcze raz przypomnę, ze twierdze, ze jest to zmyślona historia bo nie ma w niej żadnych szczegółów a to, ze napisała to wyborcza to tylko kolejna rzecz, która mnie w tym utwierdza bo w ich przypadku byłoby to nie pierwszy raz.
Ps. Jak chcesz dotrzeć do prawdy nie mając żadnych informacji?

0

@Kapitan hawk „Nie aż tak zadowolony jak księża, i biskup, którzy w imię Boga tuszowali swoje czyny” nie aż tak zadowolony tzn, ze w twoim przypadku nie zostałeś przeniesiony?

Jak już coś piszesz to rób to chociaż zrozumiałe. Co to znaczy „fakty, które przyjmujesz jako norma”?
Jeżeli kogoś o coś oskarżasz to potrzebne są do tego fakty, dowody.
Wiem, ze twój mózg nie obejmie tego jaka jest różnica między tymi artykułami bo dla ciebie fakty są nieważne.
„Przecież taki fakt też mógł być na początku "wymysłem Gazety Wyborczej"” poproszę artykuł o tym, który najpierw był wymysłem wyborczej bez żadnych dowodów. Chyba, ze udowodnienie tego co piszesz znów cię przerośnie.

Edit po twoim 3 edicie. Kolejny artykuł i nadal nie widzisz różnicy między nimi a tym co napisała wyborcza. Małpa już zdążyłaby zrozumieć. W jednym są fakty i szczegóły pozwalające na weryfikacje a w wyborczej tego brak.
Z miejsca neguje bo brak jakikolwiek szczegółów.
nie zastanawiasz się czy coś w gazecie jest prawda jeżeli nie chcą podać żadnych szczegółów? Czekam na te kolejne artykuły odnośnie sprawy na Podkarpaciu bo pisales, ze sprawa jest świeża i rozwojowa XD.
Ciekawe, ze piszesz, ze wiemy o tym wszystkim dzięki wyborczej onetowi itd a nie wkleiłeś żadnych artykułów z tych mediów tylko same lokalne media, które nie są z nimi związane.


0

@Kapitan hawk ale masz ból czterech liter po tym jak zostałeś wysmiany. Ale ważne, ze jesteś szczęśliwy i zadowolony z siebie

Edit po twoim edicie. I do tej pory nie jesteś w stanie zrozumieć różnicy między artykułem, który właśnie wrzuciłeś a tym z pierwszego komentarza. Po tutaj masz podane fakty a tam jakieś wymysły na które się nabrałeś i nie potrafisz się do tego przyznać

1

@Kapitan hawk ciagle ta żałość i ból czterech liter bo chciałeś wyśmiać Podkarpacie a sam jesteś wyśmiewany za swoją głupotę i naiwność.
W jak identyczny sposób pisze o lewicy? Tzn ze źle o nich pisze? Jeśli tak to znów sam się zaorałeś, ale jak widać nawet nie jesteś w stanie tego zrozumieć. jeżeli pisze źle w identyczny sposób do ciebie to czemu przed chwila tłumaczyłeś się wcale nie pisałeś zle o ludziach z Podkarpacia i nie to miałeś na myśli.
Nikt cię nie rozumie, nawet ty sam XD.

0

@Kapitan hawk już przestałbym sie ośmieszać bo twoje próby wyjścia z tej sytuacji są komiczne.

Nie rozpocząłeś tematu pedofilii tylko próbowałeś wyśmiać Podkarpacie i ludzi stamtąd jak widać nieudolnie.

Widać ty nie jesteś w stanie zrozumieć albo wypierasz to, ze pedofilia jest nie tylko wśród księży.
Ooo, widzę, ze wszystko ci się z Podkarpaciem kojarzy bo słyszałem o tym, ale jak kojarzę nie miało to miejsca na Podkarpaciu.
Jedyny wniosek jaki się nasuwa to taki, ze jesteś jak młody pelikan łykający wszystko co jest antyklerykalne a jedyny co uwypuklasz to swoją głupotę, hipokryzje i wyparcie tego jak łatwo łykasz pewne rzeczy.

Nic mnie nie przerosło, ale jak widać ciebie przerosło zrozumienie go.

3

@Kapitan hawk Żałosne są te twoje tłumaczenia. Podałeś wycinki link do czegoś co nie miało miejsca i broniłeś tego jak niepodległości. Teraz twierdzisz, ze w sumie to nigdy nie twierdziłeś, ze to prawda. Wyśmiewałem ludzi z Podkarpacia pisząc jeszcze o jakimś syndromie „Podkarpacia” teraz się tego wypierasz.

Próbujesz teraz odwracać kota ogonem, ze ogólnie pisałeś o pedofilii w kosciele i się do tego nie odniosłem. A gdzie do mnie o tym pisales? Wrzuciłeś zdjęcia nieprawdziwej sytuacji i na tej podstawie chcesz dyskusji?
„Dla ciebie problemem nie jest to, że dzieci są molestowane i gwałcone przez księży.” a na jakiej podstawie tak twierdzisz? Spreparowałes jakiś wpis tak jak wyborcza wywiad?

Ciekawe, ze według ciebie tylko pedofilia w kościele jest zła, ale w innych środowiskach nieważna bo jak napisałeś one przynajmniej są mniej zacofane.
To może napisze żebyś miał jasność, ze wykorzystywanie dzieci jest i powinno się kastrować każdego kto się tego dopuszcza niezależnie czy to ksiądz czy aktor, nauczyciel czy jakoś celebryta.

Kończ waść i wstydu sobie już oszczędź bo coraz żałośnie z twojej strony to wyglada.

3

@Kapitan hawk hahaha. Wiec po co tyle pisaliśmy o autentyczności artykułu jak teraz okazuje sie, ze jednak od początku twierdziłeś, ze to nie prawda XD(tu ikonka klauna bardziej pasuje). Czy naprawdę chcesz w to brnąc i mam przytaczać to co pisałeś? Nie możesz po prostu napisać, ze dałeś się nabrać?
Gdzie rozpocząłeś dyskusje o pedofilii w kościele? Wróć na początek i zobacz swój raczej krótki choć prześmiewczy wpis, ale skoro to dyskusja dla ciebie to nie mam słów.
Tak, zapytałem o autentyczność tego co wrzuciłeś a ty nie podałeś żadnych szczegółów sprawy tylko wyśmiałem mnie, ze nie wierze wyborczej. Wychodzi na to, ze jednak miałem racje i wyborcza z zasady kłamie co w poprzednim wpisie pośrednio potwierdziłeś. Tylko teraz twierdzisz, ze chcesz mi wmówić ze w artykuł jednak nie uwierzyłeś.
Co do tego czy uwierzyłeś to przypomnij sobie swoje komentarze np. Ten „Raz,że sprawa jest świeża więc w kolejnych dniach będzie więcej szczegółów. Dwa - dotyczy to księdza i regionu, który jest znany z sympatii do PIS” na pytanie o szczegóły bo nie wiadomo czy taka szkoła w ogóle istnieje.
I nadal będziesz wciskał kit, ze nie uwierzyłeś?

1

@Kapitan hawk po pierwsze to nie wiem jakie linki podałeś innym bo odpisuje na komentarze skierowane do mnie a w naszej konwersacji nie ma linku dotyczącego pedofilii tylko molestowania.

Po drugie rozmawiamy konkretnym artykule, który wyglada na ewidentne kłamstwo a próbujesz je uwiarygodnić innymi przypadkami. Nie potrafisz podać szczegółów tej sprawy wiec próbujesz łączyć ja z innymi. właśnie o tym pisałem jak próbujesz wyjść z tego z twarzą choć mocno się ośmieszyłeś swoim wpisem.

Po trzecie (powtórzę poprzedni punkt) ta dyskusja nie jest o pedofilii w kościele a o autentyczności artykułu. Czemu do tej pory się do tego nie odniosłeś? Dlaczego nie napiszesz jak dałeś zrobić z siebie głupka tym artykułem?

Powtórzę bo widzę, ze nadal do ciebie nie dotarło: czekam aż dołączysz szczegóły tej sprawy jak np miejscowość, gdzie to miało miejsce bo póki co tylko prawdziwi naiwniacy w to wierzą.

Co do socjotechniki to pokazałem ci w poprzednim komentarzu jak to działa. Wystarczyło, ze napisali o małej wsi na zabobonny Podkarpaciu i już uwierzyłeś, ze na pewno musi to być prawda.

PS. Czy w innych artykułach, które wrzuciłeś tez nie było żadnych konkretów jak w tym?

1

@Koperek01 czyli twierdzisz, ze w małej miejscowości na Podkarpaciu, w małej społeczności, gdzie niby konfrontowała się z rodzicami tych dzieci nikt nic o tym by nie wiedział. XD naprawdę w to wierzysz?


7

@Kapitan hawk próbujesz jakoś z tego wybrnąć, ale słabo ci idzie. Łykasz co napisali chociaż nie ma tam żadnych konkretów. Jakby była to prawda to na pewno pytalibyśmy o komentarz kurie czy prokuraturę, ale dziwnym trafem brak o tym informacji.

Tak, tęczowo postępowcy mniej zacofani i dlatego chociażby chcą legalizowac pedofilie( póki co nie w Polsce), ale to już dla ciebie jest ok. Zwykła hipokryzja wychodzi.

Aby wybrnąć próbujesz wszystko uogólnić, ale rozmawiamy o tym konkretnym artykule, który wrzuciłeś. Dla ciebie to nie problem, ze artykul może być zmyślony bo zdążały się przypadki molestowania w kościele wiec na pewno ten musi buc prawdziwy. Do tego wieś na zacofanym Podkarpaciu, gdzie nadal są katolicy wiec na pewno prawda.

Artykul rzeczywiście dla takich pelikanów.

1

@maroon no jak to? Porównuje podejście zagranicy do Mentzena, Korwina, Brauna do podejścia Polaków do bandery. Próbuje pokazać, ze za granica są odbierani tak jak u nas bandera.

5

@Kapitan hawk usunąłeś mój komentarz wiec powtórzę. Nie jesteś w stanie podać żadnego konkretu odnośnie sprawy. Wywiad z anonimowa osoba ze szkoły w małej wsi na Podkarpaciu XD. Jakie to typowe w takich zmyślonych (oby) artykułach.
Nawet artykułu, który podajesz nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem a twierdzisz, ze mam problem z wyborcza co tez pokazuje problemy z czytaniem.
Ja mam problem z tym, ze w artykule brak konkretów i nieważne kto pisał.

Hipokryzja jest jednak po twojej stronie bo jeżeli sprawa dotyczy środowisk lewicowych to zawsze masz konkrety a nie napisane „ w jednym z większych miast Centralnej Polski”.
Poza tym widać było, ze to środowisko lewicowe potrafi zaszczuć dziennikarza nawet jak napisze konkrety.

Powtórzę jeszcze raz. Łykasz to jak młody pelikan bo jak wyborcza napisała o księdzu to na pewno prawda.

PS. Jak twoje dzieci będą molestowane przez tęczowych postępowców to na pewno z wyborczej się o tym nie dowiesz.


4

@Kapitan hawk kolejny raz pokazujesz, ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Wrzuciłeś artykuł, w którym jest napisane „Dyrektorka szkoły po prześladowaniu przez wieś została na stanowisku do końca roku szkolnego. ”
To ta sprawa jest niby świeża czy stara? Obecny rok szkolny jeszcze trwa?

2

@Koperek01 1. Gdyby artykuł dotyczył lewicy to miałbyś podane konkrety bo inaczej dziennikarz byłby zaszczuty. Zreszta nawet z konkretami został zaszczuty jak w przypadku sprawy polityka PO.
2. Jak by została zaszczuta? Przecież zgodnie z wywiadem została już zwolniona(lub sama się zwolniła z innego artykułu). Przecież jeśli to prawda to ludzie tam przecież wiedza i nie jest zaszczuta? A wystarczyłaby prosta informacja gdzie to się działo.

0

Komentarz usunięty

2

@Koperek01 wpisałem i w żadnym artykule nie ma szczegółów. Jest tylko anonimowa dyrektorka i szkoła na Podkarpaciu a wy to łykacie, ze na pewno prawda. Co ciekawe artykuły tylko w mediach powiązanych z wyborcza a wy to łykacie jak prawdę objawiona.
@Kapitan hawk w tym co załączyłem powyżej tez brak szczegółów.

27

@Kapitan hawk ach jednak wyborcza napisała to na pewno musi być prawda. Jako oświecony antyklerykalny „inteligent” wiesz na pewno, ze to prawda i tylko nie chce ci się podać szczegółów.
Czyżby młody pelikan?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?