ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BlaseR9 pierwsze pytanie to skad ona go aż tak dobrze zna? Chyba z Gilmourem spotykaliśmy sie po odejsciu Watersa z zespolu wiec kiedy miala okazje go poznac?
Patrzac na to co sie dziej w mediach i nawet na tym forum to rusofob chyba nie powinno byc traktowane jako obraza a raczej pochwała. Chyba, ze wszystko co sie konczy na fob jest traktowane jako obraza
2
@Hubsao a my oddamy je za darmo, ale stac nas bo w koncu placimy sporo za prad, gaz, paliwo. No i pieniazkow się dodrukuje.
6
@Zoker moja żona do pory śmieje się z Orłowskiego, gdy musi powiedziec "Ander Herrera" i do tej pory pamieta jak kilka lat temu powiedział "łodzina wampiłów". Ale poza wadą wymowy to lubie go sluchac
0
@FCBparasiempre ktorego panstwa walutą w 1988r było euro?
14
Rzeczywiście dzis było aż tak zimno.
https://zapodaj.net/e85c66f32e8f5.jpg.html
2
@gaucho104 Raphinha mial jeszcze asyste 2 stopnia przy pierwszej bramce i moze to zaważyło
0
@Zoker to lepiej nie czytaj jak sie robi cole, frytki z mcdonalda lub kawe rozpuszczalną
0
@Hosh śmieszy mnie jak komus sie wydaje, ze jedzenie robakow i robienie barwnikow to jest to samo
4
To tak odnośnie rozporządzeń unijnych i najnowszej kwestii jedzenia robaczków.
https://zapodaj.net/65050551d8427.jpg.html
6
@bartekvisca uff. To dobrze, ze obejrzalem tylko 2 sezony. Trzeci zaczalem i wydawal sie glupi.
Ps. Morał z 2 pierwszych sezonow jest taki, ze nie mozna brac kobiet na akcje bo nawet majac w perspektywie miliony to nie potrafia wytrzymac 24h bez kłotni i zawsze wszystko spiep..ą
0
@arsenallondyn0 nic nie pobije Bińczyckiego jako znachora
13
Skandal to jest jak Barca wykona rzut wolny z włściwego miejsca i strzeli bramke, ale jak Real strzela z rożnego, ktorego byc nie powinno to jest standard.
1
@hayek bo nikt tego nie ogląda wiec nie przycina
0
@Deviler a to ci niespodzianka.
1
@Adran360 pewnie oboje sa siebie warci
1
@Adran360 "Chcieliśmy poinformować, że przeciwko 21-letniemu mężczyźnie, aresztowanemu przed rokiem, nie toczy się już żadne postępowanie. Postępowanie zostało umorzone, a decyzja nie została podjęta pochopnie" – można przeczytać w specjalnym oświadczeniu policji w Manchesterze
W uzasadnieniu podano, że wycofanie się z zeznań kluczowych świadków, a także nowy materiał dowodowy, który wyszedł na światło dzienne, to czynniki, które sprawiły, że "nie było już realnych perspektyw do skazania oskarżonego. W związku z tym jesteśmy zmuszeni do zamknięcia postępowania".
@BartqRKO tez jakis nowy material dowodowy wyszedl wiec moze jeszcze czegos ciekawego sie dowiemy
3
@Deviler tylko jeszcze ta sama kobieta mówi: "Mamy obowiązek ciągłego przyglądania się sprawie, ale w tym przypadku doszło do wycofania się kluczowych świadków, a nowe materiały, które ujrzały światło dzienne, nie dawały podstaw do dalszego skazania. W tych okolicznościach mamy obowiązek umorzyć sprawę.”
Czyli nie tylko swiadkowie, ale tez jakies dowody wyszly, ze wycofli sie z tego.
11
@Deviler nie bo skad miałbym to wiedziec. Jezeli swiadkowie sie wycofali to mogl im zwyczajnie zaplacic za to.
0
"Chciałabym jednak skorzystać z okazji i podkreślić zaangażowanie policji w badanie zarzutów przemocy wobec kobiet i dziewcząt oraz wsparcie osób dotkniętych przemocą. Stale rosnąca liczba funkcjonariuszy przechodzi specjalistyczne szkolenia, aby zapewnić ofiarom bezpieczeństwo i opiekę" - dodała Michaela Kerr, nadinspektor policji w Manchesterze cytowana przez portal "Manchester Evening News"
To ja sie pytam kto tu był ofiarą i jaką opieke i bezpieczeństwo miał zagwarantowane Greenwood?
0
@Vampir707 czyli teraz okazuje sie, ze nie tylko są przeciw zabijaniu dzieci, ale tez zmuszają kobiety to zachodzenia w ciąze?
0
@Deviler a może to ich prywatna sprawa i reszcie nic do tego. Moze boi sie, ze jakies dziwne sprawy niezwiązane ze sprawa będzie chcial Kucharski wyciagac
0
@masq co to znów za nowe bzdury jak inteligencja emocjonalna?
0
@aldewir chociaż nie ma dla kogo bo nikt z drugiej drużyny nie jest testowany
0
@tristan87 to było prywatnie wiec się nie liczy
0
@Majkel34 tak, szkoda tylko, że idą walczyc z nazistowskimi symbolami na piersiach i z "bohaterami" odpowiedzialnymi m. in. za rzeź wołyńską na ustach.
0
@Mns21 to nie było kupowanie meczy wiec za co chca odebrac tytuły? Przesada.
0
@Survier Chiesa - właśnie kogos takiego brkuje na skrzydle
0
@Jakub1513 T-raperzy znad Wisły
2
@bartas97 ale jakie niby nazistowskie grafiki bo nic tam nie ma? Mogłby ktos tych debili z omzk pozwac za ciagle pomowienia bez dowodow lub przekrety finansowe. A nie, czekaj przeciez to sa skazani oszuszci przy czym jeden ukrywa sie za granicą.
0
@MESSIah16 to słabo szukałeś bo chociażby nakrecili film o lawendowej mafii