0

@BordowyPtak dlatego wole boks.

4

@Cule1234 Nie rozumiem fenomenu tych freak fightow. Ja chce oglądać walki na wysokim poziomie a nie amatorów. Tak samo z piłką, wole obejrzeć LM niż polską ekstraklasę.

0

@Borneo co ty pierd.lisz?

0

@DonZibi tak? A jaka to ustawa wtedy weszła?

0

@Borneo mamusia dobrze go nauczyła jak się donosić.
To jak ładnie, ze potrafi gadać bzdury w wielu językach bo jak widać w jego przypadku wykształcenie niewiele mu dało

0

@Ostatnikrwawygang A ze ostatniemu idiotycznemu gangowi ludobójstwo nie kojarzy się z zabijaniem tylko ze znikająca tradycja tak samo pisanie manifestow o krwawej rewolucji kojarzy się tylko z przewidywaniem przyszłości to już nie mój problem.

0

@Borneo a taki był ładny, hamerykanski tylko złośliwie gowno mu co chwila wybija.

1

@KrychaFCB przesadzacie. Widziałem sporo takich nastolatków płynących na łodziach do Europy.

0

@Ostatnikrwawygang no tak bo przecież ludobójstwo z zasady powinno się kojarzyć z tym, ze ludzie nie są zabijani. I nie zginęło a zmarlo.
To dopiero jakie ludobójstwo odbyło się przez ostatnie dziesięciolecia np w Europie.
Tak, myśle ze dał przykład i nawet powiedział, żeby zabijać rodowitych mieszkańców Kanady i wyplenić ich z ich własnego domu. Jak na ciebie to i tak mocno wysiliłeś szare komórki co zwykle ci się nie zdarza.

0

@Ostatnikrwawygang w domyśle XD. To najlepiej w ogóle przestań pisać a ja się domyśle co masz na myśli.
Wymyślona definicja, aby brzmiało groźnie bo to ludobójstwo choć z zabijanie ludzi nie ma nic wspólnego. Jak nazwiesz konia krowa to mimo wszystko on nadal zostanie koniem.

A ja ci napisałem, ze przepędził ludzi z domu swojego Ojca, nie z targu lub czyjegoś domu. Jednak nadal to zupełnie cos innego niż pisanie o walce klas i pisanie o krwawych narodzinach nowego społeczeństwa co ewidentnie jest nawoływaniem do tego. Pisze manifest komunistyczny, pisze o rewolucji, której można dokonać tylko terrorem, ale na pewno został źle zrozumiany.

0

@Ostatnikrwawygang czyli żadnego ludobójstwa nie było a w jednym komentarzu napisałeś „ludobójstwo kulturowe to ludobójstwo Indian dokonywane aż do lat 90-tych”
Czyli jednak nikogo nie zabijali. I jeszcze to zestawianie z prawdziwymi przypadkami ludobójstwa. Rzeczywiście lewacką teoria.

Gdzie masz napisane, ze biczowaniem przepędzali ludzi? Jest napisane, ukręcił bicz i przepędzali ludzi i zwierzęta z domu SWOJEGO Ojca. Nic nie było o zabieraniu wartości prywatnej.

Biedni komunisci nie są rozumiano XD. Ale teraz to już na pewno będzie prawdziwy komunizm?
Tak przypomnę tylko tylko, ze mówił o walce klas choć pewnie dla ciebie walka to tylko była taka figura literacka.
Tu przypomnę jego słowa „istnieje tylko jedna ścieżka, dzięki której śmiertelna agonia starego społeczeństwa i krwawe narodziny nowego mogą być skrócone: to rewolucyjny terror” ale na pewno, miał cos innego na myśli i źle go zrozumiano.

0

@Ostatnikrwawygang zapytam jeszcze raz czy w ogóle przeczytałeś to co załączyłes? Gdzie tam masz o ludobójstwie Indian i ilu tych Indian zabili? No chyba, ze chodzi o to ludobójstwo, w którym nikogo nie zabijali XD

Czyli Marks pisał tylko co się zdarzy a ludzie zle go zrozumieli i zaczęli zabijać bo on tak napisał. Zabawne.
To jak porównałeś do Jezusa to przypomnij gdzie on mówił, ze z jego imieniem na ustach będą palić ludzi na stosach?

0

@Ostatnikrwawygang przecież to Marks mówił, ze „dźwignia rewolucji musi być przemoc”

Chyba oprócz przeczytania tytułu nic więcej nie przeczytałeś. O jakim konkretnie ludobójstwie Indian piszesz? Ilu ich zamordowali? Używasz mocnych słów o ludobójstwie wiec podrzuć cos konkretnego.

0

@kamyk_23 tyle konkretów tu było, ze mnie przekonała.

0

@DonCarletto wydawało mi się, ze przyszli to Barcy grać w piłkę a nie ogarniac mieszkanie czy siedzieć na ławie kolejny sezon.

0

Czy te kontrakty w Barcelonie nadal nie są za wysokie skoro zawodnicy nie chcą się stad ruszyć?

2

@Ostatnikrwawygang ale durne porównanie. Czy Jezus cos mówił, ze należy zabijać wrogów czy palić ich na stosie? A przypominam, ze Marks pisał, ze rewolucji należy dokonać przemocą. Taka tam drobna różnica.

PS. O jakim ludobójstwie kulturowym w Kanadzie piszesz? Chyba nie tym, które okazało się nieprawdą?

0

@tbas Pewnie z łapaniem głosów masz racje. Co do koalicji to nie sadze. Raczej na zasadzie, ze wy wdrożycie taki nasz postulat to my poprzemy was w czymś innym. Chociaż tez nie wykluczam, ze niektórzy dadzą się sprzedać jak wcześniej np Rzymkowski czy ten drugi co od Kukiza weszli.

0

@Safrani ok, dobrze wiedzieć bo byłem przekonany, ze nie ma tam ograniczenia czasowego.
@tbas zwracam honor. To jednak nie wiem czemu chcą to utrzymać.

0

@tbas ale to ty płaczesz, ze czegoś nie chcą zlikwidować a nawet nie wiesz co mozna zlikwidowac a czego nie.

0

@tbas a słyszałeś kiedyś o prawach nabytych? Wiec już sama likwidacja 500+ nie jest taka prosta.

0

@Kondziubarca akurat jak oglądałem mecze Girony to Romeo niezle się prezentował.

4

@MesQueUnClub96 mistrza dał

0

@Kamilos84 jeżeli Ukraińcy mówią o tym, ze Ruscy chcą wysadzić elektrownie to będą jakieś rakiety leciały na elektrownie.

1

@bartekvisca a to nie cieszysz się, ze wyciągnął stad Albę, który zarabiał krocie oraz Busquetsa, który już w ważnych meczach nie wyrabiał?

0

@Comentateiro i tyle w tym prawdy co we wszystkich twoich komentarzach, ale tak to jest ze starymi frustratami, którzy na każdym kroku są ośmieszani.

0

@macio_944 najpierw się ośmieszasz komentarzem bo widać, ze nawet nie wiedziałeś, ze nie głosowali nad „głośną sprawą aborcji”.
A teraz mocno „merytoryczny” komentarz po wytknięciu mu głupot.
Typowe dla takich „mądrych i kulturalnych” postępowców.

PS. Skoro wrzucasz wszystko z aborcja to do tego mogę ci wrzucić głosowanie na zaostrzeniem prawa aborcyjnego, gdzie Konfederacja głosowała inaczej niż większość PISu, ale boje się, aby ci głowa od tego nie eksplodowała. XD

0

@macio_944 i znów samozaparcie XD. Od kiedy podpis pod wnioskiem to głosowanie?

A ten drugi artykuł to jednak nie ta „głośna sprawa aborcji” tylko zupełnie inne głosowanie z 2022 nad aborcją na żądanie.


0

@Comentateiro i bystrzacha się znalazła co wrzuca stare statystyki i podpiera sie starym artykułem twierdząc, ze to wszystko aktualne.

1

@macio_944 a gdzie w tym było głosowanie i co to za głosowanie bo nic takiego nie znalazłem w tym artykule?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?