1

@symtoni_sym i jeszcze Sergi Roberto z ManU

0

@MesQueUnClub_87 juz szybciej bardziej w środku. Myślę, że na prawym nie bardzo by wiedział co ma robić.

0

To dobrze, ze Vini zagra w rewanżu. Jeszcze Carlo wymyśliłby coś nowego i zaskoczył Xaviego a tak to znów Araujo pokaże Viniciusowi gdzie jego miejsce

0

@bartas97 ale nie napisal co powiedział?

0

To było to czego brakowało mi w jesiennym meczu. Real przygotowany był na długie piłki i kontry a tu nie miał jak kontrować i nie wiedzieli co mają robić. Czasami trzeba i w ten sposób zagrać.

2

Ferran przeniosł sie na prawą stronę i nagle zaczął grać. W te ok. 20 minut zrobił wiecej niż Raphinha od poczatku i miał chyba wiecej udanych dryblingów

0

@Emhyr mi sie jego gra bardzo podoba ;)

0

@CatalanDream Carvajalowi

2

Czy Vinicius specjalnie wyautował sie z rewanżu, aby nie musiec grac przeciwko Araujo?
Ktos pisal, ze jak dostanie kartke to nie zagra.

11

I znów wyjdzie na debila jak Laporta jednak zrobi transfery.

0

@chavez domyslam sie co autor mial na myśli, ale zastanawia mnie czy zostało to poprawnie napisane. Moze sie mylę, ale jeżeli powiem, że w następnym czerwcu kończy mu się kontrakt to powiedziałbyś, ze chodzi o czerwiec 2023 czy 2024?

0

@chavez najblizsze lato to 2023, nastepne to 2024.

0

"Młody zawodnik ma kontrakt do czerwca, ale zobowiązał się już do transferu do belgijskiego Club Brugge, do którego przejdzie następnego lata za darmo."
Jezeli Barbera ma kontrakt do czerwca to czemu dopiero za rok trafi do Brugii? Co bedzie robił przez ten rok?

0

@Azi wiem, ze nie przeczytasz bo nawet nie potrafisz

0

@Azi typowy wyborcza lewicy jak ty oczywiscie zyje w swoim swiecie, pisze o jakims bronieniu racji mimo, ze zadnych nie przedstawialem, pokazuje swoja dziecinnosc, ale jednoczesnie obraza sie jak sie mu wypomni jego dziecinny poziom.
Uwaza sie za inteligenta a nawet nie jest w stanie polapac sie jak mocno sie ośmiesza jednoczesnie pokazujac swoja hipokryzje.
Żałosne, ale powinienes sie martwic bo raczej nie widze szans, abys to zrozumial

0

@Azi ale wiesz, ze nie interesuje mnie co sądzisz?
Nie skonczyles jeszcze podstawowki, ze tekstu ze zrozumieniem nie potrafisz przeczytac?
I ty cos o inteligencji wspominales. XD

0

@Azi dlaczego sadzisz, ze ja sądze cos takiego? Najpierw nie potrafisz zrozumiale po polsku zdania zlozyc a pozniej nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem kilku zdan. Za duzo ich było dla ciebie?
Pieknie pokazales swoj poziom intelektualny wyborco socjalistów

0

@Azi dosyć prosto po polsku jest napisane i zrozumienie tekstu nie powino stanowić problemu dla osoby myślącej. To już nawet nie braki w pomyślunku tylko zwykłe czytanie tekstu.
Streszcze ci: zostałeś wyśmiany i twoja hipokryzja o brakach w logice nie wspomne.

0

@Azi czy gdzies napisalem cos o tobie? ale winny zawsze sie tłumaczy.
Mozesz bardziej po polsku zdania składać? Czy chodzilo ci o to, ze wypowiadajac sie o kims, ze jest oszolemem nie musisz nikogo popierac a jednoczesnie twierdzisz, ze partie lewicowe są lepsze? Jednocześnie zarzucasz mi, że jestem wyborcą konfy bo oszolomami nazwalem ludzi o poglądach prawicowych i popierajacych lewice. A dopiero napisales cos o pomyślunku i ze nie musze nikogo popierac, aby nazwac kogos oszolomem. Nie moge inaczej skomentowac tego jak XD i z mysleniem raczej jestes na bakier.

0

@Azi myśle, ze nie są wiekszymi oszołomami od ludzi, ktorzy twierdza, ze mają poglądy prawicowe jednoczesnie popierajac pilartie lewicowe i twierdzac, ze to jest lepsza opcja to dopiero smiech na sali

0

@Azi to teraz dowaliles. Widzimy przez ostatnie 30 lat jak są lepsza opcją i uwierz mi bo jestem osobą o lewicowych poglądach.

2

@Azi bo są tak głupi, aby głosować na popis i lewice?

0

@Kidd nie pamiętam kto to powiedział, ale te słowa tutaj idealnie pasują: dajecie ludziom pieniądze za nic nie robienie a tych pracujących karzecie podatkami od ich zarobków i później dziwicie się, ze ludzie nie chcą pracować.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@BorzyKrzys to słaby przykład bo Amerykanie bardzo wtedy chcieli wejsc do wojny i czekali tylko na pretekst, zresztą tak jak i w czasie I WŚ. Ciagłe nakladanie sankcji na Japonie i jej maksymalna izolacja doprowadziły do tego, ze Japonczycy nie mieli już innego wyjscia jak atak.

2

We wczorajszym meczu podobało mi się jak Atletico momentami rozgrywało piłke. Wszystko z pierwszej pilki i szybke/łatwe wyjście spod pressingu. Dawno w Barcie nie widzialem, aby tak pilka chodzila i raczej sie na to nie zanosi.

0

@Conradxc kto powiedział, ze to moja powtorka? Dla mnie to mecz prawie na żywo, ale od kibica realu nie spodziewam sie umiejetnosci czytania ze zrozumieniem.
Ps. I tak nie ma nic bardziej żałosnego niż kibic realu na stronie Barcelony.

0

@domin682 tak, to ta. Takich tzn jakich? odbitych od ziemi czy takich gdzie koles macha rekami i dotyka pilki bo rękę mial daleko od ciała

1

@Mroziu sorki, poprawilem

0

Zaczałem dopiero oglądać mecz Real-Atletico i może mi ktoś wytłuczayć jakim cudem nie było karnego dla Atletico na smym poczatku meczu po tak ewidentnej ręce Valverde? I sedzia, ktory stał koło na wprost i widział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?