ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Aragorn33 ivwidzieliśmy ten unijny wolny rynek na przykladzie firm transportowych. Jak oni do nas wchodza to jest wolny rynek, jak my sobie za dobrze radzimy to wolny rynek źle dział i potrzebne regulacje dla ochrony niemieckich czy francuskich firm.
2
@arasz1819 my z ciebie tez sie caly czas śmiejemy i z tych bzdur, które wypisujesz.
2
@Emhyr i jeszcze porownuje funty z euro.
4
@Medium niektorzy za darmo codziennie opiekuja sie swoimi dziecmi wiec nie wiem co w tym zlego.
Poza tym nie cale zycie dzieci chodza w pielechach a jedynie jakieś 2 lata
0
@Janiama i Czesiu w 4:11: "bynajmniej tak mówią" XD.
Zauwaz, ze od 5:40 to powiedziałbym, że nagrodę może z trenerem sie uda zalatwic. Nie powiedzial, ze z PZPNem sie uda tylko z trenerem.
0
@Janiama to czemu selekcjoner nie powołuje pilkarzy o wysokich umiejętnościach i swietnie przygotowanych fizycznie tylko takiego Krychowiaka?
Czyli według Ciebie Albania czy Czechy mają lepszych zawodnikow, o wyższych umiejetnosciach i przygotowaniu fizycznym?
2
@lucas/catalan wszyscy jadą po Sousie za odejscie a ja mam wrażenie, że mógł zostać do tego zmuszony tzn ze nowy Prezes PZPN go nie chciał. Przychodzi Kulesza i za chwilę odchodzi Sousa a juz po kilku dniach Michniewicz zostaje selekcjonerem. Do mediow puszczaja informacje, ze sam chcial uciec do Brazylii, ale w rzeczywistosci to Kulesza mogł go naciskac na odejscie. Nie on go zatrudniał, widzial już Czesia jako selekcjonera po odbyciu z nim 711 rozmów. Cos takiego tez jest prawdopodobne.
1
@Kessie i ten komentarz: już wiadomo, gdzie teraz pracują scenarzysci "Mody na sukces"
0
@Worny ale Messi nie był trenerem, Popescu tez Barcy nie trenował.
4
@hayek to jest jakaś wojna teraz w Maroku, ze są uchodzcy?
2
@Sulimo nie warto
0
Nowy film na netflixie o Meo Lessim XD
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0A2BiobYKEH4aHDqoVcqJMreuuBUKiPx3pwCGNyoDP78wCVi4QsnqeJQJM9Le3JFLl&id=100000829356146
1
@Nano22 pamiętaj, ze świętem narodowym w Argentynie jest Dzień Polskiego Osadnika
1
@Przemek2323 i przez to został zaatakowany ich senator bo ktos naogladal się tvp? Logiczne bo przeciez nie zaatakowalby np Tuska.
0
@Janas11224 to byl na to jakis konkurs? A kto wybieral? Jej agent?
0
@don'T.R.I.P.e tak, na pewno masz racje bo jestes ekspertem XD
0
@don'T.R.I.P.e oho nastepny naiwniak XD
0
@Comentateiro tak, tak. Bo nie mozna naruszac religii klimatycznej. Swieta Greta od ocieplenia by tego nie przezyła.
Ty na szczescie nie musisz robic z siebie błazna juz nim bedac.
0
@Jakchcesz to ja przeciez mialem wrocic do szkoly. Rozumiem, ze ty zglaszasz sie teraz do Zieby i przestaniesz wierzyc w bajki dla dzieci
1
@Jakchcesz a do jakiej szkoly trzeba isc, aby potrafic rozrozniac kiedy wciskaja bzdury i robią z czlowieka debila?
0
@Jakchcesz to, ze jest zimno potwierdza tylko to, ze jest ocieplenie.
3
Przez te zmiany klimatu mam teraz strasznie dużo odśnieżania. Greta, zrób coś, aby wróciło globalne ocieplenie bo przynajmniej wtedy odśnieżać nie musiałem.
0
@Remi70 a na zachete ktos dostanie puchar?
0
@michal26 tak wiem. Tak swoja droga to za ich 2 mistrzostwa zarobily mniej niz dostaly teraz za 1/8 meskiej druzyny
0
@MarioVeB! A kto powiedzial, ze mnie boli?
1
Nalezy im sie, w koncu duzo dolozyly do tego sukcesu
https://m.facebook.com/story.php/?story_fbid=pfbid02VrGXpSEwLvF93CJ1ZMAvitsWcbU6kRCQYqsffPjD2JhszYUQZaTJx9CHQCPRnSfGl&id=364544767006165
0
@osa91 czyli według ciebie nikt inny nie weryfikował poza wybiórczą bo tylko u nich pokazała się informacja o Rosjance.
0
@maroon oczywiscie, ze nie. Czytalem wczesniej taki artykul, gdzie nie bylo o tym mowy a ten na szybko znalazlem.
Tutaj tez wychodzi ciekawa kwestia. Kazdy wybiera to co mu pasuje a najwazniejsza kwestia, ze byla szurnieta jest najbardziej pomijana.
Ps. Skoro ma PESEL polski to pewnie przyszla jako "uchodzca" z Ukrainy
0
@osa91 czyli twierdzisz, ze lepiej niz bedacy na miejscu przemyscy dziennikarze lepiej zweryfikowali to z warszawy dziennikarze wyborczej? A obecnie wszystko wszystko co złe to wina ruskich.
Ps. Podobno kobieta miala podwojne obywatelstwo.
1
@DonMatteo901 to wreszcie Rosjanka czy Ukrainka bo wszyscy pisza o Ukraince a jedynie wybiórcza o Rosjance https://przemysl.naszemiasto.pl/napad-na-pko-bank-polski-w-przemyslu-25-letnia-ukrainka/ar/c1-9121309