8

@Aragorn33 ivwidzieliśmy ten unijny wolny rynek na przykladzie firm transportowych. Jak oni do nas wchodza to jest wolny rynek, jak my sobie za dobrze radzimy to wolny rynek źle dział i potrzebne regulacje dla ochrony niemieckich czy francuskich firm.

2

@arasz1819 my z ciebie tez sie caly czas śmiejemy i z tych bzdur, które wypisujesz.

2

@Emhyr i jeszcze porownuje funty z euro.

4

@Medium niektorzy za darmo codziennie opiekuja sie swoimi dziecmi wiec nie wiem co w tym zlego.
Poza tym nie cale zycie dzieci chodza w pielechach a jedynie jakieś 2 lata

0

@Janiama i Czesiu w 4:11: "bynajmniej tak mówią" XD.
Zauwaz, ze od 5:40 to powiedziałbym, że nagrodę może z trenerem sie uda zalatwic. Nie powiedzial, ze z PZPNem sie uda tylko z trenerem.

0

@Janiama to czemu selekcjoner nie powołuje pilkarzy o wysokich umiejętnościach i swietnie przygotowanych fizycznie tylko takiego Krychowiaka?
Czyli według Ciebie Albania czy Czechy mają lepszych zawodnikow, o wyższych umiejetnosciach i przygotowaniu fizycznym?

2

@lucas/catalan wszyscy jadą po Sousie za odejscie a ja mam wrażenie, że mógł zostać do tego zmuszony tzn ze nowy Prezes PZPN go nie chciał. Przychodzi Kulesza i za chwilę odchodzi Sousa a juz po kilku dniach Michniewicz zostaje selekcjonerem. Do mediow puszczaja informacje, ze sam chcial uciec do Brazylii, ale w rzeczywistosci to Kulesza mogł go naciskac na odejscie. Nie on go zatrudniał, widzial już Czesia jako selekcjonera po odbyciu z nim 711 rozmów. Cos takiego tez jest prawdopodobne.

1

@Kessie i ten komentarz: już wiadomo, gdzie teraz pracują scenarzysci "Mody na sukces"

0

@Worny ale Messi nie był trenerem, Popescu tez Barcy nie trenował.

4

@hayek to jest jakaś wojna teraz w Maroku, ze są uchodzcy?

2

@Sulimo nie warto

1

@Nano22 pamiętaj, ze świętem narodowym w Argentynie jest Dzień Polskiego Osadnika

1

@Przemek2323 i przez to został zaatakowany ich senator bo ktos naogladal się tvp? Logiczne bo przeciez nie zaatakowalby np Tuska.

0

@Janas11224 to byl na to jakis konkurs? A kto wybieral? Jej agent?

0

@don'T.R.I.P.e tak, na pewno masz racje bo jestes ekspertem XD

0

@don'T.R.I.P.e oho nastepny naiwniak XD

0

@Comentateiro tak, tak. Bo nie mozna naruszac religii klimatycznej. Swieta Greta od ocieplenia by tego nie przezyła.
Ty na szczescie nie musisz robic z siebie błazna juz nim bedac.

0

@Jakchcesz to ja przeciez mialem wrocic do szkoly. Rozumiem, ze ty zglaszasz sie teraz do Zieby i przestaniesz wierzyc w bajki dla dzieci

1

@Jakchcesz a do jakiej szkoly trzeba isc, aby potrafic rozrozniac kiedy wciskaja bzdury i robią z czlowieka debila?

0

@Jakchcesz to, ze jest zimno potwierdza tylko to, ze jest ocieplenie.

3

Przez te zmiany klimatu mam teraz strasznie dużo odśnieżania. Greta, zrób coś, aby wróciło globalne ocieplenie bo przynajmniej wtedy odśnieżać nie musiałem.

0

@Remi70 a na zachete ktos dostanie puchar?

0

@michal26 tak wiem. Tak swoja droga to za ich 2 mistrzostwa zarobily mniej niz dostaly teraz za 1/8 meskiej druzyny

0

@MarioVeB! A kto powiedzial, ze mnie boli?

0

@osa91 czyli według ciebie nikt inny nie weryfikował poza wybiórczą bo tylko u nich pokazała się informacja o Rosjance.

0

@maroon oczywiscie, ze nie. Czytalem wczesniej taki artykul, gdzie nie bylo o tym mowy a ten na szybko znalazlem.
Tutaj tez wychodzi ciekawa kwestia. Kazdy wybiera to co mu pasuje a najwazniejsza kwestia, ze byla szurnieta jest najbardziej pomijana.
Ps. Skoro ma PESEL polski to pewnie przyszla jako "uchodzca" z Ukrainy

0

@osa91 czyli twierdzisz, ze lepiej niz bedacy na miejscu przemyscy dziennikarze lepiej zweryfikowali to z warszawy dziennikarze wyborczej? A obecnie wszystko wszystko co złe to wina ruskich.
Ps. Podobno kobieta miala podwojne obywatelstwo.

1

@DonMatteo901 to wreszcie Rosjanka czy Ukrainka bo wszyscy pisza o Ukraince a jedynie wybiórcza o Rosjance https://przemysl.naszemiasto.pl/napad-na-pko-bank-polski-w-przemyslu-25-letnia-ukrainka/ar/c1-9121309

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?