ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BordowyPtak dlatego wole boks.
4
@Cule1234 Nie rozumiem fenomenu tych freak fightow. Ja chce oglądać walki na wysokim poziomie a nie amatorów. Tak samo z piłką, wole obejrzeć LM niż polską ekstraklasę.
0
@Borneo co ty pierd.lisz?
0
@DonZibi tak? A jaka to ustawa wtedy weszła?
0
@Borneo mamusia dobrze go nauczyła jak się donosić.
To jak ładnie, ze potrafi gadać bzdury w wielu językach bo jak widać w jego przypadku wykształcenie niewiele mu dało
0
@Ostatnikrwawygang A ze ostatniemu idiotycznemu gangowi ludobójstwo nie kojarzy się z zabijaniem tylko ze znikająca tradycja tak samo pisanie manifestow o krwawej rewolucji kojarzy się tylko z przewidywaniem przyszłości to już nie mój problem.
0
@Borneo a taki był ładny, hamerykanski tylko złośliwie gowno mu co chwila wybija.
1
@KrychaFCB przesadzacie. Widziałem sporo takich nastolatków płynących na łodziach do Europy.
0
@Ostatnikrwawygang no tak bo przecież ludobójstwo z zasady powinno się kojarzyć z tym, ze ludzie nie są zabijani. I nie zginęło a zmarlo.
To dopiero jakie ludobójstwo odbyło się przez ostatnie dziesięciolecia np w Europie.
Tak, myśle ze dał przykład i nawet powiedział, żeby zabijać rodowitych mieszkańców Kanady i wyplenić ich z ich własnego domu. Jak na ciebie to i tak mocno wysiliłeś szare komórki co zwykle ci się nie zdarza.
0
@Ostatnikrwawygang w domyśle XD. To najlepiej w ogóle przestań pisać a ja się domyśle co masz na myśli.
Wymyślona definicja, aby brzmiało groźnie bo to ludobójstwo choć z zabijanie ludzi nie ma nic wspólnego. Jak nazwiesz konia krowa to mimo wszystko on nadal zostanie koniem.
A ja ci napisałem, ze przepędził ludzi z domu swojego Ojca, nie z targu lub czyjegoś domu. Jednak nadal to zupełnie cos innego niż pisanie o walce klas i pisanie o krwawych narodzinach nowego społeczeństwa co ewidentnie jest nawoływaniem do tego. Pisze manifest komunistyczny, pisze o rewolucji, której można dokonać tylko terrorem, ale na pewno został źle zrozumiany.
0
@Ostatnikrwawygang czyli żadnego ludobójstwa nie było a w jednym komentarzu napisałeś „ludobójstwo kulturowe to ludobójstwo Indian dokonywane aż do lat 90-tych”
Czyli jednak nikogo nie zabijali. I jeszcze to zestawianie z prawdziwymi przypadkami ludobójstwa. Rzeczywiście lewacką teoria.
Gdzie masz napisane, ze biczowaniem przepędzali ludzi? Jest napisane, ukręcił bicz i przepędzali ludzi i zwierzęta z domu SWOJEGO Ojca. Nic nie było o zabieraniu wartości prywatnej.
Biedni komunisci nie są rozumiano XD. Ale teraz to już na pewno będzie prawdziwy komunizm?
Tak przypomnę tylko tylko, ze mówił o walce klas choć pewnie dla ciebie walka to tylko była taka figura literacka.
Tu przypomnę jego słowa „istnieje tylko jedna ścieżka, dzięki której śmiertelna agonia starego społeczeństwa i krwawe narodziny nowego mogą być skrócone: to rewolucyjny terror” ale na pewno, miał cos innego na myśli i źle go zrozumiano.
0
@Ostatnikrwawygang zapytam jeszcze raz czy w ogóle przeczytałeś to co załączyłes? Gdzie tam masz o ludobójstwie Indian i ilu tych Indian zabili? No chyba, ze chodzi o to ludobójstwo, w którym nikogo nie zabijali XD
Czyli Marks pisał tylko co się zdarzy a ludzie zle go zrozumieli i zaczęli zabijać bo on tak napisał. Zabawne.
To jak porównałeś do Jezusa to przypomnij gdzie on mówił, ze z jego imieniem na ustach będą palić ludzi na stosach?
0
@Ostatnikrwawygang przecież to Marks mówił, ze „dźwignia rewolucji musi być przemoc”
Chyba oprócz przeczytania tytułu nic więcej nie przeczytałeś. O jakim konkretnie ludobójstwie Indian piszesz? Ilu ich zamordowali? Używasz mocnych słów o ludobójstwie wiec podrzuć cos konkretnego.
0
@kamyk_23 tyle konkretów tu było, ze mnie przekonała.
0
@DonCarletto wydawało mi się, ze przyszli to Barcy grać w piłkę a nie ogarniac mieszkanie czy siedzieć na ławie kolejny sezon.
0
Czy te kontrakty w Barcelonie nadal nie są za wysokie skoro zawodnicy nie chcą się stad ruszyć?
2
@Ostatnikrwawygang ale durne porównanie. Czy Jezus cos mówił, ze należy zabijać wrogów czy palić ich na stosie? A przypominam, ze Marks pisał, ze rewolucji należy dokonać przemocą. Taka tam drobna różnica.
PS. O jakim ludobójstwie kulturowym w Kanadzie piszesz? Chyba nie tym, które okazało się nieprawdą?
0
@tbas Pewnie z łapaniem głosów masz racje. Co do koalicji to nie sadze. Raczej na zasadzie, ze wy wdrożycie taki nasz postulat to my poprzemy was w czymś innym. Chociaż tez nie wykluczam, ze niektórzy dadzą się sprzedać jak wcześniej np Rzymkowski czy ten drugi co od Kukiza weszli.
0
@Safrani ok, dobrze wiedzieć bo byłem przekonany, ze nie ma tam ograniczenia czasowego.
@tbas zwracam honor. To jednak nie wiem czemu chcą to utrzymać.
0
@tbas ale to ty płaczesz, ze czegoś nie chcą zlikwidować a nawet nie wiesz co mozna zlikwidowac a czego nie.
0
@tbas a słyszałeś kiedyś o prawach nabytych? Wiec już sama likwidacja 500+ nie jest taka prosta.
0
@Kondziubarca akurat jak oglądałem mecze Girony to Romeo niezle się prezentował.
4
@MesQueUnClub96 mistrza dał
0
@Kamilos84 jeżeli Ukraińcy mówią o tym, ze Ruscy chcą wysadzić elektrownie to będą jakieś rakiety leciały na elektrownie.
1
@bartekvisca a to nie cieszysz się, ze wyciągnął stad Albę, który zarabiał krocie oraz Busquetsa, który już w ważnych meczach nie wyrabiał?
0
@Comentateiro i tyle w tym prawdy co we wszystkich twoich komentarzach, ale tak to jest ze starymi frustratami, którzy na każdym kroku są ośmieszani.
0
@macio_944 najpierw się ośmieszasz komentarzem bo widać, ze nawet nie wiedziałeś, ze nie głosowali nad „głośną sprawą aborcji”.
A teraz mocno „merytoryczny” komentarz po wytknięciu mu głupot.
Typowe dla takich „mądrych i kulturalnych” postępowców.
PS. Skoro wrzucasz wszystko z aborcja to do tego mogę ci wrzucić głosowanie na zaostrzeniem prawa aborcyjnego, gdzie Konfederacja głosowała inaczej niż większość PISu, ale boje się, aby ci głowa od tego nie eksplodowała. XD
0
@macio_944 i znów samozaparcie XD. Od kiedy podpis pod wnioskiem to głosowanie?
A ten drugi artykuł to jednak nie ta „głośna sprawa aborcji” tylko zupełnie inne głosowanie z 2022 nad aborcją na żądanie.
0
@Comentateiro i bystrzacha się znalazła co wrzuca stare statystyki i podpiera sie starym artykułem twierdząc, ze to wszystko aktualne.
1
@macio_944 a gdzie w tym było głosowanie i co to za głosowanie bo nic takiego nie znalazłem w tym artykule?