0

@BlaseR9 pierwsze pytanie to skad ona go aż tak dobrze zna? Chyba z Gilmourem spotykaliśmy sie po odejsciu Watersa z zespolu wiec kiedy miala okazje go poznac?
Patrzac na to co sie dziej w mediach i nawet na tym forum to rusofob chyba nie powinno byc traktowane jako obraza a raczej pochwała. Chyba, ze wszystko co sie konczy na fob jest traktowane jako obraza

2

@Hubsao a my oddamy je za darmo, ale stac nas bo w koncu placimy sporo za prad, gaz, paliwo. No i pieniazkow się dodrukuje.

6

@Zoker moja żona do pory śmieje się z Orłowskiego, gdy musi powiedziec "Ander Herrera" i do tej pory pamieta jak kilka lat temu powiedział "łodzina wampiłów". Ale poza wadą wymowy to lubie go sluchac

0

@FCBparasiempre ktorego panstwa walutą w 1988r było euro?

14

Rzeczywiście dzis było aż tak zimno.

https://zapodaj.net/e85c66f32e8f5.jpg.html

2

@gaucho104 Raphinha mial jeszcze asyste 2 stopnia przy pierwszej bramce i moze to zaważyło

0

@Zoker to lepiej nie czytaj jak sie robi cole, frytki z mcdonalda lub kawe rozpuszczalną

0

@Hosh śmieszy mnie jak komus sie wydaje, ze jedzenie robakow i robienie barwnikow to jest to samo

4

To tak odnośnie rozporządzeń unijnych i najnowszej kwestii jedzenia robaczków.
https://zapodaj.net/65050551d8427.jpg.html

6

@bartekvisca uff. To dobrze, ze obejrzalem tylko 2 sezony. Trzeci zaczalem i wydawal sie glupi.

Ps. Morał z 2 pierwszych sezonow jest taki, ze nie mozna brac kobiet na akcje bo nawet majac w perspektywie miliony to nie potrafia wytrzymac 24h bez kłotni i zawsze wszystko spiep..ą

0

@arsenallondyn0 nic nie pobije Bińczyckiego jako znachora

13

Skandal to jest jak Barca wykona rzut wolny z włściwego miejsca i strzeli bramke, ale jak Real strzela z rożnego, ktorego byc nie powinno to jest standard.

1

@hayek bo nikt tego nie ogląda wiec nie przycina

0

@Deviler a to ci niespodzianka.

1

@Adran360 pewnie oboje sa siebie warci

1

@Adran360 "Chcieliśmy poinformować, że przeciwko 21-letniemu mężczyźnie, aresztowanemu przed rokiem, nie toczy się już żadne postępowanie. Postępowanie zostało umorzone, a decyzja nie została podjęta pochopnie" – można przeczytać w specjalnym oświadczeniu policji w Manchesterze

W uzasadnieniu podano, że wycofanie się z zeznań kluczowych świadków, a także nowy materiał dowodowy, który wyszedł na światło dzienne, to czynniki, które sprawiły, że "nie było już realnych perspektyw do skazania oskarżonego. W związku z tym jesteśmy zmuszeni do zamknięcia postępowania".

@BartqRKO tez jakis nowy material dowodowy wyszedl wiec moze jeszcze czegos ciekawego sie dowiemy

3

@Deviler tylko jeszcze ta sama kobieta mówi: "Mamy obowiązek ciągłego przyglądania się sprawie, ale w tym przypadku doszło do wycofania się kluczowych świadków, a nowe materiały, które ujrzały światło dzienne, nie dawały podstaw do dalszego skazania. W tych okolicznościach mamy obowiązek umorzyć sprawę.”
Czyli nie tylko swiadkowie, ale tez jakies dowody wyszly, ze wycofli sie z tego.

11

@Deviler nie bo skad miałbym to wiedziec. Jezeli swiadkowie sie wycofali to mogl im zwyczajnie zaplacic za to.

0

"Chciałabym jednak skorzystać z okazji i podkreślić zaangażowanie policji w badanie zarzutów przemocy wobec kobiet i dziewcząt oraz wsparcie osób dotkniętych przemocą. Stale rosnąca liczba funkcjonariuszy przechodzi specjalistyczne szkolenia, aby zapewnić ofiarom bezpieczeństwo i opiekę" - dodała Michaela Kerr, nadinspektor policji w Manchesterze cytowana przez portal "Manchester Evening News"

To ja sie pytam kto tu był ofiarą i jaką opieke i bezpieczeństwo miał zagwarantowane Greenwood?

0

@Vampir707 czyli teraz okazuje sie, ze nie tylko są przeciw zabijaniu dzieci, ale tez zmuszają kobiety to zachodzenia w ciąze?

0

@Deviler a może to ich prywatna sprawa i reszcie nic do tego. Moze boi sie, ze jakies dziwne sprawy niezwiązane ze sprawa będzie chcial Kucharski wyciagac

0

@masq co to znów za nowe bzdury jak inteligencja emocjonalna?

0

@aldewir chociaż nie ma dla kogo bo nikt z drugiej drużyny nie jest testowany

0

@tristan87 to było prywatnie wiec się nie liczy

0

@Majkel34 tak, szkoda tylko, że idą walczyc z nazistowskimi symbolami na piersiach i z "bohaterami" odpowiedzialnymi m. in. za rzeź wołyńską na ustach.

0

@Mns21 to nie było kupowanie meczy wiec za co chca odebrac tytuły? Przesada.

0

@Survier Chiesa - właśnie kogos takiego brkuje na skrzydle

0

@Jakub1513 T-raperzy znad Wisły

2

@bartas97 ale jakie niby nazistowskie grafiki bo nic tam nie ma? Mogłby ktos tych debili z omzk pozwac za ciagle pomowienia bez dowodow lub przekrety finansowe. A nie, czekaj przeciez to sa skazani oszuszci przy czym jeden ukrywa sie za granicą.


0

@MESSIah16 to słabo szukałeś bo chociażby nakrecili film o lawendowej mafii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?