ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo ten zawód sam w sobie jest obrazą i to od dawna
0
@Bruttal moze to cie zdziwi, ale o nas wszystkich mysla dokładnie w ten sam sposob.
0
@norbi77 a jeszcze sie nie nauczyliscie, ze pierwszenstwo ma ten co ma wiekszy pojazd? Na cmentarzach jest pelno ludzi majacych pierwszenstwo.
0
@ZygmuntTrzeciFaza A myślałem, ze posiadanie piłki jest ważniejsze. A nawet mimo bramki nota jest dla niego za wysoka.
2
@Peciak Wystarczy obejrzeć mecz i masz argumenty do krytyki. Strata za stratą, ten drybling to śmiech na sali, o strzałach czy dośrodkowaniach nawet nie wspomnę i to wszystko z trzecioligowcem? Rzeczywiście powinien nawet dostać gracza meczu. To samo było po wejściu z Espanyolem. Co miał piłkę to zły wybór.
6
Jakim cudem Dembele ma 6,5? Przecież jego gra to były zupełna pomyłka. Tylko bramka lekko go ratuje.
0
@Striker Po zapowiedziach spodziewałem się czegoś zupełnie innego.
Każdy ma inny gust.
Ps. rozwaliła mnie scena jak przy pomniku odgadywała hasło, aby wejść do biblioteki czy jakiejś komnaty. Te hasła były chyba dla półgłówków jak np. Dwa dni przed czwartkiem XD.
1
@Mario96w ale moc wciąż jest we mnie silna
6
Zacząłem oglądać „Wednesday” i to jest jakaś tragedia. Jestem po 3 odcinkach i ani to nie jest mroczne, ani śmieszne, ani nawet ciekawe. Taki typowy film dla nastolatków, prawie jak zmierzch. Jak Burton mógł zrobić taką chałę.
2
@Conradxc chyba nieparzystokopytny bo nogi daje i rece na przemian
5
@Medium i jeszcze ciagnęła, ale tylko kase.
0
A po odrzuceniu wniosku bedzie, ze wszyscy pomgają Barcelonie:sedziowie, wladze ligi a nawet pogoda
0
@MESSIah16 ten moment, gdy przeszkadza ci pedofilia w kościele, ale jednoczesnie podoba ci sie promowanie kawałka szmaty z kolorami i zwiazanej z tym pedofilii.
0
@michal26 piszesz tak jakby było ci ich żal.
3
Pedri zdecydowanie przereklamowany, nie zagral zadnej dobrej pilki.
Dembele najlepszy skrzydlowy na swiecie i kazda decezja podejmowana przez niego na boisku jest optymalna. Oby znalazl sie glupi, ktory go weźmie.
Fati - numer po Messim zdecydowanie dla niego jest za ciezki.
Ale krolem jest i tak Lahoz. Chyba 15 kartek z czego moze z 5 po faulach. Napisalbym, ze to njgorszy hiszpanski sedzia, ale jednak konkurencje ma ogromną.
0
@Comentateiro najwazniejsze to zadowolenie z siebie. A chyba przy kazdym komentarzu politycznym jestes prostowany przez innych.
Widac takie zadufane w sobie bubki od ktorych hipokryzja bije na kilometr nawet tego nie zauważają.
A nazywanie mnie pisiorem moge tylko skomentowac jako XD. I jeszcze pisze to POpierdółka.
0
@Comentateiro ciekawe, ze ciebie tak bardzo ciagle boli wytykanie ci hipokryzji i glupoty, ze o prostym czytaniu i rozumieniu tekstow nie wspomne.
10
Ciekawe ile bedzie ofiar. To jakis nowy Kuba Rozpruwacz?
https://zapodaj.net/822f04b51427f.jpg.html
0
@KrychaFCB moze tylko jakas przepustka na swieta.
0
@KrychaFCB czemu wyszedł?
0
@LewoSkrzydlowy11 ostatnie i wcześniejsze euro miało 24 uczestnikow. Niedlugo na euro to tylko San Marino nie awansuje
0
@DonMatteo901 czyli 50 bramek Leo nie jest rekordem.
0
@JordiAlbion nie no, ale po co. Teraz czas na PO.
2
Cóż za zaskoczenie. Działacz lgbt ze Szczecina skazany za pedofilie. Ofiarami miały być dzieci znanej posłanki
https://polityka.se.pl/wiadomosci/krzysztof-f-zostal-skazany-za-pedofilie-wykorzystal-dzieci-znanej-poslanki-aa-rnaN-r617-4zvK.html?format=amp
0
@Comentateiro doczytaj jeszcze raz miedzy wierszami co co o tobie sadze i twoim wyciaganiu wnioskow z powietrza.
Najwyraźniej sam czytac nie potrafisz a jedynie czytasz "miedzy wierszami" czyli jakies urojenia. Czy glosy tez slyszysz?
Ps. Nawet na proste pytanie nie potrafisz odpowiedziec i wskazac, w ktorym miejscu potępiła TVP.
0
@Comentateiro czyli napisze ci, ze wymyslasz historie, ktorych nie ma i wyczytujesz cos co nie zostalo nawet zasugerowane oraz zaproponuje, abys z tego komentarza jeszcze cos sobie miedzy wierszami doczytał.
1
@Eto'o9 R10 chyba sam robisz fikołki. Gdzie wyczytałeś, ze ma cos do tvp? To chyba twoja interpretacja
3
@Comentateiro prosze o wskazanie w ktorym miejscu potępiła TVP. W jej oświadczeniu niczego takiego nie widzialem.
0
@MrPGG moze to Ter Stegen odchodzi w lecie za 50mln?
0
@Kondziubarca ja tez w to wierzę, ale nie widze partii, ktora może nam to zagwarantowac