2

Karny strzelony wiec Portugalia przegra 2:1

0

@Destroyer_of_Worlds darowozna od matki jest w grupie 0 cyli niezaleznie od kwoty nieplacisz podatku, ale musisz w ciagu 6 miesiecy od darowizny zglosic to do skarbowki

0

@GuerillaAthletic a tyle bylo zachwytow nad atakiem na most krymski.

0

@antymadridista100 piszac sukces myslisz o wyjsciu z grupy?

0

@DonMatteo901 ta taktyka jest od dawna w naszej reprezentacji. Jedyny, ktoremu pilka wczoraj nie przeszkadzala był chyba Bielik.

1

@Deviler aby wygrac trzeba strzelic bramke, ale najpierw nalezy stworzyc sytuacje a oprócz karnego nie przypominam sobie żadnej.

2

To Wojtek ma odrobine inna mentalność niż chłopaki z Arabii.

0

@Nano22 piękny był to mundial, nie zapomnę go nigdy.

1

@michal26 A jakie sankcje są przygotowywane dla Turcji? Czy ta wojna jest dobra tak jak ta w Palestynie? Czy Polska już przygotowuje sprzęt wojskowy do wysłania Kurdom? Tyle pytań a odpowiedzi takie proste.

0

@Faun ferment XD. Już nawet słowa prawdy nie wolno napisać bo to ferment. Was już zupełnie pije..ło.
1. Ale o jaki czas na rozbudowę ci chodzi? Przecież cały czas mieliśmy ten czas. Na obronność przeznaczamy chyba 3% PKB wiec gdzie te pieniądze, ze przez poprzednie lata uzbrojenie nie było wymieniane? Według ciebie jak wojny nie było to nie można było tego robić? Ale nie przypominam sobie, aby Polska była częścią ZSRR a wpływy miała bo przecież całe kadry wywiady były szkolone w Moskwie. Po chociażby kontraktach gazowych tez można wyciągnąć wniosek, ze mieli u nas duże wpływy. Do tego jesteśmy w UE i NATO wiec ponawiam pytanie na jakiej podstawie i jakie konkretne przesłanki świadczą o tym, ze Rosja chciała nas zaatakować?
2. Nie na dowodów, są tylko znaki. Trzeba być naprawdę skończonym idiota, aby wierzyć, ze Rosja, która zbudowała NS1 i NS2 za swoje pieniądze, aby na tym zarabiać sama wysadziła go w powietrze. A wystarczy posłuchać tylko wypowiedzi polityków amerykańskich np Bidena jak mówi, ze nie będzie NS jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę.
3. To jakie pieniądze dostajemy za stary sprzęt? Oświeć mnie bo nowego nie dostaliśmy tylko go kupujemy. I jak ta realizacja jest przyspieszona? Zamiast z 2027 to dostaniemy go w 2026? XD a do tego czasu jesteśmy bezbronni bez połowy sprzetu. I pożyczki to zapłata za sprzęt? Argument imbecyla bo oświecę cię, ale pożyczki trzeba spłacać. To powiedz czy bez oddawania sprzętu za darmo nie mogliśmy kupić nowego?
To jeszcze zapytam czy jak chcesz wymienić stare auto to oddajesz kogo komuś nie biorąc zapłaty, pozniej idziesz i kupujesz nowiutkiego elektryka (może nawet z biorąc pożyczkę), którego dostaniesz dopiero za 3 lata i jesteś zadowolony bo za stary sprzęt dostałeś nowszy? XD takich głupot dawno nie słyszałem, naprawdę się postarałem.
4. A tobie wydaje się, ze Polska to jest niepodległa i to Niemcy robią to co im każemy. XD czy ty urodziłeś się wczoraj? Porozumienie lizbońskie jest faktem i tak strefy wpływow sobie podzielili, a ze masz jakieś inne wyobrażenia to twój problem. Gdybys nie był ignorantem to poczytałbym po strategicznym partnerstwie NATO- Rosja, ale widzę, ze nawet prostych wniosków nie potrafisz wyciągać. Co? Za trudne czy jeszcze na lekcjach nie uczyli? A możesz wskazać, w którym miejscu napisałem, ze Rosja jest niewinna albo USA winne? Napisałem od czego się zaczęło.
Większego naiwniaka i ignoranta jeszcze spotkałem. Tak, tak, to sami studenci rozpoczęli majdan, pokonali władze Ukrainy i przejęli władze. Normalnie XD. Ogólnie to wszystkie przewroty się tak odbywają a w Iraku była broń masowego rażenia. Kładę się ze śmiechu.
Ja widzę to niewiele widziałeś i słyszałeś, ale to nie mój problem. Oczywiście Ameryka nie prała na Ukrainie pieniędzy a cały przemyt nie szedł przez Ukrainę. Narkotyki, handel żywym towarem, mafie i morderstwa to nie tam pod zarządem amerykańskim. Wojsko ukraińskie tez nie było szkolone przez Amerykanów i nie zostało przez nich uzbrojone. Do tego przez 8 lat nie bombardowali swoich obywateli w Donbasie a ich prezydent nie mówił, ze oni nie wyjdą z piwnic. Ogólnie to był kraj mlekiem i miodem.
Jakoś nie słyszałem, żeby Rosja celowo mordowała cywilów, z kolei czytałem i widziałem nagrania jak Ukraina nadal zrzuca bomby na cywilów w Donbasie. Jak ci Ukraińcy, którzy są wzorem moralności dla zachodu mordują i torturują więźniów wojennych, biegają z flagami nazistowskimi, biorą cywilów za żywa tarcze, ale i tak są uosobieniem wszelkich cnot.
Od sm@@t to możesz sobie matkę, ze z jakimiś żulami pod budka z piwem takiego głąba spłodzili. Żegnam.

32

Rzeczywiście zimno się zrobiło
https://zapodaj.net/1f110e691627c.jpg.html

4

@Kessie i ten objeżdżany Ramos. Piękne

2

@tbas ale twierdzisz, ze to co napisano w twicie to jednostkowa opinia a teraz twierdzisz, ze bardzo dobrze, ze ich prezydent tak mowi chociaz mniej dosadnie?
Jezeli dobrze pamietam mape Europy to juz mamy Rosje za sasiada, ale jeszcze nie uruchomilem myslenia wiec moze wyprowadzisz mnie z bledu.
Znow musisz wyprowadzic mnie z bledu bo jak widze twierdzisz, ze Rosji nie ma na Ukrainie wiec gdzie toczy sie wojna? Moze uwazasz, ze zaanektowane terytoria to juz Rosja?
Ciekawi mnie kiedy sam zobaczysz konsekwencje niszczenia wlasnego kraju i jego obywateli kosztem pomocy Ukrainie. Pewnie nigdy bo tak jestes zaślepiony nienawiscia do ruskich.
Cytujac Dmowskiego: "bardziej Rosji nienawidzicie niż Polske kochacie". Widac nie stracilo to na aktualnosci.

Czy nie od tego jest forum, aby wrzucac newsy? Zreszta sam przyznales to podobny poglad ma prezydent probujac wciagac nas do wojny. A czy niedawno tacy jak ty co "uruchomili myslenie" nie twierdzili, ze szybko nalezy uruchomicart. 5 nato i jechac na Moskwe?
Co to znaczy "szukac narracji"?
I dzieki takim taki ty "co uruchomili myslenie" mamy inflacje 17%, permanentny dodruk pieniadza, drogi prad, gaz, wegiel (lub jego brak), paliwo i te 95% nadal jest zadowolone. XD

1

@tbas czyli wedlug ciebie ich prezydent nie twierdzi, ze to na 100% byly rosyjskie rakiety i nie probuje nas wciagnac do wojny, mimo, ze np. Amerykanie twierdza juz cos innego?
Ps. Czytajac to co piszesz nie dziwi mnie, ze nie wiesz co to cytat.

1

@Kozinho. Przeceniasz ich. Nie otworza oczu. Zastanawia mnie jeszcze druga rzecz. Najpierw mowilo sie o 2 rakietach. Co sie dzieje z tą drugą i czy w ogóle była? A jesli byla i tez ukraińska to wtedy juz nie wyglada to na przypadek

0

@Croocers konto ze 120tys obserwujących. Do tego ich prezydent idący w zaparte, ze to ruskie zaatakowali, ale rzeczywiście komentarz jednostek.

0

@tbas ale ukrainskie podpaski maja bol czterech liter o te rakiety. Do tego sami twierdza, ze to byl atak a nie nieszczesliwy wypadek XD

2

Polacy wybrali hańbę, bo nie uwierzyli w bajeczki Zeleńskiego i nie zamierzają wypowiadać wojny Rosji.



Jeszcze cytujac ich: Jeżeli od dekad udajecie, że nic się nie stało, chociaż Rosjanie zestrzelili samolot z całym waszym rządem, w tym prezydentem Kaczyńskim, to oczywiście Polska może nie mieć odwagi, żeby uczciwie wejść do III wojny światowej pociągając za sobą NATO.

I teraz zaczynam zastanawiac sie czy rzeczywiscie to nie byla ukrainska prowokacja

1

@Aragorn33 czyli twierdzisz, ze sankcje nalozone na Rosje, ktore mialy doprowadzic do jej zniszczenia w rzeczywistości prowadzą do niszczenia gospodarki zachodu. Pierwszy raz nie napisles bzdur. Po drugie to chyba amerykanie dążą do zniszczenia Zachodniej Europy bo po to w koncu wysadzili Nord Stream.
Jak wysylanie broni niszczy te kraje? To tylko my sie rozbrajamy wysylajac wszystko co mamy. Kraje zachodnie wysylaja to co maja zbedne.
To amerykanie walcza na ukrainie o swoje interesy a nie o demokracje i nasza wolnosc? A dopiero pisales, ze trwa wojna o nas.
Za przeproszeniem piep...ysz bez sensu. Tak moglibysmy stac z boku i jak inne kraje czerpac zyski z wojny no sprzedajac im bron, a tak oddajemy wszystko za darmo, utrzymujemy ich a do tego jewzcze pluja nam w twarz.
To przypomnij sobie skad wziela sie wojna na Ukrainie. Zgodnie z porozumieniem lizbonskim Polska pozostawala w strefie wplywow niemieckich a Ukraina w strefie rosyjskiej. To porozumienie dzielilo strefy wplywow prawie zgodnie z linia Curzona. I co sie nagle stalo na Ukrainie? Amerykanie zerwali porozumienie i weszli na Ukraine ze swoim majdanem i od tego wszystko sie zaczelo.

I nadal nie odpowiedziales na proste pytanie na jakiej podstawie twierdzisz, ze Rosja by nas zaatakowala? Jakos przed 2014 Ukraina byla w strefie rosyjskiej i jakos na nas nie napadli wiec twoje argumenty sa bez sensu.

1

@Faun na jakiej podstawie twierdzisz, ze Warszawa bylaby bombardowana? Naluchales sie dziennika tvp czy Jankowskiego na polsacie? Moze cos na potwierdzenie tych slow?

0

@Aragorn33 to przypomnij kiedy wspomniani anglosasi niszczyli swoj kraj i gospodarke w imie prowadzenia wojny na innym terytorium?
I sam jestes smiesznyvz ta argumentacja orosto z tvp. W jaki sposob ukraincy walcza za nas? I jakie masz przeslanki na to, ze zostalibysmy zaatakowani przez ruskich?

0

@MESSIah16 a o konwencji genewskiej kiedys slyszales? To jest ten cywilizowany zachod mordujacy jencow? Chociaz w sumie amerykanie tez tak robili np w Wietnamie, ale im oczywiscie wolno

10

@macio_944 i badania pokazuja, ze w zwiazkach jednoplciowych rodzi sie tyle samo a nawet wiecej niz w zwiazkach dwuplciowych XD. To taki cytat z pewnej pani profesor. Pewnie podobna pani robila te badania.

0

@MESSIah16 Oczywiście, ze to samo o Ukraińcach mogę napisać. Poczytaj chociaż co zrobili w Odessie w 2014r. Ile filmów było ze znęcaniem się nad jeńcami.

1

@MESSIah16 widze pewną niekonsekwencje bo piszac to samo o historii i Ukraińcach i zaraz będzie, ze teraz nie czas na przypominanie historii, ze to inne pokolenie, nalezy zapomniec itp

1

@Kidd moim zdaniem wszystko zależy od tego co się opłaca Stanom. Na ten moment opłaca się im walczyć z ruskimi na Ukrainie bo jak wiadomo maja tam ogromne interesy i pralnie pieniędzy. Do tego przypominam, ze USA „zabezpieczyła” ukraińskie rezerwy walutowe i sporą cześć złota, ale może przyjść taki moment, ze zaangażują się bardziej w walkę z Chinami na dużą skale wtedy nie będzie im na rękę mieć otwartych kilku frontów i mogą dojść do porozumienia z Rosją oddając pod jej protektorat nie tylko Ukrainę, ale tez państwa nadbałtyckie. I taki scenariusz wcale nie jest nieprawdopodobny. Co do porównania z 39 to tylko wskazuje jak kruche są takie sojusze bo to nie tylko chodzi o 39 bo również Polacy bronili Anglii, wykrwawiali sie w Belgii czy Włoszech a koniec końców mimo obietnic zostali oddani Stalinowi wiec jeśli tylko to będzie w interesie USA to przy pierwszej okazji nas sprzedadzą a my wciąż naiwnie wierzymy, ze inni tez kierują się honorem.

0

@Emhyr widocznie nie tutaj szukasz właściciela

1

@Kidd ale druga cześć tez jest ważna bo jest tam o działaniach jakie uzna za konieczne. Może uznać, ze koniecznymi działaniami są sankcje i to im wystarczy i jednocześnie wywiążą się z obowiązku wiec daje to tyle samo co sojusz z Anglia i Francja w 39

0

@Emhyr ale jak media są w większości twoje to taki lincz ci nie grozi

1

@JimMorrisonFCB a kto pisał o ukraińskiej prowokacji? Ja się śmieje z narracji. Najpierw było, ze to rosyjska rakieta trafiła na pewno specjalnie, aby zaatakować Polskę. Urachamiamy NATO i artykuł 5 lub 4 ( nie pamietam) i lecimy na Moskwę.
Jak okazało się, ze to ukraińska rakieta to ci sami ludzie piszą: w sumie nic się nie stało, bronili się i stad przypadkowo rakieta trafiła do nas, wina ruskich bo jakby nie ostrzeliwali Ukrainy to nigdy by się to nie zdarzyło i w ogóle to nie ma sprawy a wina jest po stronie Rosji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?