2

Ciekawe, ze nagle tak to doskonale pamieta a jak go pytali o faktury za oczernianie przeciwnikow to nie pamieta

4

Pożyczony suchar:
Kiedyś jak były karaluchy w kuchni to sanepid zamykał lokal a teraz będą gwiazdki Michelin

0

@Lucerfi Christiansen to z niemieckiej ligi przyszedł?

0

@ChessInfo mięso tylko na kartki. A czekaj, czy tego już nie było w czasach słusznie minionych? Komuno wróć wpłacie?

3

Zastanawiam sie kiedy skonczy sie ta szopka z Jankto?
I najważniejsze pytanie: kogo w ogóle obchodzi co on lubi robić i po co wszystkich o tym informuje?

3

@talizmo zgodze sie co do tego, ze jest cos takiego jak domniemanie niewinności i wine trzeba udowodnic. Chyba, ze idziemy w strone tego, ze od razu zakladamy czyjas wine i niech udowadnia, ze jest inaczej.

0

@Bykunn to wytlumacz jak niechciane dzieci nie poprawiają demografii? Rozumiem, ze wtedy dzieci jest wiecej, ale tyle samo

3

@Medium i jeszcze wszystkim do 25 roku zycia państwo zwaraca za dziwki jezeli dostarczą fakture

0

@tbas to wczoraj je szcze widzialem oferte 354zł a dzis 288zł

2

Pedri koniecznie chce asyste i nie ważne komu

0

@fejkenq tez to samo włączyłem. Po francusku chyba jeszcze nie oglądałem Barcelony

0

Wczoraj skończyla mi sie subskrybcja C+ online. I jak tu teraz obejrzec. Mialem pakiet 6-mcy za 40zł. A teraz on kosztuje 60zł a miesiecznego nie widze.

1

@Kessie pochwale się, ze byłem tam i widziałem na żywo

0

@tbas a co tam jest napisane? W razie czego tłumacz Google pomoze

3

@Kidd to wróżę jej kariere aktorską.

2

Ależ ta młodzież jest mądra.
https://streamable.com/4hrzab

0

@draxidox akurat troche smieszne choc nie tak jak oryginał


1

@draxidox ten usmiech z zacisnietymi ustami. Pewnie jedynek nie ma.

1

@IronSanHybrid te oczy, aż sie przestraszyłem. I prawie nie mruga

0

@Kuba_1 w końcu zabrał im mistrzostwo świata to jadą po nim

15

Bez sensu, ale się uśmiałem.

https://zapodaj.net/2457b46279cdf.jpg.html

0

@Nieznajomy ale jeżeli wychowuje sie ich w przeświadczeniu, ze to co robiło UPA było dobre bo mordowali Polaków, ze bandera czy szuchewycz to bohaterowie to myślisz, ze jaki mają stosunek do nas?
Poczytaj sobie tez jak wyglądała masakra w Odessie w 2014 roku. Jak widac ich mentalność nawet po 3 pokoleniach sie nie zmieniła i nadal brutalnie mordują nawet kobiety w ciąży więc mimo wszystko bym uważał.

0

@Rl9k1nG widac wszystkim tutaj wojnach bardziej się podoba od pokoju. Wolą wojne do ostatniego Ukraińca. Ciekawe czy jak sami dostaną powołanie to beda inaczej spiewać.

2

@MesQueUnClub96 przeciez byl juz artykul o tym, ze Real i Barca go za to pozwały

3

@Nieznajomy ale czy to nie ci dziadkowie wychowywali tych ludzi i przekazywali swoje "wartości"? Czy to nie tam nadal czci sie bandere i nazistów? Tak przypominam, ze masakra w Odessie miala miejsce tylko kilka lat temu.
Ukraincom nalezy zapomniec co robili, Niemcom tez, UB-kom też. Tylko Polacy są zawsze winni.

7

@arasz1819 a na szczeblu oficjalnym Ukraińcy nadal wielbią tych bandytów odpowiedzialnych za mordowanie Polaków a media i tacy jak ty zabraniają przypominac o ofiarach tego ludobójstwa. To oni chca naszej pomocy wiec powinni sie dostosowac a nie my mamy zapomnieć co ich dziadek robił.

5

Ciekawe. A czy przypadkiem Palestyńczycy to nie semici?
https://mobile.twitter.com/OnlinePalEng/status/1611659313239523330

1

@Jakchcesz wlasnie o to chodzi, ze nie ma kim. Torre nie dostaje szans a grajac mecz co 3 dni to pomocnicy zaraz sie zajadą.
Wyjsciem jest tak jak napisał @Hubsao granie ze słabszymi drużynami 4-3-3.

0

@prokofiew Roberto ok, ale Torre to nawet na koncowki nie wchodzi wiec nie licze, ze nagle dostanie pierwszy skład

1

Ciekawe jak długo wytrzymaja bez kontuzji nasi pomocnicy? Mamy 5 pomocnikow w tym jeden kontuzjowany a gramy czterema w środku pola. Zaraz Pedri z Gavim bedą zajechani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?