11

@RoberDzik to masz chyba problem z czytaniem. On nie napisał, ze to prowokacja Ukrainy tylko, ze jedni twierdzili, ze to ruska rakieta, inni, ze prowokacja ukraińska a on twierdził jeszcze coś innego. Tekst nie jest długi wiec raczej latwy do zrozumienia

W tym co napisałeś poszedłbym dalej. Sadze, ze to wina firm zbrojeniowych bo gdyby nie produkowali rakiet to nawet Rosja by ich noe wystrzeliła.

0

@JimMorrisonFCB i wzajemnie

1

@JimMorrisonFCB haha. Żal mi Was. Zaraz jeszcze będziecie przepraszać Ukraińców za to, ze ci ludzie stanęli w złym miejscu.

3

@Aragorn33 Śmieje się z waszej narracji, która w 12h zmieniła się o 180stopni. Już się spakowałem, aby jechać na Moskwę a teraz muszę się rozpakować bo okazuje się, ze 2 Polaków zostało zabitych jednak przez Ukraińców wiec nie ma sprawy, lepiej o tym nie mówić a w ogóle to wina Rosji

3

@Aragorn33 oho, zaczyna sie. XD

0

@Kgorecki2500 nie powiem, usmialem sie z Twojego komentarza.

0

@MesQueUnClub_87 ok. Dzieki

0

Sa juz jakies potwierdzone informacje odnosnie tego co sie stalo w lubelskim? Wszyscy pisza o rakietach, ale patrzac na zdjecie ktos mi moze wytlumaczyc jak rakieta trafila prosto pod przyczepę nie uszkadzając jej? Czytalem tez, ze pod taka wagą, na jaka wjechał traktor znajduje sie butla z gazem. Czy ktos sie orientuje czy to prawda?

0

@draxidox Zawsze możesz przeczytać ponownie mój poprzedni komentarz i może go zrozumiesz

2

@draxidox problem w tym, ze chcesz karać wszystkich kierowców, ale może lepiej zacząć od prawdziwego karania tych co wypadki powodują?

Ps. Tak swoją droga lepiej zakazać jazdy samochodami wtedy nie będzie wypadków i nikt nie zginie

4

@draxidox pewnie, ze żałosne jak ktoś chce, aby autem jeździć wolniej niż na rowerze a jednocześnie pijaków za kierownica powodujących wypadki się nie karze bo to celebryci. Skoro dla nich jest przyzwolenie na nie zwracanie uwagi na ograniczenia to czemu inni maja się stosować?

1

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys polecam hell on wheels. Przyjemniej sie ogladalo

5

@michal26 prawo naglówków. Wchodze w pierwszy lepszy artykul i jest napisane, ze w parafii zbierano podpisy a nie, ze ksiadz zbieral.
Ps. Przynajmniej nie byly to dzieci tylko osoby, ktore potrafia sie obronic

1

@wasacz nie ma nic bardziej wkurzajacego niz to ich: czesc, tu Max, sztuczna inteligencja Orange.

0

@IronSanHybrid a dla mnie tak samo denerwujący są tez ci pięknie mówiący i potrafiący nawijać makaron na uszy, którzy są po studiach i jeszcze innych MBA a są równie niekompetentni jak ten zaciągający. Chociaż może ci po studiach są nawet gorsi.
Obecny jest pół roku, poprzedni przyszedł z zagranicy akurat na okres covidowy i był 2,5 roku.

3

@IronSanHybrid ale to zaciaganie to jakis problem? Przynajmniej mowi po polsku w przeciwieństwie do ostatnich ministrów finansow, ktorzy do tego doprowadzili. Ale oni przynajmniej zaciagali angielskim akcentem wiec to ok?
Tak przypomne, że Witos żadnych studiow nie skończyl a 3 razy byl premierem

0

@Ostatnikrwawygang w przeciwieństwie do ciebie przynajmniej mam logiczne argumenty. Po rozmowie z tobą przynajmniej wiem jak wyglada rozmowa z polglowkiem bez argumentów.

Słowo „myślałem” w twoim przypadku to duża przesada a blm i ruch oddolny? XD i pewnie finansowany jest przez murzynów.
Nikt nie zmuszał do szczepień? To chyba żyliśmy w innych światach albo jak zwykle pokazujesz swoje urojenia. A służba zdrowia nie była zmuszana? Uczelnie tez nie zmuszały? Ty jak zwykle w swojej komunistycznej utopii żyjesz. A każdy menzczyzna nosi ze sobą narzędzie gwałtu XD. I nagle tez śmiertelna choroba zniknęła, nie trzeba maseczek i wszyscy chodzą zdrowi. Podajesz argumenty jakiegoś zwykłego przyglupa a jak się bałeś zarazić to trzeba było siedzieć w domu. Chyba w lewackim świecie noszenie maseczki jest patriotyzmem. Ale właśnie takich głupot się po tobie spodziewam. Mam nadzieje, ze jesteś ty patriotom i nosisz maskę oraz byłeś 4 razy dziabniety.

Tak, tak. Socjaldemokracja to prawica, ale tylko ta niemiecka inne są lewicowe XD A największy dowód na ich prawicowość to ich antykomunizm. Twoja argumentacja zwala z nóg. Piszesz”z tego co wiem” i jak zwykle pokazujesz, ze nic nie wiesz. Tak się składa, ze NSDAP zastąpiła Niemiecka Partie Robotników.
A komizm zajmował się ochrona mniejszości XD. Takich głupot jak wypisujesz to nigdzie się nie naczytał. Ty naprawdę jeszcze szkoły nie skończyłeś.

Czyli kozie bobki są dobre a krowie placki już nie i przez te placki świat zgonie. To są dopiero problemy dzisiejszych lewaków.

I kolejny przykład ignorancji i głupoty. Teraz wytłumacz jak z samego plemnika wyrośnie dziecko? Jeszcze nie miałeś w szkole biologii i rozmnażania? A może rozwiązaniem jest aborcja postnatalna lewaków chcących zabijać dzieci? Tak kobiety ryzykują życiem bo to nie jest naturalne, aby kobiety rodziły dzieci i miliony kobiet umiera przy porodzie. Kobieta może decydować czy i kiedy rozkłada nogi.

To są właśnie lewackie wyobrażenia nie mające podstaw w prawie polskim. Zgodnie z prawem jeżeli ciąża zagraża życiu lub zdrowiu kobiety to w takim przypadku należy ratować życie matki. Ale oczywiście lekarze nasłuchali się tych lewackim bzdur i doprowadzili do śmierci kobiety przez nie udzielanie pomocy.

Czyli jesteś za obrona granic przed nadchodzącymi używając noży? Ty prawaku.

Ach ta lewacką logika. Przez to co kobiety robią w domu to musza dostawać wyższa pensje w pracy XD. Tylko ty możesz takie bzdury napisać.
Jak widać po tobie to edukacja jest bardzo niedofinansowana.
Co ma do tego Messi? Chcesz równości wiec nie wytłumaczyłeś czemu on zarabia więcej od kobiet wykonując te sama prace. Czy to tylko dotyczy pracy umysłowej? Innymi słowy twierdzisz, ze kobiety są gorsze i nie nadają się do pracy fizycznej?

Nie, teraz nie mamy już nawet węgla.

Ja poszedłbym dalej. Zakazałbym przechodzenia przez ulice bo to tez może doprowadzić do śmierci. Albo może zakazać wychodzenia z domu?

Ty to możesz co najwyżej obalić wino bo aby obalić cokolwiek innego to trzeba mieć argumenty a u ciebie jak zwykle ich brak. Jedyne co potrafisz to przepisywać bzdury z razemkowych ulotek lub innych komunistycznych bzdur, ale argumentów nie potrafisz podać. Żałosne. Same frazesy i propaganda kogoś kto nawet dnia nie przepracował.

0

@Allbi zawsze lepiej niż przepisać majątek na żonę a pozniej znaleźć sobie kochankę.

0

@draxidox wojna zawsze przynosi duze korzysci, ale pytanie komu

0

@MarioVeB! Kto nie pamieta historii skazny jest na jej ponowne przezycie

3

Jak to mozliwe, ze zawodnik realu specjalnie odwinal łokciem i trafil goscia w szyje a nawet żoltej nie dostal za cos podobnego Fekir wylecial z boiska

0

@Ostatnikrwawygang wyglada jakbyś nawet podstawówki nie skończył a jedyne co przeczytałeś to ulotki razemkow. A wystarczyłoby poczytac lub posłuchać właśnie tych aspirujących do roli przywódców, ale lepiej być idiotą bez argumentów i nazywać innych sznurami.

A dlaczego bezpodstawnie? Może miał podstawy? A, czyli atak na capitol to prawdziwa przemoc, ale już zamieszki murzynów przed wyborami, niszczenie miast, palenie sklepów, samochodów to już nie przemoc tylko walka o równość? XD według ciebie wymuszanie na ludziach brania udziału w eksperymentach zwanymi szczepieniami to nie przemoc, wymuszanie noszenia maseczek, zamykanie firm to już nie przemoc.

Czyli według ciebie od kiedy jest dzieckiem od 22 tygodnia? Po urodzeniu? I na jakiej podstawie stwierdzasz, ze nie jest człowiekiem?

Zapomniałeś dodać, ze kolejne pokolenia lewicowych historyków dodatkowo zapatrzonych w komunizm twierdzi, ze niemiecka socjaldemokracja to prawica, ale już wiem,ze jesteś ignorantem wiec nawet nie wiesz, ze NSDAP wywodziła się z ruchu robotniczego i chłopskiego. program NSDAP jest wyraźnie lewicowy, głosi upaństwowienie wielkich przedsiębiorstw, udział robotników w zyskach firm, korzystne emerytury. Hmm, jakbym ciebie słyszał. Jesteś nazistą? Język nazistów do złudzenia przypomina ten, którego używa Międzynarodówka Komunistyczna. Nie było tak naprawdę wartości prywatnej. Naziści przejęli sowieckie metody. Z Rosji sprowadzili: system jednopartyjny, najwyższą pozycję wyznaczoną tajnej policji; obozy koncentracyjne; administracyjną egzekucję lub więzienie wszystkich przeciwników; eksterminację rodzin podejrzanych i wygnańców; metody propagandowe. Ale oczywiście komuniści nie chcieli być po tej samej stronie wiec wciskali ( i nadal to robią), ze akurat ta niemiecka socjaldemokracja to jednak prawica.

Haha, nadal jesteś w podstawówce bo poziom zartu na to wskazuje. Przypomnij mi kto tutaj napisał, ze za katastrofę klimatyczna winne są zwierzęta hodowlane i metan z ich odchodów? Teraz nagle tak nie twierdzisz? To jakaś choroba dwubiegunowa?

A jaka prace umysłowa tak samo wykonuje? Czekam na odpowiedz na pytanie czemu za te samo prace czyli granie w piłkę Messi zarabia znacznie więcej niż kobiety? Przecież ma być równość płac za te sama prace to czemu taka nierówność?
Haha, kolejny strzał w kolano. Przeczytałeś chociaż ten artykuł? Jest tam podana np taka przyczyna różnych płac „prawie jedna trzecia kobiet (30%) pracuje w niepełnym wymiarze godzin, w porównaniu do tylko 8% mężczyzn”, „Kobiety również znacznie częściej robią przerwy w karierze zawodowej”,
„Za ok. 30% całkowitej luki płacowej między kobietami a mężczyznami odpowiada nadreprezentacja kobiet w sektorach o stosunkowo niskich płacach, takich jak sektor opiekuńczy, sprzedaż lub edukacja”. Czyli jednak nawet twój artykuł przyznał chociaż w części racje mojemu „chłopskiemu rozumowi”.

Czyli według ciebie rozwiązaniem na to, ze ludzie nie stosują się do ograniczeń jest uchwalenie jeszcze większych ograniczeń, które ludzie będą mogli ignorowac. Albo wmówicie pieszym, ze są nieśmiertelni i mogą wchodzić pod samochody https://dailydriver.pl/porady/technika-jazdy/ogromny-wzrost-liczby-wypadkow-i-zabitych-na-przejsciach-dla-pieszych/

A co masz obecnie u nas innego i stabilnego? Dziwne, ze nagle ci wspaniali Niemcy wracają do węgla, ale my najlepiej kupujmy ruski gaz od niemcow( chociaż już nieaktualne bo już nie ma NS).

I kolejna kula w płot i znów wychodzi twoja ignorancja. Po pierwsze w sytuacji zagrożenia życia matki lekarz ma obowiązek ratować matkę nawet kosztem dziecka, ale chyba jesteś za głupi, aby sprawdzić, ze tak jest w polskim prawie. A ten lekarz z piorunami, walczący o prawo do zabijania dzieci nasłuchał się tych lewackich głupot i doprowadził do śmierci kobiety albo przez swoją głupotę albo dał się zmanipulować tym przekazom, albo obie te rzeczy na raz.

Jeżeli w ramach ochrony domu czy państwa wymagane będzie użycie broni to jestem za. Jeżeli ktoś obcy pakuje ci się w nocy na sile do domu bez pukania, wytwarzając drzwi, to będziesz się bronił czy nie? Pewnie mieszkasz w jakimś skłocie wiec przykład ciebie może nie dotyczyć.

Chłopski rozum mówi mi, ze jak jesteś chory to siedzisz w domu a nie jak jakiś idiota chodzisz i specjalnie kichasz na ludzi. Żadna nauka ci tego nie wytłumaczyła? A wystarczy mieć wszystkie klepki w głowie, aby to zrozumieć. Ty to powinieneś cały czas nosić dwie maseczki podobno tak będziesz bardziej bezpieczny. Oczywiście nie zapomnij o 4 dawkach szczepionki.


0

@KmN chyba już nie znajdziesz naiwniaka, chyba że @Borneo

0

@Ostatnikrwawygang jak dla ciebie to wystarczyłby elementarz, ale i tak może być za trudny. Jakie dzieci chcesz stracić?
Ja nie wiem jakie masz paranoje i do czego w głowie się odnosisz, ale jak chcesz czegoś ode mnie to napisz. Mam się domyślać do czego się odnosisz jak napiszesz słowo Trump czyli postac lewicowych paranoi, który kilkukrotnie obnażył te lewicowa hipokryzje.
To, ze nie potrafisz przeczytać książki i nie rozumiesz jak mówią wprost o depopulacji czy rządzie światowym nie oznacza, ze tego nie ma.
Co do środowiska to jest ono niszczone, ale nie przez co2, czy zwierzęta domowe, ale np. Przez wydobycie metali rzadkich do elektryków, smartfonów, przez nadmierna produkcje plastików, tony śmieci itp. A ty twierdzisz, ze to wszystko przez kozie bobki XD. To na pewno oddolna inicjatywa, aby ich w elektromobilnosc i pseudoekologów i elity na pewno nie miały z tym nic wspólnego.

Czyli zakladasz, ze kobieta tak samo wykonuje te sama prace jak mężczyzna? Ciekawe czemu zadna kopiąca w piłkę nie zarabia jak Messi. Jest to zagadka, której chyba nigdy nie rozwiążemy.
Ty jak widzę już dawno zaniżyłeś.

A wcześniej to czym był? Zwierzęciem? Rzodkiewką? Wydaje mi się, ze ma ludzkie dna i jest człowiekiem. Może zaraz zmienicie kryterium i np. wszystkich co samodzielnie nie chodzą można zabić? Ile w szpitalach miejsca by się zrobiło.

Socjaldemokracja to prawica. Ciekawe. Tylko za komuny? Przecież niedawno jak się nie szczepiła to byłeś siewca śmierci, jak chodzisz do kościoła to jesteś prawicowym ekstremista, jak nie chcesz płacić na Ukraińców to jesteś onuca itd. I to wszystko wymyśla ta tolerancjna i pełna pokoju myśl lewicowa.

Maseczki chronią życie XD. Pomyliłem się, jednak od ciebie to kobiety są mądrzejsze. Gdzie było o strzelaniu do uchodźców? Było o obronie domu i granic.
Gdzie masz coś o noszeniu martwych płodów? Jak zwykle lewicowa propaganda niezgodna z prawda.
Tak, najlepiej jeździć 30 na godzinę. To tez dobre dla środowiska. Lewacką logika. I jeżeli w Europie maja mniej wypadków przy takich samych ograniczeniach to nie pomyślałeś, ze wina jest gdzieś indziej? Np w puszczaniu wolno piratów-celebrytów?
Nie najlepiej siedzieć w zimnym domu, to jest zdrowe. Albo ogrzewanie na prąd produkowane XD z wegla.

Typowe frazesy i lewicowa propaganda niczym nie poparta

0

@Ostatnikrwawygang a nie masz książek, żeby poczytać? Zawsze śmieszy jak z jednej strony ktos śmieje się z rzadu światowego, z przekrętu covidowego mimo, ze te elity mówią to wprost, a pozniej płacze nad katastrofa klimatyczną XD. A jaka teraz jest katastrofa klimatyczna? Bo miała być epoka lodowcowa, pozniej zmienili zdanie na ocieplenie klimatu, teraz co mamy? Coś bardziej uniwersalnego jak zmiany klimatu? XD.

A jaki niby problem poruszyłeś? A do napuszczania ludzi na siebie się odniosłem, ale czasami przydaje się umiejetność czytania ze zrozumieniem, aby takie proste rzeczy pojąć.

Czyli jak pracuje na tym samym stanowisku co inny facet i zarabiam więcej to jest to związane z płcią? Ja wiem, ze chciałbyś, aby każdy zarabiał tyle samo niezależnie co robi i jak robi stad takie bzdury wypisujesz.

Ale o ciele dziecka już chcą decydować. Nie chce mi się ciebie uczyć, ale nawet podając przykład pokazujesz swoją ignorancję i glupote bo te jajka, które kupujesz w sklepie nawet nie są zapłodnione a ty kurczaka chciałbyś z nich mieć XD.
To w którym magicznym momencie płód staje się dzieckiem? Nagle pstryk i od dzisiaj jesteś dzieckiem. A dziecko potrafi się samo wyzywic czy tez można zabić (takie coś tez postulują lewicowi „myśliciele”). I jeżeli już używasz słowa płód to czyj to jest płód? Kurczaka? Lewica zawsze lubila zmieniać pojęcia, aby odczłowieczać przez co można zabijać bez wyrzutów sumienia np. Wróg ludu, element reakcyjny nawet Słowian czy Żydów nazywano podludźmi, aby bez wyrzutów sumienia ich zabijać. Tak już jest z wami. Frazesy na ustach o równości, ale tych, którzy nie mogą się bronić chętnie zabijecie. Tak swoją droga to kobieta może decydować o swoim ciele. Wiadomo skąd dzieci się biorą wiec czasami wystarczy nie rozkładać nóg.


2

Myslalem, ze ostatnio najbardziej żałosnym komentatorem jest Laboga, ale dzisiaj Świecicki chyba dobił do jego poziomu

0

@MaziFCB to co wyprawial z Mendym aż dziwilem sie, ze tak pozno go sciagnal

0

Zawodnik meczu wedlug komentatorow? Oczywiscie Asensio bo 2 razy dobrze dosrodkował, w tym raz z roznego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?