0

@Ojciec5tkidzieci to tez ciekawe bo cale WSI to ruscy agenci wyszkoleni w Moskwie wiec nie wiem czy ten agent dowiedzial sie czegos nowego. Ps. Jak nazywal sie ten szpieg?

1

@Kessie czemu do wynajecia? Na obu meczach ma ten sam szali Maroka. Jako kibic Polski nie poszedlbys na mecz Argentyna - Holandia?

0

@Darkin a wiesz to skad? Z niemieckich kronik nieprzychylnych Chrobremu?
Ukrofile juz takie durne porownania beda robic porownajac do siebie cos co dzialo sie 1000 lat temu do tego co bylob80 lat temu, gdzie teoretycznie ludzie byli cywilizowani, aby tylko usprawiedliwic ukrainskie mordy na Polakach. Az dxiw, ze nie porownales do Kaina i Abla.

0

@kynio302 czyli na pewno musi byc prawda jak np. bron masowego razenia w Iraku

0

@kynio302 super, nie wiedzialem, ze ktos tutaj ma takie wtyki i dostep do danych wywiadowczych.

0

@kynio302 ale pytam na jakiej podstawie tak twierdzisz i jakie widziales przeslanki do tego?

0

@Darkin obiektywnie to czy nawolywali do brutalnego wymordowania calego narodu?

0

@kynio302 a twierdzisz tak na podstawie czego?

0

@Lionel_Messi10 zero kreatywnosci

0

@Kgorecki2500 jestes pewien, ze za to idziesz walczyc a nie za amerykanskie i brytyjskie interesy?

0

@Kgorecki2500 to ciekawe, ze jak wojna sie zaczela to generalowie pierwsi byli w Rumunii

1

@Kapitan_SW a cxy to nie wasi slonca Peru i inne razemki nie glosowali za poborem?

0

@Barca1992 i do tego dodaj, ze ma kategorie D

0

@Kgorecki2500 raczej gorsza bo oni mordowali przeciwkow politycznych

3

@Herbert to sukces wart kazdych pieniedzy. XD to oni medal juz zdobyli?

0

@Barcaa12 a gral dzisiaj bo go nie zauwazylem

9

Lautaro nowym Higuainem dla Messiego.

0

@Encore a co im da szybkosc jak nasi na szesnastce stoją? Najgorzej wygladalo to na koncu jak 6 naszych w jednej lini w obronie stali.

1

@Danny Gaucho ledwo ledwo, ale setka osiagnieta.

1

@Danny Gaucho nie sadze, ze tyle bo srednio musieliby miec ponad 40% posiadania a na flashscore za dzisiejszy mecz jest 27%

2

Czy w tych 3 meczach nazbieralismy łącznie 100% posiadania piłki?

2

1

@Peszko07 nie ma przypadkow, są tylko znaki

1

@tristan87 jak z taka pomoca jak ma Urugwaj mozna grac taki piach? Chyba ich trener u Michniewicza brał lekcje

2

@Zoker sadze, ze to byla szydera

4

@GuerillaAthletic zastanawia mnie kto jest bardziej zakompleksiony. Linda cxy ci, o ktorych pisze? I wyznacznikiem czego jest mowienie w obcym jezyku?

4

@Xxxbarca4ever nazwalbym tak samo jak tych glosujacych na po.

0

@BorzyKrzys obejrzyj jeszcze "człowiek zwany ciszą" Corbucciego

0

@Janiama swietny trener, ze wode z wina robi

0

@michal26 i Szczesny tez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?