ObiwanKenobi
Dołączył/a: wrzesień 2024
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe, ze nagle tak to doskonale pamieta a jak go pytali o faktury za oczernianie przeciwnikow to nie pamieta
4
Pożyczony suchar:
Kiedyś jak były karaluchy w kuchni to sanepid zamykał lokal a teraz będą gwiazdki Michelin
0
@Lucerfi Christiansen to z niemieckiej ligi przyszedł?
0
@ChessInfo mięso tylko na kartki. A czekaj, czy tego już nie było w czasach słusznie minionych? Komuno wróć wpłacie?
3
Zastanawiam sie kiedy skonczy sie ta szopka z Jankto?
I najważniejsze pytanie: kogo w ogóle obchodzi co on lubi robić i po co wszystkich o tym informuje?
3
@talizmo zgodze sie co do tego, ze jest cos takiego jak domniemanie niewinności i wine trzeba udowodnic. Chyba, ze idziemy w strone tego, ze od razu zakladamy czyjas wine i niech udowadnia, ze jest inaczej.
0
@Bykunn to wytlumacz jak niechciane dzieci nie poprawiają demografii? Rozumiem, ze wtedy dzieci jest wiecej, ale tyle samo
3
@Medium i jeszcze wszystkim do 25 roku zycia państwo zwaraca za dziwki jezeli dostarczą fakture
0
@tbas to wczoraj je szcze widzialem oferte 354zł a dzis 288zł
2
Pedri koniecznie chce asyste i nie ważne komu
0
@fejkenq tez to samo włączyłem. Po francusku chyba jeszcze nie oglądałem Barcelony
0
Wczoraj skończyla mi sie subskrybcja C+ online. I jak tu teraz obejrzec. Mialem pakiet 6-mcy za 40zł. A teraz on kosztuje 60zł a miesiecznego nie widze.
1
@Kessie pochwale się, ze byłem tam i widziałem na żywo
0
@tbas a co tam jest napisane? W razie czego tłumacz Google pomoze
3
@Kidd to wróżę jej kariere aktorską.
2
Ależ ta młodzież jest mądra.
https://streamable.com/4hrzab
0
@draxidox akurat troche smieszne choc nie tak jak oryginał
1
@draxidox ten usmiech z zacisnietymi ustami. Pewnie jedynek nie ma.
1
@IronSanHybrid te oczy, aż sie przestraszyłem. I prawie nie mruga
0
@Kuba_1 w końcu zabrał im mistrzostwo świata to jadą po nim
15
Bez sensu, ale się uśmiałem.
https://zapodaj.net/2457b46279cdf.jpg.html
0
@Nieznajomy ale jeżeli wychowuje sie ich w przeświadczeniu, ze to co robiło UPA było dobre bo mordowali Polaków, ze bandera czy szuchewycz to bohaterowie to myślisz, ze jaki mają stosunek do nas?
Poczytaj sobie tez jak wyglądała masakra w Odessie w 2014 roku. Jak widac ich mentalność nawet po 3 pokoleniach sie nie zmieniła i nadal brutalnie mordują nawet kobiety w ciąży więc mimo wszystko bym uważał.
0
@Rl9k1nG widac wszystkim tutaj wojnach bardziej się podoba od pokoju. Wolą wojne do ostatniego Ukraińca. Ciekawe czy jak sami dostaną powołanie to beda inaczej spiewać.
2
@MesQueUnClub96 przeciez byl juz artykul o tym, ze Real i Barca go za to pozwały
3
@Nieznajomy ale czy to nie ci dziadkowie wychowywali tych ludzi i przekazywali swoje "wartości"? Czy to nie tam nadal czci sie bandere i nazistów? Tak przypominam, ze masakra w Odessie miala miejsce tylko kilka lat temu.
Ukraincom nalezy zapomniec co robili, Niemcom tez, UB-kom też. Tylko Polacy są zawsze winni.
7
@arasz1819 a na szczeblu oficjalnym Ukraińcy nadal wielbią tych bandytów odpowiedzialnych za mordowanie Polaków a media i tacy jak ty zabraniają przypominac o ofiarach tego ludobójstwa. To oni chca naszej pomocy wiec powinni sie dostosowac a nie my mamy zapomnieć co ich dziadek robił.
5
Ciekawe. A czy przypadkiem Palestyńczycy to nie semici?
https://mobile.twitter.com/OnlinePalEng/status/1611659313239523330
1
@Jakchcesz wlasnie o to chodzi, ze nie ma kim. Torre nie dostaje szans a grajac mecz co 3 dni to pomocnicy zaraz sie zajadą.
Wyjsciem jest tak jak napisał @Hubsao granie ze słabszymi drużynami 4-3-3.
0
@prokofiew Roberto ok, ale Torre to nawet na koncowki nie wchodzi wiec nie licze, ze nagle dostanie pierwszy skład
1
Ciekawe jak długo wytrzymaja bez kontuzji nasi pomocnicy? Mamy 5 pomocnikow w tym jeden kontuzjowany a gramy czterema w środku pola. Zaraz Pedri z Gavim bedą zajechani.